http://buy-game.ir

نسخه‌ی آزمایشی Blazing Core Knights of the Future منتشر شد

0


نسخه‌ی آزمایشی Blazing Core Knights of the Future منتشر شد

استودیوی Octobox Interactive امروز اعلام کرد که تمامی گیم‌بازان می‌توانند در نسخه‌ی آزمایشی عنوان Blazing Core Knights of the Future شرکت کرده و در حالت‌های ۳ در مقابل ۳ و یا ۶ در مقابل ۶ به مبارزه با دیگر گیم‌بازان بپردازند. این نسخه هم‌اکنون در دسترس تمامی دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفته است.

عنوان Blazing Core Knights of the Future آینده‌نگری را با وقایع تاریخی و سنتی مخلوط کرده است و گیم‌بازان را به یک ماجراجویی در جهانی با حضور همزمان فرمان‌روایان قدیمی و تکنولوژی‌های فضایی می‌برد. در این عنوان تیراندازی چندنفره، گیم‌بازان باید خود را برای نبرد با روبات‌های عظیم‌الجثه آماده کنند.

از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی آلفای گیم، تیم سازنده امکانات زیادی را به گیم اضافه کرده است. از تغییرات مهمی که در گیم اعمال شده است می‌توان به اضافه شدن سلاح‌های جنگاه مانند راکت‌انداز، امکان گیم با دوستان از طریق پلتفرم استیم، استفاده از نورپردازی داینامیک و بازسازی مجدد برخی نقشه‌های گیم اشاره کرد.

نسخه‌ی آزمایشی عنوان Blazing Core Knights of the Future هم‌اکنون برای دارندگان رایانه‌های شخصی از طریق پلتفرم استیم در دسترس است. تصاویر جنگاه منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است