http://buy-game.ir

پایان یک افسانه | پلی‌استیشن ۲ به پایان راه رسیده است

0


پایان یک افسانه | پلی‌استیشن ۲ به پایان راه رسیده است

براساس نیوز منتشر شده به نظر می‌رسد شرکت سونی قصد دارد پشتیبانی از کنسول خاطره‌انگیز پلی‌استیشن ۲ را برای همیشه متوقف کند.

زمانی که گیم‌بازان و منتقدین درباره‌ی بهترین و بزرگترین کنسول تاریخ صحبت می‌کنند، کنسول افسانه‌ای پلی‌استیشن اگر در جایگاه اول لیست قرار نگیرد، قطعا یکی از رتبه‌های نخست را به خود اختصاص می‌دهد. این کنسول موفق شد بازار را بهتر از هر کنسول دیگری تحت سلطه‌ی خود درآورد و بیشترین فروش تاریخ را به خود اختصاص دهد. این کنسول با عملکرد و گیم‌های فوق‌العاده‌ی خود، موفقیت‌های کنسول پیشین شرکت سونی را به نحوی ادامه داد که حتی خود شرکت سونی نیز توقع آن را نداشت.

شرکت سونی در سال ۲۰۱۲ تولید این کنسول را به طور کامل متوقف کرد و حالا بعد از گذشت ۱۸ سال از زمان عرضه‌ی اولین نسخه از این کنسول در کشور ژاپن، این شرکت پشتیبانی از این کنسول افسانه‌ای را برای همیشه پایان داده است. اگرچه تولید این کنسول از سال ۲۰۱۲ متوقف شده بود، شرکت سونی هنوز از این کنسول پشتیبانی می‌کرد و به دارندگان آن خدمات ارائه می‌کرد. براساس گزارش منتشر شده از سوی IT Media، شرکت سونی فرم‌هایی را به دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۲ ارسال کرده است و در آن توضیح داده است که کنسول‌هایی که بعد از تاریخ ۷ سپتامبر به این شرکت ارسال و یا تحویل شوند، هیچ‌گونه خدماتی دریافت نخواهند کرد.

کنسول پلی‌استیشن ۲ عملکرد فوق‌العاده و قدرتمندی در طول سال‌های فعالیتش داشته است. اگر با این کنسول آشنا نیستید و یا همانند بسیاری از گیم‌بازان این کنسول خاطرات بی‌نظیری را برای شما رقم زده است، می‌توانید برای آخرین بار تاریخچه‌ی این کنسول و یا لیست بهترین عناوین منتشر شده برای این کنسول را مطالعه کنید. به هرحال به نظر می‌رسد این کنسول با تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش (اگرچه ما بدی از این کنسول ننگاهیم) به پایان راه خود رسیده است و زمان آن است که برای همیشه با آن خداحافظی کنیم.

دیدگاهها مسدود است