http://buy-game.ir

پرش کوتاه برای رسیدن به سبد | نقدها و نمرات NBA Live 19

0


پرش کوتاه برای رسیدن به سبد | نقدها و نمرات NBA Live 19

آخرین نسخه از سری گیم‌های ورزشی NBA Live در دسترس هواداران قرار گرفته است و هم‌زمان با عرضه‌ی گیم، نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است.

به نظر می‌رسد شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) امسال اهمیت بیشتری به جنگاهترین نسخه از سری NBA Live نشان داده و تلاش کرده است شکست نسخه‌های پیشین را جبران کند. این نسخه که به ویژگی‌هایی همچون اسکن چهره‌ی گیم‌بازان و تکنولوژی Real Player Motion مجهز است، تلاش دارد تا در فصل جنگاه رقابت از رقیب همیشگی یعنی سری محبوب NBA 2K عقب نماند. همچنین در این نسخه از گیم برای اولین بار شاهد حضور گیمکنان مونث هستیم. نقدها و نمرات منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

IGN 7.9/10

من از اینکه چقدر به انجام این گیم علاقه دارم شگفت‌زده شده‌ام. هسته‌ی گیم و بخش‌های متعدد موجود به شما اجازه می‌دهد یک تجربه‌ی لذت‌بخش از بستکبال داشته‌ باشید. سیستم انیمیشن جنگاه گیم باعث می‌شود وقایعی که در زمین رخ می‌دهند واقعی‌تر از همیشه به نظر برسند و بخش آموزشی گیم نیز موقعیت‌های زیادی را برای پیشرفت در اختیار شما قرار می‌دهد. متاسفانه بخش گزارش بی‌روح گیم و ضعف در در نمایش اصالت و فرهنگ بسکتبال، عنوان NBA Live 19 را عقب نگه داشته است. اگر بخواهیم در دنیای واقعی مثال بزنیم، این گیم در مقایسه با عنوان شرکت ۲K همانند مقایسه‌ی بسکتبال شرق و بسکتبال غرب است، خوب ولی در نهایت همه چیز به نفع حریف .

PlayStation LifeStyle 7.5/10

موارد بسیاری برای لذت بردن از نسخه‌ی جنگاه سری NBA Live وجود دارد. اضافه شدن گیمکنان مونث، بررسی بخش جنگاه Court Battle و تیم گزارشگری جنگاه گیم به پیشرفت این عنوان کمک شایانی کرده‌اند. این عنوان سطح گیم‌‌های ورزشی را افزایش نداده است ولی قطعا یک تجربه‌ی قابل قبول از NBA را ارائه می‌کند. اگر به دنبال یک تجربه‌ی متفاوت از آنچه شرکت ۲K ارائه می‌کند هستید، دیگر نیازی به جست و جوی بیشتر نیست.

Areahugones 7.5/10

شرکت الکترونیک آرتس موفق شده است یک عنوان قابل قبول دیگر از سری NBA Live را منتشر کند. درست است که در گیم مشکلات و فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد ولی گیم‌پلی گیم بهینه شده است. قطعا این نسخه بهتر از نسخه‌های گذشته‌ی سری شده است. شاید این گیم در حد اندازه‌ی دیگر گیم‌های بزرگ ورزشی نباشد ولی هنوز یک تجربه‌ی لذت‌بخش و مفرح از رشته‌ی بسکتبال را به شما ارائه می‌کند.

Forbes 7/10

اگرچه عنوان NBA Live 19 نسبت به نسخه‌ی ۱۸ پیشرفت کرده است ولی هنوز شاهد حضور همان مشکلاتی که در گذشته نیز این سری را محدود کرده بودند، هستیم. نکته‌ی مثبت اینجاست که عنوان NBA Live 19 به سطح قابل قبولی رسیده است و می‌تواند یک گیم لذت‌بخش باشد ولی مشکلاتی در گیم وجود دارند که به واقع‌گرایانه بودن گیم آسیب می‌زنند. امسال همه از این سری توقع یک پرش و پیشرفت بزرگ را داشتند ولی در نهایت این عنوان در حد انتظار ظاهر نشد.

Game Informer 7/10

اگر شرکت الکترونیک آرتس بتواند انیمشین‌های بی‌روح گیم را کنار گذاشته و کنترل گیم را بهبود ببخشد، گیم‌پلی خوب گیم یک جهش عظیم رو به جلو خواهد داشت. هسته‌ی گیم امیدوارکننده است که می‌توان آن را به حساب یک سال تلاش تیم سازنده گذاشت.

Polygon

این یک برداشت خوب از بسکتبال به عنوان یک گیم و از این ورزش به عنوان یک سبک زندگی است. گیم‌پلی گیم کاملا مناسب گیم‌های خیابانی و نیمه حرفه‌ای است که عنوان NBA Live 19 را از دیگران متمایز می‌کند. ( سایت Polygon این گیم را توصیه می‌کند)

عنوان NBA Live 19 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است