http://buy-game.ir

یوبی‌سافت: ما از مسدود کردن حساب افرادی که فضای گیم را خراب می‌کنند پشیمان نیستیم

0


یوبی‌سافت: ما از مسدود کردن حساب افرادی که فضای گیم را خراب می‌کنند پشیمان نیستیم

یوبی‌سافت (Ubisoft) و تیم سازنده‌ی عنوان Rainbow Six Siege اخیرا سیستمی را به گیم اضافه کرده بودند که گیم‌بازانی که از واژه‌های توهین‌آمیز استفاده می‌کنند را به شدت تنبیه می‌کند. حال یکی از اعضای ارشد این تیم درباره‌ی نگاهگاه شرکت یوبی‌سافت و برنامه‌های آن‌ها برای این سیستم توضیح داده است.

همانطور که مطلع هستید، حساب هر گیم‌گیم که از واژه‌های توهین‌آمیز و نژادپرستانه در عنوان Rainbow Six Siege استفاده کند، بلافاصله بن (Ban) خواهد شد. سیستم جنگاه شرکت یوبی‌سافت برای مقابله با افرادی که محیط گیم‌ها را با رفتار خود آلوده می‌کنند، برای اولین بار در ماه ژوئیه به سرورهای این عنوان اضافه شد. مدیر برند این عنوان، Alexander Remy توضیح داده است که تیم توسعه‌دهنده تلاش دارد محیطی سالم و پویا را برای هوادارن فراهم کند و به همین دلیل این سیستم همچنان در دست توسعه قرار دارد و هر روز پیشرفته‌تر می‌شود.

سیستم بن کردن کردن گیم‌بازان، درحقیقت عملکرد قدرتمندی داشته است و ما نسبت به این سیستم احساس بسیار خوبی داریم. این سیستم همچنان پیشرفت خواهد کرد. در حال حاضر هر گیم‌گیم که از واژه‌های توهین‌آمیز و یا نژادپرستانه در بخش Chat گیم استفاده کند به صورت موقت بن می‌شود. پس از بن شدن برای سومین بار، حساب این گیم‌بازان برای همیشه مسدود می‌شود.

شرکت یوبی‌سافت برنامه دارد به صورت قاطعانه و محکم با فضای آلوده‌ی گیم مقابله کند. این ویژگی در آینده کامل‌تر و پیشرفته‌تر خواهد شد. ما برنامه داریم یک فیلتر جنگاه را به این سیستم اضافه کنیم تا از نمایش این کلمات در بخش Chat گیم جلوگیری کنیم و سیستم را کمی منعطف‌تر کنیم.

آقای Remy توضیح دادند که فارغ از اتفاقاتی که در آینده رخ خواهد داد، تیم توسعه‌دهنده قصد دارد افرادی که فضای گیم را آلوده می‌کنند را به طور کامل از جامعه‌ی گیم‌بازان بیرون کنند. ایشان اعتراف کردند که در گیم‌های آنلاین و به خصوص گیم‌هایی که بخش PVP دارند، به طور طبیعی شاهد حضور چنین مواردی هستیم.  با این وجود ایشان گفتند که :

ما از مسدود کردن حساب گیم‌بازانی که فضای گیم را آلوده کرده‌اند به هیچ وجه پشیمان نیستیم.

دیدگاهها مسدود است