http://buy-game.ir

Cyberpunk 2077 | زیاده روی در استفاده از بهبود‌های رباتیک عواقب خواهد داشت

0


Cyberpunk 2077 | زیاده روی در استفاده از بهبود‌های رباتیک عواقب خواهد داشت

قطعاً‌ می‌دانید که استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) با مکانیک‌های انتخاب و عواقب آن بیگانه نیست. حال این‌طور که به نظر می‌رسد، آن‌ها قصد دارند تا در عنوان Cyberpunk 2077، بیش از پیش برروی این ویژگی تاکید کنند؛ اما این‌بار شرایط فرق خواهند داشت.

طبق اطلاعاتی که در مجله‌ی Edge (شماره‌ی ۳۲۴ به تاریخ نوامبر ۲۰۱۸) منتشر شده، جزئیات جالبی در مورد عواقب تصمیمات به دست آمده است. همان‌طور که می‌دانید، به دلیل فضای سایبرپانکی عنوان Cyberpunk 2077، شما می‌توانید از طریق بهبود‌های رباتیک، شخصیت خود را تغییر دهید. اما به لطف مکانیک “cyberpsychosis”، اگر در این کار زیاده روی کنید، شاهد اثرات منفی‌ای برروی سلامت شخصیت خود خواهید بود.

علاوه بر این، نکته ساده این است که خرید پیوسته‌ی این بهبودها برروی شما تاثیر منفی خواهد داشت. آقای پاتریک میلز (Patrick Mills)، طراح ماموریت‌های گیم، در این مورد توضیحاتی را ارائه داده است:

تمام سختی‌های گوشت از بین می‌رود و شما به یک ماشین کرومی بی‌ نقص تبدیل خواهید شد.

اما شما باید این قطعات بدن را از کسی می‌خرینگاه و حالا به آن‌ها بدهکار هستید؛ اگر به قطعات نیاز دارید، باید به مغازه‌ی آن‌ها بروید. شما این حس ایده‌ آل را دارید که توسط تکنولوژی آزاد شده‌‌اید.

مثل این است، نه عجله نکنید؛ شما هنوز مشکلات را حل نکرده‌اید. مشکلات هنوز هم هستند و در واقع تکنولوژی آن‌ها را بدتر کرده است. تکنولوژی بالا، زندگی بی‌ ارزش؛ این یکی از شعار‌های آقای مایک پاندسمیث (Mike Pondsmith)، خالق Cyberpunk 2020، است.

با انتشار هر خبر جنگاهی در مورد گیم Cyberpunk 2077، به نظر می‌رسد که با یک تجربه پیچیده و جذاب‌تر طرف هستیم. اگر این ویژگی به خوبی متعادل و پیاده سازی شود، می‌تواند یک مکانیک منحصر به فرد باشد. اگر یک استودیو باشد که بتواند این کار را انجام دهد، آن استودیو، سی‌دی پراجکت رد خواهد بود.

عنوان Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است اما متأسفانه تاریخ انتشار دقیقی ندارد. شما می‌توانید برای مشاهده ویدئوی گیم‌پلی گیم به این‌جا و جهت دنبال کردن نیوز منتشر شده از این گیم به این‌جا مراجعه کنید.

TGS 2018 | کوجیما تاریخ انتشار گیم Death Stranding را فاش کرد

0


TGS 2018 | کوجیما تاریخ انتشار گیم Death Stranding را فاش کرد

در جریان رویداد TGS 2018 و پنل اختصاصی پلی‌استیشن شاهد نمایش تریلر جنگاهی از گیم Death Stranding بوده‌ایم. در پایان نمایش کوجیما به نکته‌ای اشاره کرد که احتمالاً تاریخ انتشار گیم Death Stranding را فاش می‌کند.

طی رویداد TGS 2018 و در پنل اختصاصی پلی‌استیشن،  علاوه بر نمایش تریلر جنگاه گیم Death Stranding شاهد بررسی و حضور صداپیشگان ژاپنی گیم بوده‌ایم که جزئیاتی را از شخصیت‌های گیم به اشتراک گذاشته‌اند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها کنجیرو سودا (Kenjiro Tsuda) صداپیشه‌ی شخصیت اصلی گیم یعنی Sam بود. کوجیما نزدیک به دو سال به دنبال صداپیشه‌ی مناسبی می‌گشت تا صدای وی با صدای خود نورمن رایدس که البته کمی عجیب و غریب ولی جذاب است هم‌خوانی داشته باشد. او برای این کار بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی را با انواع مختلف دوبله‌های ژاپنی مشاهده کرد تا در نهایت صدای کنجیرو سودا را برای این شخصیت انتخاب کند.

در ادامه سایر صداپیشگان ژاپنی گیم نیز بر‌روی استیج حضور یافته و جزئیاتی از همکاری خود با پروژه‌ی جنگاه هیدئو کوجیما به اشتراک گذاشتند. اما مهم‌ترین نکته در رابطه با این رویداد هنگامی بود که هیدئو کوجیما در پایان مراسم در ارتباط با تاریخ انتشار گیم Death Stranding جزئیاتی را به اشتراک گذاشت که احتمالاً تاریخ انتشار گیم را فاش می‌کند. وی در صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که گیم در همان تاریخ تعیین شده عرضه خواهد شد؛ درست زمانی که انیمه سینمایی Akira در آن جریان داشت.

بگذارید کمی ساده‌‍تر توضیح دهیم؛ Akira نام انیمه‌ی سینمایی است که در سال ۱۹۸۸ عرضه شد و داستان آن در سال ۲۰۱۹ جریان داست. بنابراین اگر گفته‌های کوجیما صحت داشته باشد، احتمالاً گیم Death Stranding در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

گیم Death Stranding به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید سایر نیوز منتشر شده از این گیم را اینجا مطالعه کنید.

Shadow of the Tomb Raider دارای یک سکانس پایانی جانبی است

0


Shadow of the Tomb Raider دارای یک سکانس پایانی جانبی است

آخرین نسخه از سه گانه‌ی بازسازی شده سری Tomb Raider با نام Shadow of the Tomb Raider به تازگی عرضه شده است و سر انجام در این نسخه خواهیم نگاه که لارا چگونه از یک ماجراجوی بی‌تجربه به مهاجم مقبره تبدیل شده است. حال به نظر می‌رسد Shadow of the Tomb Raider دارای یک سکانس پایانی جانبی است که ارتباط بسیاری با نسخه‌های کلاسیک این سری دارد. سکانسی که البته اسکوئر انیکس سریعا با انتشار به‌روز‌رسانی اقدام به جذف آن از گیم کرده است.

 از آن‌جایی که بخش داستانی گیم Shadow of the Tomb Raider طولانی نیست، بسیاری از گیم‌بازان که نسخه‌های فیزیکی این گیم را تهیه کرده‌اند بدون دریافت به‌روز‌رسان روز اول گیم به تجربه‌ی آن پرداخته و بخش داستانی گیم را در مدت کوتاهی به اتمام رسانده‌اند. حال این دسته از گیم‌بازان ادعا می‌کنند که گیم دارای یک سکانس پایانی جانبی است که پس از پایان بخش داستانی گیم و بعد از بررسی عوامل تولید (Credits) نمایش داده می شود. در این سکانس کُلت‌های معروف لارا به همراه نامه‌ای باز نشده از طرف Natla ( شخصیت منفی نسخه‌های کلاسیک) مشاهده می‌شود که ما را سریعاً به یاد نسخه‌های کلاسیک این سری میاندازد. اگرچه به‌روز‌رسان روز اول این سکانس را از گیم حذف می‌کند اما تا به حال تعداد کثیری از کاربران از وجود سکانس پایانی جانبی در گیم گزارش داده‌اند. واکنش شرکت اسکوئر انیکس نسبت به این موضوع نیز در نوع خود بسیار جالب است. این شرکت ادعا می‌کند که سکانس یاد شده هیچ ارتباطی با نسخه‌های کلاسیک این سری ندارد و جضور آن در گیم تنها یک اشتباه سَهوی است:

در طول توسعه‌ی گیم Shadow of the Tomb Raider پایان‌های مختلفی برای گیم طراحی شد که سکانس جذف شده نیز یکی از همان سکانس‌هایی بود که ما آن را برای گیم در نظر داشتیم اما در نهایت سکانس دیگری را انتخاب کردیم. اما با این وجود این قسمت به اشتباه در گیم قرار گرفت. به‌روز‌رسان روز اول این مشکل و بسیاری از مشکلات دیگر را برطرف ساخته و ما نیز به کاربران خود توصیه می‌کنیم این به‌روز‌رسان را دریافت کرده تا بهترین و به‌روز‌ترین تجربه را از گیم Shadow of the Tomb Raider داشته باشند.

گیم Shadow of the Tomb Raider هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تریلری از گیم‌پلی Farming Simulator 19 منتشر شد

0


تریلری از گیم‌پلی Farming Simulator 19 منتشر شد

به تازگی استودیو فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) تریلری از گیم‌پلی گیم Farming Simulator 19 منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش مراحل مختلف کاشت و برداشت محصولات هستیم.

در این تریلر مراحل مختلف کاشت پنبه با استفاده از جنگاهترین تجهیزات کشاورزی به تصویر کشیده شده است. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر منتشر شده بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

Farming Simulator 19 جاه‌‌طلبانه‌ترین عنوان از این سری شبیه‌ساز کشاورزی است که بنابر گفته سازندگان، تجربه‌ای عمیق و منحصر به فرد از یک عنوان شبیه‌ساز را برای گیم‌بازان به ارمغان خواهد آورد. گفته می‌شود که این نسخه شبیه‌سازی بسیار دقیق است که گزینه‌های بسیاری برای مدیریت بخش‌های مختلف در دسترس گیم‎‌‌بازان قرار خواهد داد.

در زمان عرضه Farming Simulator 19 گیم‌بازان به دو نقشه عظیم در اروپا و آمریکا و بیش از ۳۰۰ وسیله نقلیه منحصر دسترسی خواهند داشت.

گیم Farming Simulator 19 در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دو تریلر جنگاه از گیم Judge Eyes با محوریت مینی‌گیم‌ها منتشر شد

0


دو تریلر جنگاه از گیم Judge Eyes با محوریت مینی‌گیم‌ها منتشر شد

طبق جنگاهترین نیوز دنیای گیم‌های ویدئویی، اخیرا دو ویدئوی جنگاه از گیم Judge Eyes منتشر شده که جزئیات دو مینی‌گیم مهیج موجود در گیم را به تصویر می‌کشد.

مدت زمان زیادی از بررسی رسمی گیم Judge Eyes نمی‌گذرد، عنوانی که یکی از گیم‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ به شمار می‌رود و حال حاضر توسط شرکت سگا (Sega) در حال توسعه است. گیم Judge Eyes شباهت‌های زیادی به مجموعه مشهور و محبوب Yakuza دارد و حتی عوامل سازنده این سری، وظیفه ساخت گیم مذکور را به عهده گرفته‌اند. به طور دقیق‌تر، تمامی اتفاقات و رویدادهای داستان گیم در همان دنیای سری گیم Yakuza روایت می‌شود و از سویی گیم‌پلی گیم دچار تغییراتی شده است.

ایده ساخت این گیم از سه یا چهار سال قبل در ذهن سازندگان بوده اما تا حالا موفق به ساخت گیم نشده بودند. سازندگان موتور گیم‌سازی Dragon Engine را برای ساخت این گیم انتخاب کرده‌اند که قبلا گیم Yakuza 6 با آن ساخته شده بود. در این گیم، شما بیشتر با جنبه‌های کارآگاهی گیم آشنا خواهید شد و از لحاظ محتوای گیم‌پلی تفاوت‌های زیادی با سری یاکوزا وجود خواهد داشت. شما در نقش یک وکیل با نام تاکایوکی قرار می‌گیرید که در واقع یک فرد قانون‌مند است و در بسیاری از مواقع، شاهد مبارزات و درگیری‌های پی در پی نخواهید بود. در اصل با توجه به شغلی که دارید، باید دیالوگ‌های مناسب را انتخاب کرده و با استفاده از هوش و منطق خود، داستان گیم را پیش ببرید. طبق گفته سازندگان این شخصیت از تمامی شخصیت‌های سری گیم یاکوزا بیشتر دیالوگ دارد و به نظر می‌رسد که شاهد گفت و گو‌ های پی در پی هستیم.

در چند روز گذشته، ما شاهد انتشار اطلاعات فراوانی از این گیم بودیم و حالا هم با دو تریلر جنگاه از مینی‌گیم‌های گیم رو به رو هستیم. در واقع این تریلرهای تازه گیم Judge Eyes، توسط خبرنگاران شرکت ژاپنی Dengeki منتشر شده است که البته رسمی بوده و توانسته‌اند طی یک همکاری، به گیم دسترسی داشته باشند.

طبق گفته سازندگان، مینی گیم‌های زیادی در طول گیم وجود خواهد داشت که در بسیاری از مواقع با آن‌ها مواجه خواهید شد. یکی از این مینی گیم‌ها، مینی‌گیم Drone Race بوده که باید کنترل هواپیماهای بدون سرنشین را بر عهده بگیرید و یک تجربه کاملا جنگاه را حس کنید. همچنین هواپیماهای دیگری در این گیم وجود خواهند داشت که پیروزی در مسابقه دادن با آن‌ها، امتیاز خوبی به دنبال دارد.

مینی‌گیم بعدی VR board نام دارد که در جریان گیم‌پلی آن، می‌بایست یک عینک واقعیت مجازی را از طریق شخصیت اصلی گیم به چشم زده و به دنبال برخی آیتم‌های موجود در محیط گیم بروید. در نهایت می‌توانید به امتیاز زیادی دسترسی پیدا کنید.

دو تریلر جنگاه گیم Judge Eyes با محوریت مینی‌گیم‌ها:

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

گیم Judge Eyes در تاریخ ۲۲ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۲ دسمبر سال ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به طور انحصاری در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی غربی این گیم در سال ۲۰۱۹ به دست کاربران خواهد رسید.

پیشنهاد می‌شود برای آشنایی کلی با تمامی جزئیات، داستان، گیم‌پلی، شخصیت‌ها، دیالوگ‌ها و … به اینجا مراجعه کنید.

TGS 2018 | تریلر گیم‌پلی جنگاهی از گیم Devil May Cry 5 منتشر شد

0


TGS 2018 | تریلر گیم‌پلی جنگاهی از گیم Devil May Cry 5 منتشر شد

در طی چند روزه‌ی اخیر اطلاعات بسیاری از جمله سیستم مورد نیاز و احتمال وجود بخش چند نفره از گیم مورد انتظار Devil May Cry 5 منتشر شده است. شما می‌‌توانید این نیوز را به ترتیب در اینجا و اینجا مشاهده کنید. اکنون تریلری جنگاه از این گیم منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید. 

امروز در طی نمایش زنده‌ای در توکیو گیم شو (TGS 2018) شرکت کپکام (Capcom) ویدئویی جنگاه از گیم‌پلی گیم Devil May Cry 5 منتشر کرد. در این تریلر شاهد شخصیت‌های دانته، تریش (Trish) و وی (V) هستیم (البته حتما متوجه شده‌اید که شخصیت V با چیزی که در گیم Cyberpunk 2077 نگاهیم فرق دارد). همچنین در ادامه‌ی ویدئو شاهد مبارزه‌ی دانته با یکی از غول‌های گیم (Boss) هستیم. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

گیم Devil May Cry 5 در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند سال ۹۷ (۸ مارچ ۲۰۱۸ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین شما می‌توانید دیگر نیوز مربوط به این عنوان را در اینجا مشاهده کنید.

سیستم مورد نیاز گیم World War 3 مشخص شد

0


سیستم مورد نیاز گیم World War 3 مشخص شد

به تازگی استودیو فارم ۵۱ (Farm 51) با به‌روزرسانی صفحه رسمی عنوان World War 3 در استیم (Steam)، از سیستم مورد نیاز برای اجرای گیم رونمایی کرد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در این صفحه، کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی به حداقل پردازنده‌ Intel Core i5-2500K، هشت گیگابایت رم و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 770 و یا AMD Radeon HD 7870 برای اجرای World War 3 نیاز خواهند داشت.

علاه بر این، برای اجرای گیم در بالاترین سطح گرافیکی ممکن به Intel Core i7 4790k، شانزده گیگابایت رم و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 970 یا AMD Radeon R9 290 نیاز است. همچنین برای نصب World War 3 به حداقل ۳۵ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد بود.

گیم World War 3 به وسیله موتور گیم‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) در دست توسعه است. متاسفانه هنوز اطلاعتی از رزولوشن و نرخ فریم گیم برروی هر دو حالت حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی در دسترس نیست اما انتظار می‌رود که گیم با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ برروی تنظیمات گرافیکی High و یا Ultra اجرا شود. می‌توانید جزئیات کامل سیستم مورد نیاز برای اجرای World War 3 را در قسمت زیر مشاهده کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سیستم عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۷، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰
 • پردازنده: Intel Core i5-2500K یا بالاتر
 • حافظه رم: ۸ گیگابایت
 • کارت گرافیک: Geforce GTX 770 / AMD Radeon HD 7870 یا بالاتر
 • دایرکت‌ایکس: نسخه ۱۱
 • فضای خالی مورد نیاز: ۳۵ گیگابایت

سیستم پیشنهادی:

 • سیستم عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۷، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰
 • پردازنده: Intel Core i7 4790k یا بالاتر
 • حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
 • کارت گرافیک:Geforce GTX 970 / AMD Radeon R9 290 یا بالاتر
 • دایرکت‌ایکس: نسخه ۱۲
 • فضای خالی مورد نیاز: ۳۵ گیگابایت

گیم World War 3 در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) در حالت دسترسی زودهنگام از طریق استیم (Steam) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

تاریخ آغاز فصل ششم Fortnite اعلام شد

0


تاریخ آغاز فصل ششم Fortnite اعلام شد

به تازگی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) از طریق توئیتر، تاریخ آغاز فصل ششم عنوان بتل رویال و محبوب Fortnite را رسماً اعلام کرده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، زمان زیادی باقی نمانده است.

اگر از طرفداران عنوان Fortnite باشید، حتماً می‌دانید که در هر فصل، شرکت اپیک گیمز به پشتیبانی از گیم ادامه داده و برند داستان‌گویی منحصر به فرد خود را ارائه می‌دهد. با تغییر هر فصل، علاوه بر این‌که موارد جنگاهی به این عنوان اضافه می‌شوند، نقشه‌ی گیم نیز تغییر می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، در حال حاضر در فصل پنجم قرار داریم؛ اما چیزی به آغاز فصل بعد باقی نمانده است.

طبق توئیت شرکت اپیک گیمز، فصل ششم Fortnite در تاریخ پنج شبنه ۵ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) آغاز خواهد شد. البته این موضوع در نوع خود جالب است؛ چرا که تایمر درون گیم نشان می‌دهد که فصل ششم قرار بوده است تا در روز دوشنبه آغاز شود؛ این نشان می‌دهد که این فصل تاخیر داشته است.

با این‌حال قبل از آغاز فصل جنگاه، تعطیلات هفته‌ی جاری زمان خوبی برای گیم‌بازان Fortnite محسوب می‌شود. در طی این هفته و تا تاریخ دوشنبه ۲ مهر (۲۴ سپتامبر) – ساعت ۸ صبح به وقت محلی – شما ۴۰۰ درصد تجربه بیشتر برای مسابقات کسب خواهید کرد.

همچنین به تازگی مشخص شد که در ماه آگست، Fortnite یکی از بهترین دوران خود را تجربه کرده است؛ این گیم توانست تا به ۸۰ میلیون گیم‌باز دست پیدا کند. اطلاعات بیشتر را از این‌جا مشاهده کنید.

رسماً تائید شد: استودیوی Telltale Games به پایان راه خود رسید

0


رسماً تائید شد: استودیوی Telltale Games به پایان راه خود رسید

سازنده تاکنون برروی سری گیم‌های موفقی نظیر The Walking Dead، سری The Wolf Among Us، سری Tales from the Borderlands و… کار کرده است؛ با این حال، خبر بدی برایتان داریم چراکه سران این استودیو به صورت رسمی شایعات این چند وقته را تائید کرده‌اند و ابراز داشتند که این استودیو به پایان راه خود رسیده است و به زودی تعطیل خواهد شد.

اوایل امروز، شاهد انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اخراج بیشتر اعضای استودیوی تل‌تیل گیمز بودیم و به تازگی این استودیو با انشار بیانیه‌ای رسماً این اطلاعات را تائید و اعلام کرد که به دلیل موانع مهمی که عمدتاً مالی هستند و پیش آمدن چالش‌هایی غیرقابل تحمل، به کار خود پایان خواهد داد.

تل‌تیل گیمز بیان داشته که از امروز بیشتر اعضای این استودیو اخراج شده و تنها بخشی از آن‌ها که به صورت تقریبی ۲۵ کارمند هستند، برای انجام تعهدات این استودیو برای مدتی مشغول به کار خواهند بود. به احتمال زیاد، این عده برای اتمام ساخت پروژه The Walking Dead: The Final Season مشغول خواهند بود و پس از آن، نام تل‌تیل گیمز، به تاریخ خواهد پیوست.

پیت هاولی (Pete Hawley)، مدیرعامل فعلی این استودیو با انتشار بیانیه‌ای ابراز داشت که اتخاد چنین تصمیمی برای آن‌ها واقعاً سخت بوده چراکه این استودیو در اندیشه‌ آغاز دوره جنگاهی از فعالیت‌های حرفه‌ای خود بوده است. او ابراز داشت که آن‌ها در یک سال گذشته تمام تلاش خود برای جلوگیری از این مهم را به کار بسته و در مقاطعی به تعدیل نیرو روی آورده‌اند؛ با این حال، مشکلات مالی گریبانگیر تل‌تیل گیمز دوست داشتنی شده و باید کار آن‌ها را تمام شده بدانیم.

اگرچه شاهد انتشار نیوزی مبنی بر تعطیلی این استودیو هستیم، اما هاولی به این نکته اشاره کرد که آن‌ها، امسال بهترین محتوای خود را عرضه کرده‌اند که با بازخورد مثبت منتقدان و گیم‌بازان نیز روبرو شده است. او ابراز امیدواری کرد که اعضای این استودیو به تیم‌های مطرح دیگر بپیوندند و زندگی کاری خود را از سر بگیرند.

همچنین تل‌تیل گیمز ابراز داشت که آن‌ها در همین هفته، اطلاعیه دیگری منتشر خواهند کرد و درباره آینده پروژه‌های این استودیو توضیحات بیشتری ارائه خواهند داد.

استودیوی Techland: عنوان Dying Light 2 یک گیم زامبی محور نیست

0


استودیوی Techland: عنوان Dying Light 2 یک گیم زامبی محور نیست

طراح ارشد عنوان Dying Light 2 در مصاحبه‌ی اخیر خود درباره‌ی مکانیک‌های گیم و اهمیت داستان در این عنوان صحبت کرده است.

عنوان Dying Light 2 در جریان مراسم E3 امسال بررسی شد. در تریلر منتشر شده در این رویداد، استودیوی Techland تمام تمرکز خود را برروی بخش داستانی ، انتخاب‌های گیم‌بازان و عواقب آن‌ها گذاشته بود. به نظر می‌رسد این عنوان که در بخش داستان توسط نویسنده‌ی معروف Chris Avellone رهبری می‌شود، تمامی المان‌های موفق نسخه‌ی قبلی را حفظ کرده است و تلاش دارد این سری را تا حد ممکن گسترش دهد.

بحث روایت داستان در نسخه‌ی جنگاه این سری به حدی برای استودیوی Techland اهمیت دارد که این استودیو به عنوان Dying Light 2 به عنوان یک گیم زامبی محور نگاه نمی‌کند. این استودیو باور دارد که این عنوان یک گیم داستان محور است که انتخاب‌های گیم‌بازان و تصمیمات آن‌ها مهم‌ترین نقش را در پیشرفت گیم دارد.

طراح ارشد گیم، آقای تیمون اسمکتالا در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته است:

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این گیم نحوه‌ی روایت داستان و تاثیر انتخاب‌ها و عواقب آن‌ها در آن است. شما در روند گیم با تصمیمات دشواری در بخش گیم‌پلی و داستان روبه‌رو می‌شوید و جهان گیم حول انتخاب‌های شما شکل می‌گیرد. ما داستان گیم را به شکلی کاملا غیرخطی روایت کرده‌ایم.

من فکر نمی‌کنم این عنوان دیگر یک گیم زامبی محور باشد. ما پس از توسعه‌ و طراحی این ایده را در گیم پیاده کرده‌ایم که روز متعلق به زنده‌ها و شب در اختیار زامبی‌ها است. به همین دلیل شما در طول روز به اندازه‌ی شب‌ها با زامبی‌ها روبه‌رو نخواهید شد. زامبی‌ها در طول روز در ساختمان‌ها و مکان‌های تاریک مخفی می‌شوند.

این ایده به ما اجازه داده است بخشی از شهر را به شکلی طراحی کنیم که انسان‌ها در آن زندگی می‌کنند. شما می‌توانید با آن‌ها همکاری کنید و ناظر نحوه‌ی زندگی آن‌ها در این شرایط باشید. همانطور که می‌دانید شرایط بسیاری سختی بر دنیا حاکم است. تکنولوژی به طور کامل از بین رفته است. تمدن‌ها و شهرها از بین رفته‌اند. ما (در نسخه‌ی اول گیم) به ندرت شاهد حضور و تقابل با انسان‌های دیگر بودیم. پس روز در اختیار انسان‌ها و شب در اختیار زامبی‌ها خواهد بود و این سیستم شرایط را برای گیم‌پلی جالب گیم فراهم  کرده است.

عنوان Dying Light 2 در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.