http://buy-game.ir

نوبو اوماتسو تایید کرد که روی موسیقی عنوان Final Fantasy 7 Remake کار می‌کند

0


نوبو اوماتسو تایید کرد که روی موسیقی عنوان Final Fantasy 7 Remake کار می‌کند

با نزدیک شدن به زمان شروع رویداد E3 2018 خبرهای بیشتری از عنوان Final Fantasy 7 Remake به گوش می‌رسد. عنوانی که امیدواریم در این رویداد بتوانیم اطلاعات بیشتری از محدوده انتشار آن و پروسه‌ای که در حال حاضر در آن سر می‌کند، به دست بیاوریم. در یکی از آخرین خبرهایی که پیش از شروع رویداد E3 امسال از این گیم منتشر شده، تایید شده که نوبو اوماتسو (Nobuo Uematsu) آهنگساز به نام، کار ساخت قطعات موسیقی این گیم را انجام خواهد داد.

این بار خود اسکوئر انیکس (Square Enix) تایید کرده که اسطوره آهنگسازی ژاپن یعنی نوبو اوماتسو کار ساخت و تنظیم قطعات موسیقی Final Fantasy 7 Remake را بر عهده دارد. اوماتسو از آغاز ساخت این سری همیشه وظیفه ساخت قطعات موسیقی سری Final Fantasy را بر عهده داشته و تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارد. اگر چه اوماتسو دیگر با اسکوئر انیکس همکاری رسمی ندارد، اما همچنان نامش با قطعات موسیقی سری Final Fantasy در آمیخته تا همچنان دست به ساخت قطعات حماسی، تاثیر گذار و بی نظیر این سری بپردازد.

تهیه کننده عنوان Final Fantasy 7 Remake یعنی یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) اخیرا این موضوع را در طی یک مصاحبه تایید کرده است. این مصاحبه در اصل به زبان ژاپنی انجام شده اما عده‌ای به ترجمه آن پرداخته و آن را به انگلیسی برگردانده‌اند و اکنون نیز ما بخش‌هایی از این مصاحبه را برای شما آماده کرده‌ایم تا با صحبت‌های تهیه کننده این عنوان بیشتر آشنا شوید.

من با Uematsu-san روی عناوین بسیار زیادی کار کرده‌ام واکنون هم روی ساخت قطعات Final Fantasy 7 Remake کار می‌کنم. آخرین تجربه کار مستقیم من با Uematsu-san به عنوان Final Fantasy X باز می‌گردد. بنابراین در ابتدا که از Uematsu-san درخواست کردم تا روی موسیقی این عنوان بازسازی شده کار کند، گمان می‌کردم که شانه خالی کند چرا که او اسکوئر انیکس را ترک کرده و [با خنده] توانسته موفق باشد.

از صحبت‌های تهیه کننده Final Fantasy 7 Remake می‌توان فهمید که او با اوماتسو دچار اختلافاتی شده چرا که خصوصا در قسمت انتهایی صحبت‌هایش کنایه سنگینی به او وارد کرد تا شک ما به یقین تبدیل شود. او هیچ اشاره‌ای به این مشکلات نکرد اما طبیعی است فردی که چند سال یک شرکت را ترک کرده و با آن قطع همکاری کرده، نمی‌تواند رابطه‌ای مانند گذشته با مسئولین آن داشته باشد. از طرفی هم چون این عنوان از اهمیت بالایی برای سازندگان آن برخوردار است، آن‌ها نمی‌خواهند ریسک کنند تا احتمالا کاربران خود را از دست بدهند، بنابراین تهیه کننده این عنوان نیز از اوماتسو خواسته تا بار دیگر با آن‌ها همکاری کند و کار ساخت قطعات Final Fantasy 7 Remake را بر عهده بگیرد.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Final Fantasy 7 Remake اعلام نشده است اما ما امیدواریم در هفته‌های آتی و خصوصا در جریان رویداد E3 2018 شاهد حضور این گیم باشیم و لااقل از محدوده انتشار آن با خبر شویم. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین خبر‌های این گیم و همینطور سایر گیم‌های ویدئویی با دنیای گیم همراه باشید. فراموش نکنید که در قسمت نظرات می‌توانید با ما در تماس باشید و نظرات خود را در خصوص بخش‌های مختلف سایت ما با در میان بگذارید.

وکیل تلفنی

0

مشاوره حقوقی تلفنی

دسترسی راحـت و سریع ، به وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در زمان وقوع مشکل، خواهـد توانست تا حد بیشتری از استرس ها و تبعات پیش آمده بابت مشکل، بکاهد. سیستم پاسخگویی تلفنی، و بدون نیاز به مشاوره حضوری در پرونده های حقوقی، با دقت به ترددهای غیر لازم و ضـروری در سطح کلانشهرها و یا شهر بزرگ تهران، امری اجتناب ناپذیر می باشد. در سالهای اخیر، پاسخگویی به تلفن ها، جهت مشاوره حقوقی تلفنی، به شیوه تلفن های پولی درآمده هست که برخـی وقتها اوقات، نداشتن رضایت مندی ارباب مراجعه را به دنبال دارد، ولی آیا پاسخگویی به مـوارد و پرسشها حقوقی به شیوه 24 ساعته، میسر است؟ سایز تلفن های اخذ ی در دفاتر حقوقی و موسسه های حقوقی و مهاجرتی، در طول ساعات کاری خیلی قابل دقت می باشد و تامین قوت متخصص، جهت پاسخگویی به ارتباط ها و مشاوره تلفنی حقوقی رایگان ، با وکیل پایه یک دادگستری، یا مشاور حقوقی زبده را با مشکل، مواجه خواهد ساخت.

جهت از میـان بردن این نقیصه، تدابیری اندیشیده هست تا موکلین و درخواست کنندگان مشاوره حقوقی تلفنی، بتوانند از شیوه های متعدد، جهت رابطه با وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی بهره گیری فرمایند.
روشهای رابطه ی اولیه با متخصصین و مشاوران حقوقی:

1-ارتباط از طریق تلفن های اعلامی موسسه در روزها و ساعات کاری که از طریق وب سایت، کانال تلگرام، صفحات اینستاگرام، صفحه فیسبوک، به اطلاع شما عزیزان می رسد.

2- ارتباط با آیدی مدیران کانال تلگرام، طرح پرسش حقوقی و اخذ جـواب در کانال های تلگرام که نشانی آنان در وب سایت موجود می باشد.

3-ارسال پرسشها و مـوارد حقوقی خانواده، از طریق ایمیل های اعلام شده در وب سایت و اخذ جـواب حداکثر تا 48 ساعت کاری.

بعد از ارتباط اولیه با وکلا و مشاوران حقوقی موسسه، موقعی توانایی پاسخگویی به سؤال حقوقی و خانوادگی شما عزیزان، راهنمایی و مشاوره رایگان تلفنی، بوسیـله وکلای پایه یک دادگستری، برای شما، صورت می گـیرد. در صورت نیاز به مطالعه اسناد و مستندات و یا تنظیم شکایت ، اظهارنامه، شکواییه و لایحه دفاعیه، توانایی ارسال اسناد از طریق پست الکترونیک (ایمیل) و سایـر نرم افزارهای مجازی و اخذ پاسخ، وجود دارد.ضمناً ، موقعی عدم کفایت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ، خواهید توانست از طریق درگاه آنلاین وبسایت، نسبت به رزرو زمان مشاوره به شیوه آنلاین و غیر حضوری اقدام بفرمایید.مشاوره حضوری حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری، با مشـخص وقت قبلی و تشخیص توانایی انجام کار برای شما عزیزان، وجود دارد.لازم به ذکر است، کاملا رایگان است و هیچ یک از مشاورین حق مطالبه مبلغی بابت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان را ندارند.اما در برخـی از مواقع، با دقت به کثرت ارتباط های تلفنی جهت مشاوره حقوقی و محدودیت وقـت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ، توانایی پرداخت هزینه مشاوره حقوقی حضوری و اخذ مشاوره کامل از طریق ارتباط تلفنی بنا به تقاضـای موکلین و درخواست کنندگان محترم وجود دارد. برای دریـافت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان دردعاوی خانواده، با شماره های درج شده دربخـش ارتباط باما، در رابطه باشید.
خصوصیات وکیل خوب

اول :غیر از استعدادهای فطری و طبیعی: برای یک شخـص وکیل دادگستری استعداد سخنوری و فصاحت و بلاغت در بیان بسیار کمتر از انچه فکر می رود ضـروری و لازم و ضـروری هست برای آنکه وکیل بتواند حرف خود را به قاضب بفهماند و به وی بقبولاند ضـروری است که در گفتار خود دقیق و ساده و صدیق و با علاقه و با گرما باشد و افکار و عقاید خود را با وضوح کامل و به شکل پسندیدیه و جذاب و اثر گذاری بیان نماید به زمینه با مستمع دانشمند و فاضلی چون قضات دادگستری و با زبان غنی و روان و قشنگی چون زبان فارسی. قدرت علـت قدرت تخیل و ابتکار. قالیت استنتاج. دارا بودن طبع نقاد و نرمش و گسترش فکرو. قریحه روان شناسی نیز علاوه بر استعداد طبیعی لازمه وکیل دادگستری است

دوم : انجام وظیفه معـمولا مستلزم جسارت و شجاعت و شهامت ویـژه می باشد. بعضا وکیل مجبور می گـردد تا در رو به روی تصمیم یکـی از مقامات به اعتراض بر خیزد یا در رو به روی افکار عمومی ایستادگی نماید و مخالفت نماید وکیل می بایست آنقدر شهامت اخلاقی داشته باشد که از هیچ چیز نهراسد و وظیفه خود را هرچند مخاطره آمیز باشد بدون تشویش و تردید و تزلزل انجام دهد و افتخار استقلال فکر و آزادی دفاع را که از ویژگیها وکالت دادگستری هست برای خود کسب نماید

سوم : اطلاعات عمومی و حقوقی: اما نبایستی توقع داشت که وکیل در کلیه علوم وفنون دنیای امروز تبحر داشته و مالـک نظـر باشد لکن می بایست کوشش کند که لااقل معلومات ضـروری در ادبیات و هنر و فلسفه و اجتماع شناسی و تاریخ و علوم بدست اورد. می بایست پذیرفت که برخـی وقتها نقل یک بیت شعر تاثیرش زیـادتر از استناد به ماده و قانون و رویه قضایی می باشد. می بایست با کمال تواضع بفهماند آنچه مطرح می کند تمام می دانند و تنها به نیت یاد آوری و سرانجام گیری ناچار به تذکر آن شده هست اطلاعات عمومی می بایست با مطالعات حقوقی تکمیل و ترکیب شود

چهارم :قدرت کار: وکالت دادگستری مستلزم ان هست که وکیل همـه وجودش را وقف آن نماید. وی شانس دارد ساعتها برای یک جلسه نیاز به مطالعه و کار داشته باشد . هرقدر که دفتر وی منظم باشد باز هم شانس دارد که نیاز به کار زیـادتر باشد ووی می بایست بتواند این خستگی همیشگی و زیاد را به جان خریده و با کوشش و پشتکار و کوشش زیـادتر معروفیت خود را حفظ نماید.

پنجم :وقت شناسی: در رابطه با موکل می بایست کاملا زمان شناس بوده ملاقات هاییکه با موکل مشـخص می کند به موقع حاضر شود

ششم: تهیه روابط دوستی و آشنایی : برترین چیز برای وکیل آن هست که از طریق محبت و نزاکت و ظرافت برای خود موکلینی فراهم نماید و از طریق دوستی موکلین خود را حفظ نماید

هفتم : عشق و علاقه به شغل وکالت فردی خواهـد توانست شکست های پی در پی و پرکار و پرمشقت وکالت را تحمل نماید که عاشق و دلداده این شغل باشد. چه رضایت خاطری بالاتر از اینکه وکیلی بتواند در پرونده با ارزش و مورد علاقه اش حکمی به نفع موکل خود بدست اورد و مورد اطمینان دادرس پرونده واقع شده باشد. وقتی وکیل خواهـد توانست از افتخار و احترام و رضایت ویژه به وکالت دادگستری بهره مند گـردد که خود وی به این شغل و این مقام احترام بگذارد وو برای آن ارزش قایل باشد
وکیل با ویژگی های مناسب

در این مقاله می خواهیم به خصوصیات یک وکیل پایه یک دادگستری را مورد بازبینی قرار دهیم. وکالت در لغت به معنای اعتماد کردن و واگذار کردن هست و وکیل فردی که از طرف فـرد دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی به سبب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود وکالت از جمله مشاغل آزاد هست اما یک فرق با ارزش با دیگر مشاغل آزاد دارد و آن شان و اهمیت این شغل وکالت هست و این اهمیت به علـت مسوولیت بالایی هست که وکیل در شغل وکالت دارد. وکیل خوب چنان چه می توان گفت کارش را به نحو احسنت انجام داده که مساله موکل را مساله خودش حساب نماید و در میزانی برای کار موکل دغدغه داشته باشد که نسبت به کار خود دارد.

هرچند وکالت تعهد به وسیله هست به این مفهوم که وکیل موظف هست تمام کوشش خود را برای دفاع مناسب از موکل به کار بندد و قانونا مسوولیتی در رسیدن به سرانجام ندارد و در واقع تضمینی جهت دست یابی به سرانجام نمی دهد؛ ولی مساله اینجاست که در می بایست در رو به روی موکل جوابـگو باشد و این جریـان ملاک سنجش اعتبار وکیل در اجتماع هست و اینجاست که وکالت از دیگر مشاغل آزاد جدا شده و احساس مسوولیت به همراه دقت بالا با ارزش ترین اصل وکالت می باشد.
ویژگیهای وکیل خوب:

شایستگی و مهارت خود وکیل در کار هست که اعتباردهنده می باشد. هیچ گاه کار یک وکیل دادگستری به موقعیت جغرافیایی یا ساختمانی که دفتر وکالت در آن واقع شده و یا ظواهر دیگری که برای بعضـی مشاغل دیگر ضـروری و لازم و ضـروری است، وابسته نیست. بلکه دانش و مهارت فـرد وکیل در کار وکالت هست که به یک وکیل دادگستری اعتبار می دهد.

در درجه اول ارزش شرافت کاری و حرفه ای این شغل مدنظـر قرار دارد. اینکه ضـروری هست یک وکیل دادگستری در تمام حال هوشمندانه عمل نماید تا به مرور وقـت دچار بی تفاوتی در کارها نشود. چنان چه که وکیل در رو به روی کاری که انجام می دهد احساس مسوولیت نداشته باشد شرافت شغلی را رعایت نکرده می باشد.

زمانی که اشخـاص به دنبال یک وکیل خوب می گردند، ضمن اینکه وکیل مورد نظـر آنان وکیلی هست که دانش و آگاهی و مهارت ضـروری را داشته باشد به دنبال یک وکیل قابل اعتماد می باشند . از آنجا که خودشان تسلطی بر قوانین و روند قضایی محکمه ها ندارند، در جستجوی یک وکیل دادگستری می باشند که به وی اعتماد کرده و آسوده خاطر از اینکه وکیل همـه کوشش خود را انجام می دهد به سرانجام کار امیدوار باشند. به این علـت اغلب اشخـاص از طریق پرس و جو از اطرافیان و بهره گیری از تجربه دیگران وکیل خود را گزینش می نمایـند .

وکیل میبایست حس اعتماد و اطمینان را در موکل تهیه می کند و وکیل دادگستری نبایستی صرفا از نگاه کـرد مادی به قضیه نگاه نماید بلکه انجام قانون و عدالت و رسیدن حق به حقدار را همیشه می بایست مدنظـر داشته باشد. اوست که می بایست در ابتدا پی ببرد که موکل راست می گوید یا نه و سپس به حمایت از وی برخیزد. یک وکیل خوب علاوه بر دانش و مهارت لازمه بر نقاط ضعف و قوت موکل خود و جزئیات پرونده آگاه می باشد. یک وکیل می بایست کوشش در یافتم اقدام مصاله جویانه داشته باشد و تا حد ممکن به زیاد شدن پرونده و کشمکش و درگیری زیـادتر تمایل نداشته باشد که این خود نشات گرفته از دانش و آگاهی بالمی باشد.

شجاعت و جسارت هم از صفات لازمه یک وکیل دادگستری می باشد. یک وکیل قرار هست مدافع و حافظ جان، مال، ناموس و آبروی موکل خود باشد. وکیل در دنیایی زندگـی می کند که پر از درگیری هست یعنی لازمه این شغل در تقابل بودن با طرف دیگر هست به این علـت همیشه در معرض مواجهه با دیگر اشخـاص از جمله همکاران خود قرار دارد. چون در هرحال به دنبال برنده شدن موکل خود در دعواست و اینجاست که شجاعت و جسارت به کار می آید ضمن اینکه می بایست نزاکت را رعایت کرده و خیلی حرفه ای برخورد نماید . اعتبار یک وکیل به کوشش ی هست که برای به سرانجام رسیدن تک تک پرونده های موکلان خود انجام می دهد.
وظیفه های یک وکیل مجرب

وقتی به یک دفتر وکالت رجوع می نمایید به مسائـل پایین توجه نمایید :

1-به حرف های شما با حوصله گوش می دهد یا نه؟

2-ضمن حرف هایتان از شما پرسشها می پرسد یا نه؟

3-در حین مشاوره از حرف های شما یاداشت برداری می کند یانه؟

لازم هست که در 24 ساعت اولیه حضور شما در دفتر وکیل و انعقاد قرارداد وکالت، وکیل پیگیر کارهای شما باشد و به تلفن شما در اولیـن فرصت مناسب جـواب دهد. چنان چه وکیلی تلفن های موکل را جـواب نمی دهد و کارهای وی را دنبال کردن نمی کند ، وکیل مناسبی برای کار شما نمی بـاشد و مناسـب تر هست شخص دیگری را گزینش نمایید .

لازم هست اگر کاری انجام پذیر نمی بـاشد و از همـان ابتدا معیـن هست که به سرانجام ضـروری نمی رسد؛ وکیل وانمود به انجام آن نکند و قول بیهوده به موکل ندهد. سرانجام کار را همان گونه که می بیند به موکل بگوید و نیازی نمی بـاشد که صد درصد قول برنده شدن در اختلاف را به موکل بدهد. یک وکیل خوب کوشش در گمراه کردن قاضی یا پیچیده کردن پرونده یا به بیراهمه کشاندن آن ندارد.
گزینش وکیل مناسب

در راستای پیدا کردن یک وکیل خانواده دادگستری مناسب و خوب مناسـب تر هست وکیلی را گزینش نمایید که در حوزه موردنظـر شما تجربه ضـروری را داشته باشد برای مثال شما نیاز به یک وکیل طلاق یا یک وکیل چک دارید. بـعد بهتر آن هست که به دنبال یک وکیل دادگستری باشید که بطور تخصصی در حوزه طلاق و خانواده کار دارد در این صورت هست که کار شما سریع تر پیش رفته و به سرانجام می رسد چون یک وکیل وقتی در یک زمینه ویـژه به شکل تخصصی کار می کند با چم و خم کار و روند بازبینـی قضایی در این زمینه آشنایی زیادتری دارد.

اشخـاص جهت پیدا کردن یک وکیل خوب، پیش از سپردن وکالت کار خود به یک وکیل دادگستری قطعا مشاوره حضوری در دفتر وکیل داشته باشند و فقط به ارتباط وکیل تلفنی و مشاوره تلفنی اکتفا ننمایـند یا حتی با چند وکیل پایه یک مشـورت نمایـند تا قادر به گزینش یک وکیل قابل اعتماد که با وی احساس آسانـی دارند باشند.
وضعیت ظاهری و برخورد وکیل

وضع ظاهری و برخورد وکیل می بایست در شان این حرفه مقدس باشد. یک وکیل خوب قطعا انسان زمان شناسی می باشد. یک وکیل توانمند صریح و در استـایل مطالبی که برای موکل قابل فهم باشد حرف می کند و در جلسه محاکمه هم طوری مطلب را بیان می کند که قاضی بتواند مطلب را همانگونه که منظور وکیل هست اخذ نماید .
دانش وکیل

وکیل میبایست دربـاره سایـر رشته ها هم اطلاعاتی کسب نماید ، اطلاعاتی که به کار آیند و در جریـان محاکمه تاثیرگذار باشند. هرچه علم و دانش وکیل در حوزه های مختلـف زیـادتر باشد در وقـت محاکمه و دفاع در صحن محکمه روند بهتری را طی نماید .

تصاویر جنگاهی از نسخه نینتندو سوییچ Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد

0


تصاویر جنگاهی از نسخه نینتندو سوییچ Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد

به تازگی چند اسکرین‌شات جنگاه از نسخه نینتندو سوییچ عنوان Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شده که از وب‌سایت آمازون ژاپن بدست آمده‌اند. با ما همراه باشید تا نگاهی بر آن‌ها داشته باشیم.

عنوان Wolfenstein II: The New Colossus در نینتندو دایرکت ماه سپتامبر برای کنسول نینتندو سوییچ بررسی شد. این گیم توسط استودیو پنیک باتن (Panic Button)، توسعه دهندگان پورت‌های Rocket League و Doom برای نینتندو سوییچ، در حال توسعه است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، عنوان Wolfenstein II: The New Colossus از کنترل‌های حرکتی نینتندو سوییچ پشتیبانی خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر بوده که حجم گیم برروی فروشگاه دیجیتالی نینتندو، ۲۱GB مشخص شده است؛ پس برای تجربه این گیم نیاز به یک کارت حافظه دارید. البته هنوز معلوم نیست که برای نسخه فیزیکی باید چه میزان دیتا دانلود شود.

عنوان Wolfenstein II: The New Colossus در تاریخ ۸ تیر (۲۰ ژوئن) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

دانلود آهنگ رضا رامیار وردار ببر دلتو

0


دانلود آهنگ جدید رضا رامیار به نام وردار ببر دلتو از رسانه موزیک پارس

» آهنگ و تنظیم کننده : – | ترانه سرا : – «

با دو کیفیت ۱۲۸ & 320 با لینک مستقیم ، همراه متن آهنگ + پخش آنلاین

Download New Music Reza Ramyar Called Vardar Bebar Deleto

آهنگ وردار ببر دلتو رضا رامیار بزودی + متن آهنگ

دانلود آهنگ جدید رضا رامیار وردار ببر دلتو

آهنگ وردار ببر دلتو با صدای رضا رامیار بزودی + تکست آهنگ

بزودی

دانلود آهنگ وردار ببر دلتو رضا رامیار

بزودی

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

مروری بر شعر و آهنگ از چی دلگیری با صدای رضا رامیار:

ماه من از چی تو دلگیری
بمیرم که چشمامو نمی بینی
چی شده سرده دو تا دستات
این دیوونتو بغل نمیگیری
تو بهشتمو همین جا بهم دادی
میون گهواره دستات
بی کسی هامو نوازش کن
پس نزن دستامو که تنهاست
شاه قلبم تا ابد میمیره دل واست
بگو بازم به دل بی رحم تو راه هست
تو بخوای میشم همون آدم پرست بازم
با همین دستا برات دنیا رو میسازم
شاه قلبم تا ابد میمیره دل واست
بگو بازم به دل بی رحم تو راه هست
تو بخوای میشم همون آدم پرست بازم
با همین دستا برات دنیا رو میسازم
هر کی غیر تورو پس میزنم قلبم کجایی
بیا بازم بسازیم یه بهشتِ دوتایی
نمیخوام ببینم هیچ جا رو تا وقتی باهامی
کاش بهم زل بزنیم مثل دیوونه ها باز
بغلم کنی و یادم بدی دوباره پرواز
بسه برگرد بی تو دلم بدجوری تنهاست
شاه قلبم تا ابد میمیره دل واست
بگو بازم به دل بی رحم تو راه هست
تو بخوای میشم همون آدم پرست بازم
با همین دستا برات دنیا رو میسازم
شاه قلبم تا ابد میمیره دل واست
بگو بازم به دل بی رحم تو راه هست
تو بخوای میشم همون آدم پرست بازم
با همین دستا برات دنیا رو میسازم

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

برای دانلود فول آلبوم و آهنگ جدید رضا رامیار کلیک کنید

آهنگ وردار ببر دلتو


برای دانلود آهنگ رضا رامیار وردار ببر دلتو بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ رضا رامیار وردار ببر دلتو

ویدئوی جنگاهی از گیم‌پلی عنوان بتل رویال H1Z1 برروی پلی‌استیشن ۴

0


ویدئوی جنگاهی از گیم‌پلی عنوان بتل رویال H1Z1 برروی پلی‌استیشن ۴

یکی از بحث‌ها و موضوعات داغ امروز صنعت گیم‌های ویدئویی، حالت بتل رویال (Battle Royale) است و سازندگان هر عنوان شناخته و ناشناخته‌ای، در تلاش هستند که این قابلیت محبوب را برای گیمکنان خود به ارمغان بیاورند. با این وجود، حال زمان آن است که به یکی از ریشه‌های بتل رویال یعنی عنوان H1Z1 برگردیم که به‌زودی راهی پلی‌استیشن ۴ می‌شود.

در H1Z1، به وسیله‌ی چتر نجات روی زمین فرود می‌آیید و سپس باید با دسیسه‌های بقیه‌ی گیم‌بازان و گازی سمی که محیط را فرا گرفته است، دست و پنجه نرم کنید. شما باید تمام تلاش خود را به کار گیرید و لوت‌ها و آیتم‌های مورد نیازتان را جمع‌آوری کنید تا نهایتاً برنده از میدان خارج شوید.

H1Z1 که در ۲۰۱۵ برروی سرویس دسترسی زودهنگام استیم قرار گرفته بود، در فوریه‌ی امسال بالاخره به‌صورت کامل برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و حال قرار است که در ۲۲ مه (۱ خرداد) روی پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد. ضمناً نسخه‌ی ایکس‌باکس وان آن جزو برنامه‌های سازندگان است ولی در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد.

البته باید بدانید که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ عنوان H1Z1 فراتر از یک پورت معمولی است و شامل قابلیت‌های جنگاهی نظیر یک سیستم توسعه‌ی سلاح تازه، رابط کاربری بهبود یافته و سلاح‌ها و ابزارهای جنگاه می‌شود. کنترل‌های این عنوان برای مطابقت و سازگاری هرچه بیشتر با کنترلرهای کنسول دچار اصلاحاتی شده‌اند و همچنین اجرای گیم با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه برروی پلی‌استیشن ۴ پرو امکان‌پذیر است.

در نهایت، ویدئویی را از گیم‌پلی H1Z1 برروی پلی‌استیشن ۴ مشاهده می‌کنید که توسط تیم PlayStation Underground تجربه و تهیه شده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

بخش چندنفره Call Of Duty: Black Ops 4 تاکتیک‌پذیرتر از عناوین گذشته است

0


بخش چندنفره Call Of Duty: Black Ops 4 تاکتیک‌پذیرتر از عناوین گذشته است

استودیو تریارچ (Treyarch) برنامه‌های بزرگی برای عنوان آینده سری Black Ops درنظر دارد. علاوه بر بخش چندنفره‌ی بازسازی شده، حالت‌های زامبی گسترش یافته و یک سری ماموریت‌های انفرادی که حول و حوش شخصیت‌هایی ویژه و متخصص (Specialist) جریان دارد، این استودیو در نظر دارد که حالت جذاب بتل رویال را نیز به Call of Duty بیاورد.

در جریان مراسم رونمایی Black Ops 4 تجربه یک ساعته از بخش چندنفره گیم ممکن شده است. همچنین با دیوید وندرهار (David Vonderhaar) کارگردان طراح استودیو در مورد تاثیرات تریارچ بر سری Call of Duty و برنامه این استودیو برای ایجاد تغییرات بزرگ در عناوین آینده صحبت شده است که در ادامه باهم می‌خوانیم.

نسخه چهارم این سری نسبت به Black Ops 2 و ۳ تغییرات بسیاری داشته است. بررسی دوباره شیوه‌های نبرد، متعادل سازی بسیاری از پرک‌ها و سلاح‌های موجود و همچنین ارائه یک مبارزه تیمی و یکپارچه که حلقه‌وار تکرار می‌شود، از جمله تغییرات این گیم نسبت به عناوین گذشته این سری بوده است. یکی دیگر از تغییرات بزرگی که در Black Ops 4 شاهد آن هستیم، بازگشت به گیم‌پلی سنتی چندنفره می‌باشد که در آن تمرکز اصلی بر روی نیروهای پیاده نظام گیم قرار دارد. دیگر خبری از سیستم رانشی و سربازان آینده که می‌توانستند روی دیوارها بدوند، نمی‌باشد. به جای این موارد تمرکز گیم بیشتر روی بخش تاکتیکی گیم‌پلی معطوف شده است.

دیگر خبری از سیستم رانشی و سربازان آینده که می‌توانستند روی دیوارها بدوند، نمی‌باشد. به جای این موارد تمرکز گیم بیشتر روی بخش تاکتیکی گیم‌پلی معطوف شده است.

با این وجود بسیاری از محتویات موجود در گیم‌های قبلی سری Black Ops، به این گیم نیز آمده است. از جمله این موارد می‌توان به سیستم Pick 10 اشاره کرد که به شما اجازه می‌دهد که سلاح‌ها، پرک‌ها و تجهیزات شخصیت خود را قبل از گیم انتخاب کنید. همچنین شخصیت‌های متخصص (Specialist) که اولین بار در گیم Black Ops 3 مطرح شدند، در این گیم نیز حضور خواهند داشت. از شخصیت‌های متخصص در گیم Black Ops 4 می‌توان به روین (Ruin)، سراف (Seraph) و باتری (Battery) اشاره کرد که هرکدام مهارت‌های مخصوص به خود را دارند. نحوه تعامل این شخصیت‌ها با دیگر اعضای تیم در فتح نبردها بسیار حائز اهمیت است و موقعیت‌های پشت سر هم بسیاری در گیم وجود دارد که در آن از مهارت‌های منحصر به فرد این افراد استفاده خواهید کرد. به عنوان مثال با استفاده از مهارت Vision Pulse شخصیت ریکون (Recon) می‌توانید تمام دشمنانی که در یک اتاق حضور دارند را شناسایی و یا به اصطلاح های‌لایت (highlight) کنید. همین ویژگی را می‌توانید با استفاده از مهارت Riot Shield شخصیت آژاکس (Ajax) خنثی کنید. طبق گفته‌های دیوید وندرهار، هماهنگ شدن در کار تیمی و نحوه بالانس کردن آن با گیم‌پلی Call of Duty برای گیمکنان کمی زمان‌بر خواهد بود:

ساخت یک گیم تاکتیکی، آن هم زمانی که شخصیت‌های گیم روی زمین نیستند، بسیار مشکل است. وقتی به Black Ops 4 نگاه می‌کردیم ساختن یک گیم تاکتیکی تبدیل به انگیزه اصلی ما شده بود. ما سیستم پک‌ رانشی (thrust-packing) و دویدن روی دیوار (wall-running) که در گیم قبلی وجود داشتند را در نظر داشتیم؛ ولی با تجربه‌ای که ما می‌خواستیم گیم به گیمکنان منتقل کند، عاقلانه تر این بود که گیم را به مقدار خیلی کمی آهسته‌تر کنیم. البته با استاندارهای Black Ops، این آهسته تر کردن اصلا به معنای کند شدن گیم نخواهد بود! ما می‌خواستیم که تجربه یک گیم تاکتیکی را به شما منتقل کنیم، بنابراین مجبور بودیم که سیستم گیمابی سلامت را حذف کنیم و اینکه شما را روی زمین نگه داریم.

نکته قابل ستایشی که در مورد Black Ops 4 وجود دارد این است که نسبت به Black Ops 3 متخصص‌ها حضور بسیار قدرتمندتری در جریان گیم دارند. شخصیت‌های منحصر به فردی که با مهارت‌های ویژه خود شناخته می‌شوند؛ مهارت‌هایی که فقط بعضی اوقات و در جریان نبرد به کار برده می‌شوند. اما با دسترسی هر شخصیت به دسته مشخصی از تجهیزات در Black Ops 4، حضور این متخصص‌ها در جریان نبردها بیشتر به چشم می‌آید. این موضوع با دانستن اینکه تاکتیک در گیم حرف اول را می‌زند، بیشتر نیز اهمیت پیدا می‌کند. در واقع گیمکنان مجبور می‌شوند که بیشتر روی تیم خود حساب باز کنند و همچنین به این موضوع دقت کنند که تیم مقابل از چه متخصص‌هایی استفاده می‌کند و در نتیجه آن، استراتژی مناسب را برای خنثی کردن مهارت‌های متخصصین دشمن به کار گیرند. این یکی از خوشایندترین تغییرات این گیم نسبت به دیگر گیم‌های چندنفره COD است که در آن‌ها هر دو طرف بارها از شیوه‌های تاکتیکی مشابه و نخ‌نما شده استفاده می‌کردند.

درحالی که گیمکنان ماهر همچنان قادر به کشتن همزمان چندین دشمن در گیم خواهند بود، با این وجود آن‌ها نیز نخست باید به تغییرات کوچکی که در Black Ops 4 اعمال شده است، عادت کنند. نسبت به گیم‌های قبلی COD گیمکنان نوار سلامتی بیشتری دارند ولی در عوض Black Ops 4 سیستم گیمابی سلامت (health regeneration) را از گیم حذف کرده است. این موضوع، مسئله سلامتی گیمکنان را به امری مهم تبدیل کرده و دیگر خبری از کاور گرفتن و انتظار برای پر شدن خط سلامتی نخواهد بود. همچنین مساحت نشان داده شده در مینی-مپ (نقشه) گیم کاهش یافته است که این موضوع سبب می‌شود که هنگام پیمودن نقشه گیم میدان نگاه بسیار پایینی داشته باشید.

تاکتیکی شدن نبردها سبب شده است که کمی دیرتر به گیم‌پلی گیم عادت کنید و حتی ممکن است که چند گیم نخست را با شکست پشت سر بگذارید. با وجود این تغییرات، بخش چندنفره Black Ops 4 هنوز هم با سرعت بسیار بالایی دنبال می‌شود. جریان کلی گیم و نحوه حرکت شخصیت‌ها در Black Ops 4 بسیار شبیه به Black Ops 2 می‌باشد که یکی از گیم‌های محبوب در میان طرفداران این سری است. حالت‌های مختلف Hardpoint و Domination در این گیم نیز وجود دارند. همچنین حالت جنگاهی به نام Control به گیم اضافه شده است که در آن تیم‌های مختلف با تعداد جان محدود، باید بر سر قلمرو مشخصی با هم مبارزه کنند. برعکس گیم‌های قبل به جای قهرمان‌گیم و این طرف و آن طرف دویدن، در این گیم باید در خدمت تیم باشید و به کار تیمی تن بدهید و این مسئله بسیار هیجان‌انگیز است.

جریان کلی گیم و نحوه حرکت شخصیت‌ها در Black Ops 4 بسیار شبیه به Black Ops 2 می‌باشد که یکی از گیم‌های محبوب در میان طرفداران این سری است.

یکی از شایعات بسیاری که قبل از بررسی گیم مطرح شد، اضافه شدن حالت بتل رویال به گیم بود. خبر خوب این است که این شایعه حقیقت دارد و نام این حالت در گیم Blackout خواهد بود که در آن گیمکنان می‌توانند کنترل شخصیت‌های مختلف را در دست گرفته و از هر سلاحی که در گیم‌های Black Ops وجود دارد، به دلخواه خود استفاده کنند. تریارچ در نظر دارد که این حالت را به گونه‌ای بسازد که با آهنگ و سبک این سری سازگار باشد. تیم سازنده هنوز اطلاعات زیادی از این بخش ارائه نکرده است. از جمله تعداد گیمکنان که طبق گفته‌های وندهار هنوز در مورد آن تصمیم‌گیری نشده است. آن‌ها در نظر دارند حالت جنگاهی را بررسی کنند که منحصر به سری Call of Duty و دیگر گیم‌های این ساب ژانر باشد. وندرهار در این مورد توضیحات زیر را ارائه داده است:

ما با تمام وجود عاشق این سبک از گیم‌ها هستیم و طرفدارن نیز عاشق این گیم‌ها هستند. من فکر می‌کنم که موقعیت فوق‌العاده‌ای پیش آمده که حالتی منحصر به فرد برای سری و مخصوصا برای طرفداران Black Ops خلق کنیم. مسیری منحصر به فرد برای رسیدن به این هدف وجود دارد؛ هم برای تریارچ و هم برای Call of Duty . اگر ما به این موضوع باور نداشته نباشیم، نمی‌توانیم از عهده این کار بربیاییم. این یک تجربه خاص از حالت بتل رویال برای سری Black Ops است. چیزی که ما خواهان آن هستیم این است که طرفداران Black Ops تجربه‌ای منحصر به فرد از این گیم داشته باشند. ما این کار را به سبک و سیاق Black Ops انجام خواهیم داد.

ممکن است جای خالی ‌جت‌پک‌ها و لباس‌های فوق پیشرفته در گیم احساس شود، اما این تغییرات بعد از مدتی تجربه گیم، احساس خوشایندی را به شما منتقل خواهد کرد. شیوه جنگاه نبرد در این گیم حس تازگی دارد و تجربه گیم با متخصص‌ها و حالت بتل رویال، انتظار برای منتشر شدن گیم را سخت‌تر می‌کند. اگر هنوز تریلر‌ گیم را مشاهده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم که هرچه سریعتر به این لینک مراجعه فرمایید.

تریارچ در نظر دارد Black Ops 4 را ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۰ مهر ۹۷) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر کند.

 

 

دانلود آهنگ حامد پهلان عشق قدیمی

0


دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام عشق قدیمی از رسانه موزیک پارس

» آهنگ و تنظیم کننده : – | ترانه سرا : – «

با دو کیفیت ۱۲۸ & 320 با لینک مستقیم ، همراه متن آهنگ + پخش آنلاین

Download New Music Hamed Pahlan Called Eshghe Ghadimi

آهنگ عشق قدیمی حامد پهلان بزودی + متن آهنگ

آهنگ با همراهی محمد نیکپور می باشد.

دانلود آهنگ جدید حامد پهلان عشق قدیمی

آهنگ عشق قدیمی با صدای حامد پهلان بزودی + تکست آهنگ

بزودی

دانلود آهنگ عشق قدیمی حامد پهلان

بزودی

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

مروری بر شعر و آهنگ میری یا میرسی با صدای حامد پهلان:

صدامو مشینوی چرا غریبه ای

میری یا میرسی کدومشون تویی

اونی که تو عذاب منتظرم نذاشت

یا اون که از شکست سهمشو بر نداشت

این همه فاصله، نشونه چیه

بد انتخاب کنی مقصرش کیه

اونی که فرصته این انتخاب رو داشت

یا اونکه بیشترین فاصله رو گذاشت

تقصیر من یا تو، سهم تو کم نبود

نزار تموم بشه، تموم میشه زود

تو فرصت منی، یا هیچی یا همت

میری یا میرسی دست تو فقط

این که میون ما، همیشه فاصلس

اگه شکنجه نیست چه اسمی داره پس

بخاطر تو بود، یه جا بگو بسه

این راه لعنتیت به من نمیرسه

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

برای دانلود فول آلبوم و آهنگ جدید حامد پهلان کلیک کنید

آهنگ عشق قدیمی


برای دانلود آهنگ حامد پهلان عشق قدیمی بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ حامد پهلان عشق قدیمی

عروج مرد کوزه‌ای ! | نقد و بررسی گیم Getting Over It with Bennett Foddy

0


عروج مرد کوزه‌ای ! | نقد و بررسی گیم Getting Over It with Bennett Foddy

گیم Getting Over It with Bennett Foddy روایتگر داستان مردی است که در یک قابلمه یا کوزه یا هر چیزی که در شکل مشاهده می‌نمایید، زندانی است و نمی‌تواند از آن بیرون بیاید. این که چه کسی چنین بلایی بر سر او آورده مشخص نیست. حتی احتمال آن هم می‌رود که طبیعت و ذات این موجود چنین باشد. اما خب این مسائل هیچ کدام اهمیتی ندارند زیرا جز این که آن مرد می‌خواد بالا و بالاتر برود چیز دیگری نمی‌دانیم. شخصیت گیم یعنی مرد محبوس در کوزه تنها وظیفه دارد از هر چیزی که می‌بیند بالا برود، حال سخره و پله و دیوار باشد، یا فضای خارج از جو کره زمین. اما یک انسان که درون کوزه‌ای گرفتار شده و هیچ قدرت ماورای طبیعت و یا جادو و نیروی ابرانسانی دیگری ندارد، چگونه می‌تواند همانند سخره نوردان قهار و یا کوهنوردان زبده موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد ؟ جواب چیزی نیست به جز عصای کلنگ مانندی که در دستان خود دارد.  چوبی که نمی‌شکند و به طور کامل توانایی تحمل شخصیت اصلی و ظرف او را دارد و همچنین کله آن طوری طراحی شده که بتواند راحت به جاهایی که امکان آن فراهم است گیر کند و به آسانی جدا نشود. اگر فرض کنیم چنین عصا و یا چوبی وجود دارد (که خب ساخت آن دور از دسترس نیست) و همچنین انسانی وجود دارد که بتواند خود و قابلمه احاطه‌کننده‌اش را چند متر به بالا پرتاب کند (که خب وجود چنین انسانی کاملاً دور از دسترس است!) می‌توان فیزیک این گیم را بسیار خوب و بی نقص به حساب آورد که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد. اما نکته مثبت ماجرا آن است که توسط مردی که در قابلمه‌ای اسیر است، خواهیم توانست ده‌ها و یا صدها متر به بالاتر صعود کنیم. حال پرسشی که شاید به ذهن شما رسیده باشد آن است که آیا این اتفاق کار ساده‌ای است؟ جواب به طور قطع یک نه بسیار بزرگ و سفت و سخت است. در ادامه با من و وب‌سایت خبری تحلیلی دنیای گیم همراه باشید تا بیشتر و دقیق‌تر این گیم را مورد بررسی قرار دهیم.

گیم Getting Over It with Freddy Bennett Foddy در دسامبر سال ۲۰۱۷ توسط شخص Bennett Foddy ساخته شد و کمپانی Humble Bundle هم وظیفه انتشار آن را بر روی پلتفرم‌های Microsoft Windows, macOS, iOS و android به عهده داشت. این عنوان یک گیم کوچک بوده که بر اساس میزان مهارتتان می‌توانید آن را در ده تا بیست دقیقه نیز به اتمام برسانید (رکورد جهانی به پایان بردن گیم زیر ۲ دقیقه است) اما برای این که به این میزان مهارت برسید قطعاً باید ساعت‌ها و روزها تمرین کرده و در کنترل شخصیت گیم و سخره و کوه‌نوردی استاد شوید. اما در حالت عادی می‌توان گیم را در ۸ یا ۹ ساعت به اتمام رساند. گیم در وب‌سایت متاکریتیک متایی ندارد زیرا کلاً یک نقد برای آن منتشر شده و نمره آن نیز ۸۵ بوده که نمره‌ای خوب به شمار می‌آید، اما نمی‌توان به آن استناد نمود. ولی هنگامی که به بخش نمرات کاربران و یا همان User Scores مراجعه کنید متوجه خواهید شد که نمرات بسیار متناقض خواهند بود‌‌. عده‌ای پس از تجربه ده دقیقه از گیم آن را کنار گذاشته و به آن فحش و بدوبیراه گفته‌اند و عده‌ای نیز عاشق و معتاد سختی چالش برانگیز آن شده‌اند. از این حرف‌ها می‌توان نتیجه گرفت گیم زیبایی‌ها و نکاتی دارد که شاید تجربه و لذت بردن از آن‌ها کار هر کسی نباشد و صبر و حوصله و مهارت و رنج فراوانی را بخواهد. (و خب کدام مهارت و لذت زیادی است که بسیار راحت به دست بیاید؟).

یارو که اصن تو کوزست !!!

همان طور که اشاره شد گیم پلی گیم شامل کمک گرفتن از یک کلنگ و بالا رفتن و عبور از موانع مختلف است. به طور دقیق‌تر گیم‌پلی گیم را می‌توان گیر دادن نوک چوب به یک مانع و استفاده از آن به عنوان اهرم و تکیه‌گاهی برای یک پرش حساب‌شده و درست و به موقع به حساب آورد. گیم تماماً با یک موس انجام خواهد شد و در نتیجه تنها ابزارمان برای کنترل شخصیت اصلی کلیک کردن و تکان دادن موس است.

تا اینجای مقاله از سختی طاقت فرسای گیم گفتیم اما خب سختی این عنوان تنها در بالا رفتن و استفاده درست از چوبمان خلاصه نمی‌شود. بلکه مشکل دیگری که وجود دارد آن است که گیم مکانیسمی به نام سیو کردن نخواهد داشت. بلکه خود گیم هر لحظه و ثانیه گیم را سیو خواهد کرد. به عبارتی دیگر هیچ راه بازگشتی وجود ندارد که بخواهیم گیم را برای مثال از یک یا پنج دقیقه قبل لود کنیم. این امر وقتی مشکل آفرین خواهد بود که بدانیم امکان دارد پس از چندین ساعت تلاش و زحمت، از ارتفاع به پایین بیفتیم و ناگهان مشاهده کنیم که باید دوباره بسیاری از موانع را از نوع پشت سر بگذاریم. حتی امکان دارد پس از چند ساعت تحمل رنج و سختی و غم و شادی ناشی از شکست و پیروزی ناگهان به ابتدای ابتدای گیم برگردیم. آنگاه است که احتمالاً کلید آلت را با انگشت شصت خود گرفته و انگشت کوچک خود را نیز بر روی کلید F4 قرار خواهیم داد.  (البته می‌توانید به یوتیوب و یا شبکه‌های اشتراک‌گذاری ویدئویی دیگر نیز رجوع کنید تا واکنش‌های بسیار شنگاهتر طرفداران را نیز مشاهده نمایید!). عده‌ای چند روز یا چند ساعت و یا حتی چند ثانیه بعد به گیم باز خواهند گشت و خواهند نگاه که حرفه‌ای‌تر شده‌اند و این بار می‌دانند چگونه باید موانع را پشت سر بگذارند و می‌توانند گیم را تمام کنند و لذت نابی را بچشند که از دیرباز تا کنون از برترین لذت‌های بشری بوده است. تمام کردن و موفق شدن در چالشی که ابتدا بسیار سخت و طاقت‌فرسا به نظر می‌رسیده و خب هر کسی هم از پس آن بر نمی‌آمده. حس پیروزی و غرور و توانایی‌ای که از اتمام این گیم به دست خواهید آورد بی‌نظیر است. (باز هم پیشنهاد می‌کنم سری به یوتیوب زده و ویدئوی گیم کسانی که در مقطعی توانسته‌اند رکورد بزنند را مشاهده کنین و همچنین از آن‌ها نحوه و شیوه گیم کردن بیاموزید)

وضعیت : داغون! لنگ در … ببخشید کوزه در هوا | هدف : بالای اون درخته

گرافیک فنی گیم با توجه به حجم آن کاملاً خوب است. طبیعتاً کسی از گیم‌های کم حجم و کوچک توقع گرافیک هیولا نخواهد داشت. اما در مورد این گیم که تمام مکانیسم آن بر پایه فیزیک آن است انتظار می‌رود که گیم در زمینه فیزیک خوب باشد که واقعاً هم همین طور است. وزن انسان و کوزه قابل گیم بسیار مناسب بوده و در نتیجه این وزن بهینه، پریدن و حرکات در گیم بسیار مناسب است. من در تجربه این گیم حرکتی غیرطبیعی مشاهده نکردم. تنها گاهی اوقات نوک چوب به جایی گیر می‌کند و جدا کردن آن بسیار سخت خواهد بود که خب نمی‌توان این امر را ایرادی برای فیزیک گیم به حساب آورد بلکه این امر بیشتر به خاطر محاسبات اشتباه گیم باز خواهد بود.

گرافیک هنری گیم در مجموع بدک نیست. به طور یقین نمی‌توان گفت با یک گرافیک هنری خیلی خوب ‌مواجهیم اما خب نقص جدی و مشکل حادی هم در این مورد به چشم نمی‌خورد. معمولاً گیم‌های کم حجمی که می‌خواهند حرفی برای گفتن داشته باشند با توجه به این که در زمینه گرافیک فنی حرف زیادی برای گفتن نخواهند داشت سعی می‌کنند در بخش گرافیک هنری و طراحی مناطق و محیط‌های گیم سنگ تمام بگذارند. در این گیم این اتفاق نیفتاده است. محیط و اشیا ساده‌اند و هیچ گیم طراحی هنری خاص و منحصر به فردی نخواهد داشت. بودن یک مرد درون کوزه یا قابلمه و تلاش او برای فتح قله‌های جهان و استرس و ترس ناشی از سقوط قطعاً پتانسیل بسیار بالایی برای تشنگاه این احساسات توسط طراحی هنری گیم داشت. در قسمت انتهایی گیم که از جو زمین خارج می‌شویم نیز گیم در القای حس ترس و وهم ناشی از تنها بودن در فضا  ناموفق است. البته طراحی خود شخصیت گیم و کوزه‌اش به خوبی صورت پذیرفته و می‌توانید او را بدون آن که چیزی بگوید دوست داشته باشید.

بابا سورئال !!!

موسیقی گیم هم وضعیتی مشابه گرافیک هنری آن دارد. نمی‌توان آن را بد یا فاجعه دانست اما نه در خاطرتان باقی می‌ماند و نه حس هیجان و ترس و شکست را منتقل می‌کنند و نه  پیروزی و غرور را. در عوض شخصیتی که گویی ناظر کل و مشاهده‌گر تلاش‌های گیم باز است با حرف‌هایش در گیم سنگ تمام می‌گذارد. هنگامی که می خواهید گیم را شروع کنید شما را تشویق کرده و بهتان امید می‌دهد اما همان زمانی که شکست می‌خورید و پس از تلاش فراوان دوباره به نقطه قبل باز می‌گرنگاه به شما ریشخند زده و با جمله‌ای کنایه آمیز شما را مسخره خواهد کرد! جملات حکیمانه و فلسفی و بعضاً بامزه او در طول مسیر همواره کنار شما خواهد بود تکراری نخواهد شد. درمجموع گیم در کنار این صدا بسیار لذت بخش تر از تجربه بدون حضور اوست و گیم تا حدودی توانسته قوی نبودن بخش‌های هنری دیگر را با این موضوع جبران نماید.

می‌تونن یه DLC بدن بیرون که توش گلف گیم کنیم…

بسیاری از ما گاهی اوقات از گیم‌های بزرگ خسته شده و به سراغ گیم‌های سبک‌تر و کم حجم‌تر رفته‌ایم. ولی شاید تعداد کمی از ما بوده‌ایم که در گیم‌های کم حجم به دنبال چالش‌های سخت و طاقت فرسا بوده باشیم. Getting Over It with Bennett Foddy عنوانی است که در ابتدا بسیار سخت به نظر می‌رسد. حتی به پایان رساندن آن محال به نظر می‌آید. اما کافی است دل به آن سپرده و کنترل درست شخصیت اصلی را یاد بگیریم تا معتاد آن شویم. گیم با وجود قوی نبودن در بخش‌های گرافیک هنری و موسیقی و همچنین کوتاه بودن قطعاً ارزش تجربه کردن دارد زیرا مکانیسم موجود در آن را در هیچ گیم دیگری مشاهده نکرده‌ایم. تجربه گیم پلی جذاب است و فیزیک خوب گیم و به اتمام بردن آن حسی از لذت و غرور وصف نشدنی را به همراه خواهد داشت که در کمتر گیم‌ای می‌توان تجربه کرد.

گزارش مالی Ubisoft | پلی‌استیشن ۴ پلتفرم برتر از نظر فروش گیم روی یک کنسول

0


گزارش مالی Ubisoft | پلی‌استیشن ۴ پلتفرم برتر از نظر فروش گیم روی یک کنسول

امروز شرکت یوبی‌سافت نتایج مالی خود را برای سال ۲۰۱۸ که در تاریخ ۳۱ مارس به پایان رسید، منتشر کرد. در ادامه برای جزئیات کامل همراه ما باشید.

طبق معمول شرکت یوبی‌سافت جدولی از فروش گیم‌های خود روی پلتفرم‌های موجود را منتشر کرده که دراین میان پلی‌استیشن ۴ توانسته است یک بار دیگر از نظر فروش گیم روی یک کنسول، پلتفرم برتر شرکت یوبی‌سافت شناخته شود. این کنسول عملکرد بهتری را نسبت به ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ از خود به‌نمایش گذاشته و جایگاه اول را به خود اختصاص داده است. پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ به ترتیب جایگاه دوم تا چهارم را تصاحب کرده‌اند.

در ادامه مدیرعامل شرکت یوبی‌سافت آقای ایوس گیلموت (Yves Guillemot)، با انتشار یک بیانیه در مورد عملکرد این برند صحبت کرد. وی در بیانیه خود گفت:

شرکت یوبی‌سافت سال مالی را با ادامه دادن موفقیت‌هایش و یک عملکرد خوب به پایان رساند. به‌لطف وجود کیفیت خود گیم‌های عرضه شده، سرویس‌های قوی و جامعه کاربری‌های عمیق، یوبی‌سافت توانست برندهای خود را بیش از پیش تقویت کند. در جریان سه ماهه چهارم سال مالی، شاهد عرضه موفق گیم Far Cry 5 بودیم که توانست دومین عرضه برتر عناوین یوبی‌سافت را به خود اختصاص دهد. از طرفی مسابقات گیم Rainbow Six Siege به رکورد جنگاهی از نظر تعداد بیننده رسید و در این میان نیز می‌توان به ادامه پیدا کردن موفقیت گیم Assassin’s Creed Origins و گیم Mario + Rabbids: Kingdom Battle اشاره کرد. در نتیجه با ثبت رکورد فروش بالا، درآمد دیجیتالی و محصولات عرضه شده قبلی و سودآوری، توانستیم به عملکردی بهتر از آن چیزی که پیش بینی کرده بودیم، برسیم.

در حیث سوددهی کوتاه مدت و میان مدت، یوبی‌سافت فرصت‌های زیادی برای استفاده و در نتیجه سوددهی بیشتر دارد. برای مثال تحول دیجیتالی ما نیز سریع‌تر از چیزی که انتظارش را داشته باشیم، در حال پیش رفتن است. از طرفی پتانسیل ما در بازار پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند، مخصوصا در چین، بسیار بزرگ است. ما همچنان به توسعه و بهبود ساختار بخش eSports خود ادامه خواهیم داد.

در حیث سوددهی بلند مدت، وجود استریم‌های (شکل‌های) مختلف از گیم‌های‌مان، سبب می‌شود که عناوین شرکت یوبی‌سافت مخاطبان بیشتری داشته باشند. در نتیجه ما روی سرویس آنلاین خود سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌ایم که تا به امروز ۸۸ میلیون کاربر فعال دارد. همچنین در این میان هوش مصنوعی بهتری را توسعه خواهیم داد تا تجربه گیم‌بازان را بیش از پیش افزایش دهد و پروفایل بهتری را برای هر گیم‌باز خلق کند.

البته نشست خبری یوبی‌سافت اطلاعات مهم دیگری نیز دربر داشت که از میان آن‌ها می‌توان به افزایش ۳۱۰ میلیون دلاری درآمد این شرکت در زمان عرضه گیم Far Cry 5، عملکرد خوب Assassin’s Creed Origins در سه ماه گذشته، ۳۰ میلیون کاربر Rainbow Six Siege، تعداد ۲۰ میلیون کاربر Tom Clancy’s The Division و ۱۰ میلیون کاربر Ghost Recon Wildlands اشاره کرد. در ادامه می‌توانید موارد مهم نشست خبری یوبی‌سافت با سرمایه‌گذارن و تحلیل‌گران را مشاهده کنید.

 • فروش سالانه ۱۷۳۱.۹ میلیارد یورویی که ۱۸.۶ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته و از انتظار این شرکت (فروش سالانه ۱۶۴۰ میلیارد یورو) نیز فراتر رفته است.
 • گیم Far Cry 5 دومین عرضه برتر در میان عناوین یوبی‌سافت را به خود اختصاص داد که در هفته اول عرضه‌ توانست ۳۱۰ میلیون دلار فروش داشته باشد.
 • گیم Assassin’s Creed Origins عملکرد خوبی را در سه ماهه چهارم از خود نشان داده است.
 • با توجه به آمار، گیم Rainbow Six Siege بیش از ۳۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دارد و بیننده‌های مسابقات Six Invitational، حدود ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.
 • گیم The Division بیش از ۲۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دارد.
 • گیم Ghost Recon Wildlands بیش از ۱۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دارد و از نظر کاربرانی که به صورت همزمان آنلاین و گیم را تجربه کرده‌اند، به رکورد جنگاهی در این سه ماهه چهارم رسیده است.
 • درآمد دیجیتالی سالیانه شرکت ۳۷.۸ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و به‌رقم ۱۰۰۴.۷ میلیون یورو (۵۸٫۰ درصد کل فروش و ۵۰٫۰ درصد برای سال مالی قبلی) رسیده است:
 • افزایش بسیار بالا در PRI3
 • به میزان ۵۸٫۷ درصد یعنی مبلغ ۴۸۲٫۵ میلیون یورو (۲۷٫۹ درصد از کل فروش در برابر ۲۰٫۸ درصد در سال‌های ۱۷-۲۰۱۶).
 • درآمد سالیانه حاصل از فروش گیم‌های ویدیویی و محصولات گذشته یوبی‌سافت ۲۷.۲ درصد افزایش پیدا کرده و به‌رقم ۸۲۶ میلیون یورو (۴۷٫۷ درصد کل فروش در مقایسه با ۴۴٫۵ درصد در سال ۱۷-۲۰۱۶) رسیده است.
 • درآمد عملیاتی غیر IFRS تا ۲۶٫۲ درصد افزایش و به ۳۰۰٫۱ میلیون یورو رسیده که از مبلغ ۲۷۰٫۰ میلیون یورو پیش بینی شده، بالاتر بوده است.
 • درآمد حاشیه عملیاتی غیر IFRS به میزان قابل توجهی به ۱۷٫۳ درصد (۱۶٫۳ درصد در سال ۱۷-۲۰۱۶) رسیده است.

 

در آخر، شرکت یوبی‌سافت در نشست مطبوعاتی از محتویاتی که در آینده قرار است در دسترس کاربران قرار گیرد، رونمایی به عمل آورد. در ادامه می‌توانید جدول مربوطه را مشاهده کنید.

نظرات خود در مورد شرکت یوبی‌سافت و عملکرد گیم‌هایش را با دنیای گیم در میان بگذارید.

دریافت گیم Brakes Are For Losers برای PC

0


ترمز ها برای بازنده ها هستند –   Brakes Are For Losers PC Game

| دریافت گیم ترمز ها برای بازنده ها هستند –  Brakes Are For Losers برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن RAZOR گیم  Brakes Are For Losers |

| سال انتشار : ۲۰۱۷ |

 

header (1) copy

 

 

توضیحات گیم : Brakes Are For Losers همانطور که از معنای اسم آن پیداست درباره یک مسابقه ماشین سواری خفن در یک جاده خفن و با سرعت خفن است . البته عبارت ترمز برای بازنده هاست در همه موارد صحیح نیست اما در مورد این گیم صحیح است . Brakes Are For Losers یک گیم با صفحه نمایش و گرافیک فانتزی برای زنده نگه داشتن و یاد و خاطر گیم هایی قدیمی در همین سبک  Super Sprint, Indy Heat or Super Off Road و… است .این سری از این گیم ها تا به الآن طرفداران بسیار زیادی داشته و یک حس نوستالژیک را به گیمکن القا میکند . دوستان خود را به چالش بکشید، یک ماشین بد بو انتخاب کنید و آنها را با مهارت های رانندگی و ترفندهای کثیف خود برانید. آنها را از راه خود جدا و رها کنید یا برای خراب کردن آنها جایزه بگیرید . با هم بر روی مبل بنشینید و تا ۸ نفر در یک صفحه نمایش گیم کنید، در مسابقات قهرمانی رقابت کنید، ماشین های خود را ارتقا دهید و دوستانتان را شکست دهید! اینکه چه کسی اول خواهد بود برایتان واضح است ، چون شما فقط قدرت اول شدن را دارید ، نباید بگذارید دوستانتان میدان را به دست بگیرند و پیروز میدان شوند . شکست به معنای پایان نیست و با مسابقه و رقابت های پیاپی میتوانید آن ها را در آینده شکست دهید . Brakes Are For Losers  در سبک مسابقه ای و ورزشی می باشد که توسط استودیو Oudidon طراحی شده است و کمپانی Playdius, Plug In Digital آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1 copy

 

2 copy

 

3 copy

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+
Processor: 3 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 5700 Series equivalent or more
DirectX: Version 9.0c

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 269 MB