http://buy-game.ir

گیم Overkill’s The Walking Dead هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت

0


گیم Overkill’s The Walking Dead هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت

Payday 2 ساخته قبلی استودیو اُورکیل (Overkill) است که به دلیل پشتیبانی از پرداخت‌‌های درون برنامه‌ای به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، خوشبختانه به نظر می‌رسد که این استودیو از اشتباه خود درس گرفته و دیگر شاهد حضور این نوع پرداخت در گیم Overkill’s The Walking Dead نخواهیم بود.

در جریان یک لایو استریم، ساول گَسکن (Saul Gascon)، تهیه‌کننده Overkill’s The Walking Dead اعلام کرد که در این گیم هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای وجود نخواهد داشت.

هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای در گیم وجود ندارد. شما می‌توانید با گیم کردن به اسکین‌های مختلفی برای شخصیت‌ها دست یابید و فورا پس از دریافت از آن‌ها استفاده کنید. پس زمانی که در گیم شما محتوایی خاص می‌بینید، متوجه می‌شوید که گیم‌باز با تلاش خود به آن دست یافته است.

بنابر گفته ساول گَسکن، در زمان عرضه گیم، ۴۵ اسلحه به همراه ۲۰۰ روش مختلف برای شخصی‌سازی آن‌‌ها در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در زمان انتشار Overkill’s The Walking Dead، چهار شخصیت قبل گیم در دسترس شما قرار می‌گیرد و شخصیت‌های بیشتر پس از عرضه به آن اضافه خواهند شد. همچنین بسته‌های الحاقی برای گیم در نظر گرفته شده است که البته رایگان نخواهند بود و باید نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید.

گیم در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۷ (۶ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین بتای محدود گیم در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برگزار خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است