دسته‌بندی نشده

Command & Conquer Remaster فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود

0 10


Command & Conquer Remaster فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود

شرکت الکترونیک آرتس به تازگی رسما اعلام کرد که Command & Conquer Remaster در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود و  همچنین اشاره کرد که این بازی در هنگام انتشار فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. موضوعی که در ارتباط با شرکت الکترونیک آرتس بسیار غیر منتظره به نظر می‌رسد.

سری Command and Conquer یکی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار در سبک استراتژیک است که تا به حال نسخه‌های متعددی از آن عرضه شده و هر کدام به نوبه‌ی خود دارای داستانی جذاب و تجربه‌ای منحصر بفرد بوده‌اند. به خصوص نسخه‌های Generals و Red Alert که در نزد بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی بسیار شناخته شده‌اند. علیرغم محبوبیت این سری اما چند سالی است که نسخه‌ی جدیدی از آن منتشر نشده و آخرین نسخه‌ی معرفی شده از این سری محبوب نیز Command and Conquer Rivals نام دارد که برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد. البته این بازی آنقدر نا امید کننده به نظر می‌رسد که همسر TotalBiscuit، منتقد مشهور بازی‌های ویدئویی، در اظهار نظری عنوان کرد بسیار خوشحال است که همسر وی هنگام معرفی این بازی در E3 2018 در قید حیات نبود تا این افتضاح تاریخی را به چشم ببیند.

حال طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر این موضوع به گوش می‌رسید که الکترونیک آرتس قصد دارد نسخه‌ای باز‌سازی شده از سری Command and Conquer را توسعه دهد. اما شاید کنجکاو هستید که بدانید چرا الکترونیک آرتس با وجود معرفی نسخه‌ی جدید این سری برای گوشی‌های هوشمند، تا به این حد سخاوتمند شده است. دلیل اصلی این موضوع را می‌توان واکنش‌های منفی متعددی دانست که در فضای مجازی نسبت به بازی Command and Conquer Rivals ایجاد شده و این موضوع حتی الکترونیک آرتس را مجاب کرده تا تصمیم بگیرد نسخه‌ی بازسازی شده فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای باشد که البته راهکار زیرکانه‌ای است و می‌تواند در فروش آن بسیار تاثیرگذار باشد.

همچنین به نظر می‌رسد نسخه‌ی بازسازی شده تنها شامل نسخه‌ی اول این بازی خواهد بود، دارای هوش مصنوعی و گرافیک بهبود یافته‌ای است و به گفته‌ی شرکت الکترونیک آرتس در سال ۲۰۲۰ رسماً برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *