http://buy-game.ir

گیم Levelhead بررسی شد | دنیای گیم

0


گیم Levelhead بررسی شد

چندی پیش گیم Levelhead برای کنسول نینتندو سوییچ بررسی شد که در جریان گیم‌پلی آن کاربران می‌توانند مراحلی جنگاه را طراحی کنند.

چند روزی می‌شود که عناوین مستقل و جنگاهی برای کنسول نینتندو سوییچ بررسی می‌شود که ممکن است در زمان عرضه خود، به موفقیت‌های بسیار خوبی دست یابند. حال به تازگی ما شاهد بررسی گیم Levelhead هستیم که قرار است یک تجربه پلتفرمر را در دسترس کاربران قرار دهد و می‌بایست مراحلی دو بعدی و جذاب را پشت سر بگذارید.

اما اگر تا قبل از این گیم Super Mario Maker را تجربه کرده باشید، حتما عنوان Levelhead نیز رضایت شما را جلب خواهد کرد. هسته اصلی گیم‌پلی این گیم، طراحی مراحل متفاوت و مخصوص است که به دست خود کاربران ساخته می‌شود. ابزارها، گزینه‌ها و تنظیمات مختلف و متعددی در دسترس کاربران خواهد بود تا بتوانند یک مرحله کاملا جنگاه را با توجه به ایده‌ای که در ذهن دارند، طراحی کنند و به تجربه آن بپردازند.

طبق گفته تیم سازنده گیم یعنی استودیو باتراسکاچ شننیگنز (Butterscotch Shenanigans)، کاربران قادر خواهند تا در گیم مذکور به واسطه هر دو روش استفاده از کنترلرهای کنسول نینتندو سوییچ یا صفحه لمسی آن، به طراحی مراحل جنگاه بپردازند. همچین حالت همکاری چهارنفره در گیم وجود خواهد داشت و می‌توانید در کنار دیگر دوستان خود، به تجربه مراحل این گیم بپردازید. اما نکته قابل توجه این است که شما قادر خواهید بود تا کمک دوستان خود، مراحل گیم را طراحی کنید. برای مثال، می‌توانید با سه نفر از دوستان خود به یک توافق واحد برسید و یک مرحله کاملا جذاب و هیجان‌انگیز را بسازید. در کنار بخش آنلاین جذاب گیم Levelhead، یک بخش داستانی آفلاین هم در دسترس کاربران خواهد بود که می‌توانید به طور تک‌نفره آن را گیم کنید. در جریان این بخش، کنترل ربات بامزه GR-18 را در دست خواهید گرفت و داستان گیم را ادامه خواهید داد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های اساسی گیم Levelhead، می‌توان به آپلود مراحل ساخته شده توسط خودتان در سرورهای گیم اشاره کرد. در این حالت می‌توانید مراحلی که با سلیقه خودتان ساخته‌اید، در دسترس دیگر کاربران قرار بدهید و آن‌ها برای دریافت و تجربه آن اقدام کنند. همچنین کاربران قادر خواهند بود تا نسبت به وضعیت مرحله ساخته شده، ابراز رضایت کنند و به آن امتیاز بدهند. گیم Levelhead، به غیر از کنسول نینتندو سوییچ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اندروید و IOS عرضه خواهد شد. نکته قابل توجه این است که می‌توانید مراحل ساخته شده را به غیر از کنسول نینتندو سوییچ، در سرورهای نسخه‌های دیگر هم آپلود کنید و یک جامعه بزرگ را در گیم تشکیل دهید.

هنوز مشخص نیست که به غیر از پلتفرم‌های ذکر شده، گیم Levelhead برای دیگر کنسول‌ها عرضه خواهد شد یا خیر. این گیم در ماه‌های آذر-دی (نوامبر) به دست کاربران خواهد رسید.

در نهایت می‌توانید تریلر جنگاه گیم Levelhead را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است