http://buy-game.ir

پروژه Lambda هم‌اکنون در دسترس طرفداران گیم Half Life قرار دارد

0


پروژه Lambda هم‌اکنون در دسترس طرفداران گیم Half Life قرار دارد

امروز روزی بسیار خاص برای طرفداران سری Half Life است. به تازگی تیم SilverTM پروژه بازسازی عنوان محبوب Half Life در موتور گیم‌سازی Unreal Engine 4 را در دسترس عموم قرار داد. پروژه Lambda با استفاده از بافت‌‌ها و مکانیک‌های کاملا جنگاه، بخش‌های نخست نسخه اول Half Life را بازسازی کرده است.

چندی پیش تصاویری از این پروژه منتشر شد که در آن شاهد نمایش بخش‌هایی از Black Mesa بودیم. همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، در پروژه Lambda، گیم‌بازان نمی‌توانند تعامل چندانی با اجسام داشته باشند و یا دشمن و بیگانگان را از میان بردارند. در واقع می‌توان پروژه Lambda را به عنوان یک تور تفریحی از بخش Black Mesa در نظر گرفت و از جلوه‌های بصری فوق‌العاده زیبای آن لذت برد. با این حال، پروژه Lambda نگاهی کلی از کیفیت بازسازی Half Life در یک موتور گیم‌سازی مدرن را به ما می‌دهد.

نکته قابل توجه این است که در صورت مورد استقبال قرار گرفتن این پروژه از سوی گیم‌بازان، تیم سازنده روند توسعه بخش دوم این پروژه را آغاز خواهد کرد. اما از آن‌جایی که روند توسعه بخش اول پروژه چندین ماه به طول انجامیده است، بنابراین نباید انتظار داشت که به این زودی‌ها شاهد انتشار بخش دوم پروژه باشیم.

از طرفی دیگر، انتشار این نسخه بازسازی فوق‌العاده است؛ چرا که اکثر پروژه‌های بازسازی شده توسط طرفداران هیچ‌گاه فرصت عرضه پیدا نمی‌کنند. بنابراین باید به SilverTM برای انتشار این پروژه تبریک گفت. پس اگر شما هم یکی از طرفداران سرسخت سری Half Life هستید، پیشنهاد می‌کنیم که هر چه زودتر نسبت به دریافت این پروژه اقدام کنید.

قسمت اول پروژه Lambda مربوط به بخش Black Mesa خواهد بود، همانطور که می‌دانید این قسمت بخش محدودی از گیم را به خود اختصاص داده است. بنابراین می‌توان انتظار داشت که در صورت استقبال خوب طرفداران نسبت به این بازسازی، در نسخه‌های بعدی شاهد اضافه شدن بخش‌های مختلفی به گیم‌پلی باشیم.

شما می‌توانید با مراجعه به این قسمت نسبت به دریافت پروژه Lambda اقدام کنید.

دیدگاهها مسدود است