دسته‌بندی نشده

Darksiders 3 به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با انتخاب خود به مبارزه با باس فایت‌ها بپردازند

0 6


Darksiders 3 به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با انتخاب خود به مبارزه با باس فایت‌ها بپردازند

دیگر چیزی به انتشار جدیدترین نسخه از سری Darksiders نمانده است. حال به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده که نشان می‌دهد برخلاف دو نسخه‌ی قبلی، در Darksiders 3 شاهد داستانی خطی نخواهیم بود و به عنوان مثال بازی‌بازان می‌توانند تا با انتخاب خود به مبارزه با باس فایت‌های بازی بپردازند.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی THQ Nordic در بلاگ پلی‌استیشن، در Darksiders 3 بازی‌بازان می‌‌توانند تا با انتخاب خود در مراحل مختلف به مبارزه با باس فایت‌های بازی بپردازند. به عبارتی دیگر، تمام باس فایت‌های بازی به صورت خطی در دسترس نخواهند بود بلکه هر بخش از باس فایت‌هایی تشکیل شده است که شما می‌توانید با انتخاب خود آن‌ها را به هر ترتیبی که مایل هستید به چالش بکشید.

بنابر گفته‌ی THQ Nordic، این موضوع یک تغییر اساسی در نحوه‌ی پیشرفت بازی‌بازان در طول داستان Darksiders 3 نسبت به دو نسخه‌ی قبلی است. THQ Nordic همچنین اعلام کرد که در Darksiders 3 شاهد مبارزاتی کم جمعیت‌تر و در عین حال معنادارتری خواهیم بود. فیوری (Fury)، شخصیت اصلی این نسخه به مبارزه با باس فایت‌های مختلفی از جمله هفت گناه مرگبار خواهد پرداخت. همان‌طور که می‌دانید، هر گناه مرگبار دارای روش منحصر به فرد خود در مبارزه است که این موضوع باعث به چالش کشیدن شما خواهد شد.

در حالی که داستان خطی دو نسخه‌ی اول بسیار جذاب بودند، دیدن داستانی غیر خطی در Darksiders 3 جالب خواهد بود.

بازی Darksiders 3 در تاریخ سه شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۷ (۲۷ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار بازی به این قسمت مراجعه کنید.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *