دسته‌بندی نشده

Gears 5 مطابق خواسته‌های اعضای کوالیشن خواهد بود

0 8


Gears 5 مطابق خواسته‌های اعضای کوالیشن خواهد بود

بازی Gears 5 قرار نیست که دقیقا مشابه عناوین قبلی سری باشد و سازندگان به تازگی توضیحات جالبی پیرامون این موضوع ارائه کرده‌اند.

Gears of War 4 بازی بسیار خوبی بود و در این شکی نیست اما نبودآوری و شباهت بسیار زیاد به فرمول عناوین قبلی بزرگترین ایرادی بود که هواداران از آن گرفتند. با وجود اینکه تیم سازنده از اپیک‌گیمز (Epic Games) به کوالیشن (Coalition) تغییر کرده بود اما هنوز چیز تازه‌ای به چشم نمی‌خورد.

با Gears 5 اینطور که به نظر می‌رسد کوالیشن قصد دارد همه چیز را دستخوش تغییر کند. راد فرگوسن (Rod Ferguson) به عنوان رئیس استودیو کوالیشن معتقد است که آن‌ها می‌خواستند با Gears of War 4 ثابت کنند که می‌توانند یک بازی خوب از این سری را بسازند و حال که در کار خود موفق شده‌اند، Gears 5 به مراتب جاه طلبانه‌تر خواهد بود. وی اینطور می‌گوید:

به طور کلی این یک واکنش به چیزی بود که ما می‌خواستیم با فرنچایز انجام دهیم. ما تیم و استودیویی جدید بودیم و از طرفی هم Gears خیلی وقت بود که حضور نداشت و ما نمی‌خواستیم که فرمول را تغییر دهیم. نمی‌خواستیم تغییرات را خیلی زیاد انجام دهیم تا ثابت شود می‌توانیم یک Gears of War خوب بسازیم. حال که این کار انجام شده و مردم Gears 4 را قبول دارند، می‌توانیم از فرصت پیش آمده با Gears 5 استفاده کنیم تا چیزهای جدید نشان داده شوند. ما واقعا می‌خواهیم نشان دهیم که مایلیم با فرنچایز چه کار کنیم و این که چه مسیری را خواهد رفت؛ حال می‌خواهد تغییر هسته مکانیزم‌ها، داستان یا برخی جنبه‌های کنترل باشد، هر چیزی که بشود نوعی جدید از گیم‌پلی و تاکتیک را ارائه کنیم.

اعضای کوالیشن بسیار بر روی بحث تغییرات و نوآری در سری با Gears 5 تاکید دارند و امیدواریم که نتیجه کار هم همینقدر هیجان‌انگیز باشد. بازی Gears 5 در سال ۲۰۱۹ برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *