http://buy-game.ir

یک شوتر واقعی | نقدها و نمرات گیم Firewall Zero Hour

0


یک شوتر واقعی | نقدها و نمرات گیم Firewall Zero Hour

امروزه با وجود گیم‌هایی مانند Rainbow Six: Siege، محبوبیت عناوین شوتر تاکتیکال روز به روز افزایش پیدا می‌کند. حال نقدها و نمرات گیم Firewall Zero Hour که دارای سبکی همانند گیم Rainbow Six: Siege است نیز منتشر شده که در قسمت پایین می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

سونی گیم Firewall Zero Hour را در سبک شوتر تاکتیکال عرضه و با این کار دل بسیاری از طرفداران این سبک را شاد کرد. این امکان که گیم‌بازان بتوانند یک عنوان تاکتیکال را به صورت واقعیت مجازی تجربه کنند، یکی از خواسته‌های بلند مدت گیمکنان بوده است. طبق نمرات گیم، تجربه‌ی این عنوان به مذاق بسیاری از منتقدان نیز خوش آمده است.

۱۰/۱۰ :VRFocus

گیم Firewall Zero Hour توانسته است از بسیاری ایراداتی که گیم‌های واقعیت مجازی دارند دوری کند و با پیچش‌هایی که خود در گیم قرار داده است یک عنوان شوتر تاکتیکال عالی تحویل گیم‌بازان دهد. این گیم یک عنوان بسیار مناسب برای دوستداران سبک شوتر اول شخص است.

۹/۱۰ :UploadVR

عنوان Firewall Zero Hour گیم است که با ارائه‌ی یک سیستم چندنفره‌ی آنلاین بسیار قوی تمامی انتظارات را برآورده می‌کند. با این که این عنوان از کنترلر‌های پلی‌استیشن پشتیبانی می‌کند ولی برای لذت بیش‌تر از گیم حتما آن را با کنترلر PS Aim تجربه کنید. با کمی پیشرفت و بهبود، این گیم به یکی از عناوینی تبدیل می‌شود که هر گیم‌گیم که دارای یک PSVR است باید آن را داشته باشد.

۸٫۵/۱۰ :PlayStation LifeStyle

عنوان Firewall Zero Hour یک عنوان عالی است که از تمام پتانسیل کنترلر PS Aim استفاده می‌کند و احتمالا بهترین گیم عرضه شده برای واقعیت مجازی در سبک شوتر است.

۸/۱۰ :DualShockers

عنوان Firewall Zero Hour از آن دسته گیم‌هایی است که به دوستانتان نشان می‌دهید تا قدرت و توانایی‌های واقعیت مجازی را به آنان گوشزد کنید.

۷٫۹/۱۰ :Road to VR

با گان‌پلی مناسب، آیتم‌هایی که هر بار جایشان عوض می‌شود و تجهیزاتی که باید برای بدست آوردنشان تلاش بسیار کنید، Firewall Zero Hour یکی از بهترین گیم‌های شوتر برای هواداران این سبک است.

۷/۱۰ :Trusted Reviews

عنوان Firewall Zero Hour یک تجربه‌ی بی‌نظیر است و به راحتی می‌توان آن را هیجان‌انگیزترین شوتر منتشر شده برای واقعیت مجازی نامید. تنها ایراد گیم حالت‌های کم بخش چندنفره و البته وقفه‌های طولانی پس از اتمام یک گیم تا شروع گیم بعد است.

گیم Firewall Zero Hour در ۶ شهریور سال ۹۷ (۲۸ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) انحصارا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد.

دیدگاهها مسدود است