http://buy-game.ir

پلی‌گراند گیمز: Forza Horizon 4 یک قدرت‌نمایی گرافیکی برای ایکس‌باکس وان ایکس است

0


پلی‌گراند گیمز: Forza Horizon 4 یک قدرت‌نمایی گرافیکی برای ایکس‌باکس وان ایکس است

مجموعه گیم‌های Forza از زمان بررسی تاکنون همواره با نمایش جلوه‌های گرافیکی فوق‌العاده‌ی خود قدرت کنسول‌های خانوداده‌ی ایکس‌باکس را به رخ رقبا کشیده‌اند. به عنوان مثال زمانی که انتقادها از مایکروسافت به دلیل ضعف سخت‌افزاری کنسول ایکس‌باکس وان بالا گرفته بود، Forza Horizon 3 نشان داد مشکل خوب اجرا نشدن گیم‌های ثرد پارتی، بیشتر به کم‌کاری توسعه‌دهندگانِ آن‌ها مربوط می‌شود.

Forza Horizon 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست و قصد دارد راه پیشینیان خود را این بار برروی قدرتمندترین کنسول حال حاضر درپیش بگیرد. به تازگی رالف فولتون (Ralph Fulton)، مدیر نوآوری گیم Forza Horizon 4 از استودیو پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamingbolt شرکت کرده و درباره‌ی کیفیت اجرایی این گیم صحبت‌هایی به میان آورده است:

Forza Horizon 4 یک قدرت‌نمایی گرافیکی برای ایکس‌باکس وان ایکس است و به گیم‌بازان این فرصت را می‌دهد تا قدرت کنسول را برروی هر دو حالت رزولوشن ۴K/ نرخ فریم ۳۰  یا رزولوشن ۱۰۸۰p/ نرخ فریم ۶۰ مشاهده کنند.

بدون در نظر گرفتن پلتفرمی که گیم روی آن اجرا می‌شود، هدف ما با Forza Horizon 4 این است که به گیم‌بازان یک ماجراجویی سرگرم‌کننده با دنیایی مشترک به همراه آب و هوا و تغییر فصل‌ پویا ارائه دهیم.

گیم‌بازانِ کنسول ایکس‌باکس وان ایکس و رایانه‌های شخصی بالا رده، به دلیل رزولوشن ۴K، تکسچرها و نورپردازی بهبود یافته، HDR و دیگر بهبودها، لذت بیشتری از ویژگی‌های گرافیکی این گیم خواهند برد. با استفاده از قدرت بیشتری که ایکس‌باکس وان ایکس در اخیتار ما قرار داده است، به گیم‌بازان این انتخاب را می‌دهیم تا گیم را با نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن کم‌تر نیز اجرا کنند.

اما تمام این‌ها مربوط به قوی‌ترین سخت‌افزارهای بازار است و کسی شکی در عالی اجرا شدن گیم برروی آن‌ها ندارد. فالتون درباره‌ی کیفیت اجرایی نسخه‌ی ایکس‌باکس وان می‌گوید:

 نسخه‌ی پایه‌ی ایکس‌باکس وان، با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد تا چشم‌انداز ما از جهان زیبا و گسترده‌ی بریتانیا به همراه فصل‌های پویا را به گیم‌بازان تقدیم کند.

گیم Forza Horizon 4 در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر تمایل دارید این گیم را برروی رایانه‌ی شخصی خود اجرا کنید، می‌توانید نگاهی به سیستم مورد نیاز برای اجرای این عنوان بیاندازید. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر از گیم Forza Horizon 4، تحلیل فنی دموی اجرا شده‌ی آن در E3 2018 را از طریق وب‌سایت دنیای گیم مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است