http://buy-game.ir

۷۰ درصد کاربران نینتندو سوییچ صاحب سایر کنسول‌ها نیز هستند

0


۷۰ درصد کاربران نینتندو سوییچ صاحب سایر کنسول‌ها نیز هستند

کنسول گیم نینتندو سوییچ از روز اول انتشار تاکنون توانسته است به موفقیت‌های تجاری بسیاری برسد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به شکست رکورد سریع‌ترین میزان فروش کنسول خانگی اشاره کرد. اما شاید جالب باشد بدانید که اکثر مخاطبان این پلتفرم، افرادی نیستند که روزگارشان تنها با یک کنسول سپری شود!

به تازگی مت پیسکاتلا (Matt Piscatella)، تحلیلگر گروه آماری NPD، در وب‌سایت ResetEra اعلام کرده است تا پایان ماه مارس سال جاری حدود ۷۰ درصد کاربران نینتندو سوییچ در کشور آمریکا، از یکی از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز برای گیم‌کردن استفاده می‌کنند. بنابراین نینتندو سوییچ طی دو حضور تقریباً دو ساله‌ی خود سهم زیادی از بازارِ سایر رقبا را از آن‌ها نربوده است واکثر  مردم نه تنها این کنسول را جایگزین پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نکرده‌اند بلکه از آن در کنار سایر کنسول‌ها استفاده می‌کنند.

البته شاید نتیجه‌ی این آمار خیلی هم تعحب‌برانگیز نباشد چراکه هدف نینتندو سوییچ با کنسول‌های دیگر نسل هشتم، از ابتدا متفاوت بود و نینتندو سعی داشت به جای رقابت مستقیم در مقابل سونی و مایکروسافت، با سخت‌افزار انعطاف‌پذیر و ضعیف‌تر خود بازار متمایزی را مورد هدف قرار دهد. حتی جدا از این قضیه، قابلیت‌های خلاقانه‌ی نینتندو سوییچ به همراه عناوین انحصاری موفقی مانند Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز گیم‌بازِ هر پلتفرمی را برای خرید این کنسول وسوسه می‌کند. نظر شما در این‌باره چیست؟ نگاهگاه خود را با ما درمیان بگذارید.

 

دیدگاهها مسدود است