http://buy-game.ir

نسخه‌ی غربی JUDGE EYES به طور رسمی تایید شد

0


نسخه‌ی غربی JUDGE EYES به طور رسمی تایید شد

شرکت سگا رسما اعلام کرد که عنوان تازه بررسی شده‌ی آن‌ها، JUDGE EYES: Shinigami no Yuigon سال آینده با نام Project JUDGE در مناطق آمریکای شمالی و اروپا برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

امروز شرکت سونی با دستی پر در کنفرانس خبری خود که پیش از شروع نمایشگاه توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) برگزار شد، حاضر شده است. یکی از عناوینی که در جریان این کنفرانس بررسی شده‌اند، جنگاهترین ساخته‌ی شرکت سگا است. پس از بررسی عنوان JUDGE EYES: Shinigami no Yuigon که توسط استودیوی سازنده‌ی سری Yakuza توسعه یافته است، شعبه‌ی آمریکای شرکت سگا با انتشار مطلبی عرضه‌ی این عنوان در بازار غرب را تایید کرد.

براساس مطلب منتشر شده از سوی شرکت سگا، نسخه‌ی غربی این عنوان با نام Project JUDGE در سال ۲۰۱۹ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در کنار تایید انتشار نسخه‌ی غربی، جزییاتی از بخش داستانی گیم نیز منتشر شده است.

عنوان Project JUDGE در توکیوی امروزی جریان داشته و داستان پرونده‌ی قتل‌های سریالی را روایت می‌کند. شخصیت اصلی داستان، فردی بسیار مصمم و جدی با نام کاراگاه تاکایوکی یاگامی (Takayuki Yagami) است که به دلیل اعتقادات شخصی خود و با وجود مشکلات فراوانی که او را احاطه کرده‌اند، به مبارزه با جرم و جنایت ادامه می‌دهد. برای خلق این شخصیت، آقای تاکویا کیمورا (Takuya Kimura) شخصا با تیم سازنده همکاری کرده است و بیش از ۱۰۰۰ دقیقه صدا برای این شخصیت ضبط شده است. با صرف این میزان از زمان و هزینه، عنوان Project JUDGE قصد دارد معنایی جنگاه به مفهوم خلق شخصیت در گیم‌های رایانه‌ای ببخشد.

در این عنوان که قصد دارد حس حضور در نقش یک کاراگاه واقعی را به شما القا کند، گیم‌بازان باید در کنار گیم‌پلی خاص گیم از مهارت‌های کلیدی خود در زمینه‌ی تحقیق، برای کشف حقایق پنهان گیم استفاده کنند.

چه چیزی پشت رنج و شکست مردی که در گذشته‌ی خود اسیر شده، نهفته است؟ چیزی بسیار شیطانی یا هدفی مقدس؟

براساس گزارش‌های منتشر شده برخی قطعات از موسیقی‌ گیم، توسط گروه راک ALEXANDROS اجرا و ضبط شده‌ است.

تیم سازنده‌ی Yakuza، برای انتقال یک حس طبیعی و ساخت گیم‌پلی گیم، بیش از ۳ سال را صرف توسعه‌ی این عنوان کرده‌ است. شرکت سگا به طور خلاصه به بررسی شخصیت‌های اصلی گیم پرداخته است.

Takayuki Yagami

این فرد، شخصیت اصلی عنوان Project JUDGE می‌باشد. او که فردی ایده‌آل‌گرا است شغل خود را به عنوان یک وکیل رها کرده و به عنوان کاراگاه خصوصی فعالیت می‌کند. در گذشته یکی از موکلین او به او خیانت کرده و باعث نابودی اعتبارش به عنوان یک وکیل شد. حالا همه او را به عنوان وکیلی که به قاتلین کمک می‌کند، می‌شناسند.

Takashi Genda

او خود وکیل است و از زمان شروع کار تاکایوکی یاگامی به عنوان یک وکیل، برروی کار او نظارت کرده و شاهد رشد و پیشرفت او بوده است. حتی پس از اتفاقی که باعث شد یاگامی شغل وکالت را رها کند، آقای Genda او را رها نکرده و از او حمایت کرده است.

Kazuya Ayabe

او یک کاراگاه بوده و با بخش جرائم سازمان‌یافته‌ی پلیس توکیو همکاری می‌کند. او پلیسی فاسد است که برای منافع شخصی اطلاعات پرونده‌ها را مخفی می‌کند. با این وجود هر از گاهی حاضر است در ازای دریافت هزینه، به شما کمک کند.

Mitsuru Kuroiwa

او نیز به عنوان یک کاراگاه با بخش جرائم سازمان‌یافته‌ی پلیس توکیو همکاری می‌کند و به خاطر مهارت‌هایش به عنوان یک رهبر و موفقیت‌های چشم‌گیری که در زمینه‌ی دستگیری مجرمین داشته، به شهرت رسیده است. او فردی بسیار با استعداد است که تنها از قوانین پیروی می‌کند و از المان‌های ناشناخته در پرونده‌ها متنفر است.

نسخه‌ی ژاپنی این عنوان با نام JUDGE EYES: Shinigami no Yuigon در تاریخ پنجشنبه ۲۲ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۳ دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی) منتشر خواهد شد. نسخه‌ی غربی این عنوان با نام Project JUDGE در سال ۲۰۱۹ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. تریلر و تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است