http://buy-game.ir

گیم SCUM دومین عنوان پربیننده شبکه توییچ شد

0


گیم SCUM دومین عنوان پربیننده شبکه توییچ شد

طبق جنگاهترین نیوز دنیای گیم‌های ویدئویی، اعلام شد که گیم جنگاه SCUM توانسته دومین عنوان پربیننده شبکه توییچ شود و مخاطبان زیادی را به دست آورد.

چند روزی می‌شود که گیم SCUM در قالب نسخه دسترسی زودهنگام به دست کاربران استیم رسیده و در حال حاضر افراد زیادی درحال تجربه این عنوان هستند. در جریان گیم‌پلی این گیم، گیمکنان در نقش یک خلافکار خطرناک قرار می‌گیرند که به یک جزیزه گمشده منتقل شده و باید برای بقای خود تلاش کند. در این میان، شما تنها نخواهید بود و ۶۳ نفر دیگر از گیمکنان در جزیزه مذکور حضور خواهند داشت. در نهایت باید بتوانید در میان تمامی کاربران، جان سالم به در برده و بتوانید دیگران را برای زنده ماندن خود نابود کنید. جزیزه‌ای که در آن گرفتار شده‌اید به همراه دیگر شرایط خطرناک موجود، توسط عوامل یک برنامه تلویزیونی ایجاد شده که قصد دارند برای جذب مخاطب بیشتر، مسابقه‌ای طراحی کنند تا در جریان آن زندانیان و خلافکاران زیادی کشته شوند. به همین علت در بخش‌های مختلف گیم شاهد لحظلات خشونت‌آمیز زیادی خواهیم بود. گیم‌پلی گیم SCUM، از جزئیات فوق‌العاده بالایی برخودار است و هر نکته در گیم می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برای مثال شما می‌توانید چاق یا لاغر بودن شخصیت خود را تعیین کنید زیرا در انجام فعالیت‌های مختلف گیم تاثیرگذار خواهد بود. یا از سویی دیگر قادر خواهید بود تا از طریق وجود یک سیستم کاملا مخصوص و دقیق، کالری و میزان انرژی مواد غذایی مختلف را شناسایی کنید و یا حتی تعداد دندان‌های سالم شخصیت خود را بررسی کنید.

حال به نظر می‌رسد که گیم SCUM، توانسته به خوبی نظر کاربران شبکه استیم را به خود جلب کند و طرفداران زیادی به سوی این گیم بیایند. محوببیت گیم SCUM، در شبکه توییچ هم از میزان بسیار زیادی برخوردار است. حتما باید بدانید که امروزه گیم‌های بتل رویال دارای کاربران زیادی هستند و بسیاری از این گیمکنان قصد دارند تا به صورت آنلاین، گیم خود را در اینرنت استریم کرده و یا به اصطلاح پخش زنده آن را در دسترس دیگر کاربران قرار دهند. همین حالا، گیم مشهور Fortnite توانسته رتبه اول گیم‌های پر بیننده شبکه توییچ را به دست آورد. اما نکته تعجب‌آور این است که در رتبه بعدی، شاهد حضور گیم SCUM به عنوان دومین گیم پربیننده خواهیم بود. این اتفاق تنها در طول چند روز به وقع پیوسته و محبوبیت و رضایت کاربران از عنوان مذکور را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که این رقم به دست آمده، در روزهای آینده افزایش داشته باشد و ما شاهد افزایش تعداد کاربران گیم SCUM باشیم.

از دیگر نیوز جنگاه این گیم، می‌توان به فروش ۲۵ هزار نسخه‌ای SCUM در طول تنها یک روز اشاره کرد که رقم قابل توجه‌ای است. در جریان این خبر، تیم سازنده گیم یعنی استودیو Devolver Digital از کاربران تشکر کرده و قول داده تا وعده‌های خود را عملی کند. برای مشاهده جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهها مسدود است