http://buy-game.ir

چالش‌های فنی، مانع عرضه هم‌زمان نسخه نینتندو سوییچ ۱۱-۱۱: Memories Retold با دیگر پلتفرم‌ها

0


چالش‌های فنی، مانع عرضه هم‌زمان نسخه نینتندو سوییچ ۱۱-۱۱: Memories Retold با دیگر پلتفرم‌ها

به نظر می‌رسد که گیم ۱۱-۱۱: Memories Retold یکی از آن عناوینی باشد که مناسب کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ است. اما در حال حاضر، گیم مذکور تنها برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است. آیا امکان توسعه پورت نینتندو سوییچ این گیم نیز وجود دارد؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوال، دوال‌شاکرز (DualShockers) تصمیم گرفت تا در رویداد Gamescom 2018 با یوان فانیس (Yoan Fanise)، مدیر نوآوری گیم، و جورج روز (George Rowes)، تهیه کننده استودیو Aardman Animation، گفتگویی داشته باشد. پس از این‌که وبسایت دوال شاکرز در مورد احتمال عرضه نسخه نینتندو سوییچ عنوان ۱۱-۱۱: Memories Retold سوال کرد، آقای روز اعلام کرد که آن‌ها واقعاً دوست دارند این کار را انجام دهند. اما به خاطر دلایل فنی و تکنیکی، این کار بسیار سخت خواهد بود.

ما واقعاً دوست داریم این کار را انجام دهیم. اما افکت‌های گرافیکی از نظر عملکرد بسیار سنگین هستند.

روز توضیح داد که در حال حاضر، کنسول نینتندو سوییچ قدرت کافی برای اجرای گیم را در اختیار ندارد. به همین دلیل، عرضه هم‌زمان این نسخه با دیگر پلتفرم‌ها غیر ممکن است.

اما اگر گیم به موفقیت دست پیدا کند، آن‌ها مایل به پورت گیم خواهند بود. در ادامه، آقای فانیس توضیح داد که این کار، یه “چالش بزرگ فنی است.” همچنین وی تائید کرد که دوست دارد این عنوان را برروی کنسول ترکیبی نینتندو تجربه کند.

عنوان ۱۱-۱۱: Memories Retold در تاریخ جمعه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۷ (۹ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است