http://buy-game.ir

مردگان نامتحرک | نقدها و نمرات Far Cry 5: Dead Living Zombies

0


مردگان نامتحرک | نقدها و نمرات Far Cry 5: Dead Living Zombies

چند ماه پیش بود که گیم Far Cry 5 منتشر شد و توانست با بازخورد خوب منتقدان و گیم‌بازان مواجه شود. اخیراً نیز شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) بسته‌ی الحاقی جنگاهی برای این عنوان منتشر کرده است که در ادامه مروری بر نقدها و نمرات آن خواهیم داشت.

این محتوای قابل‌دانلود که با نام Dead Living Zombies شناخته می‌شود، همان‌طور که از نامش پیدا است قصد دارد تا برای گیم‌بازان عنوان Far Cry 5 تجربه‌ی زامبی محور جنگاهی را در قالب روایتی سینمایی، فراهم سازد. همچنین ابزارها و قابلیت‌های جنگاهی نیز در این بسته‌ی الحاقی به بخش Arcade گیم اضافه خواهند شد.

اما برای این‌که مطمئن شویم یوبی‌سافت تا چه حد در کار خود موفق بوده است، پیشنهاد می‌کنیم با نقدها و نمرات Far Cry 5: Dead Living Zombies همراه ما باشید.

Gamingbolt: 7/10

Dead Living Zombies دقیقاً همان چیزی است که اگر دو بسته‌ی الحاقی اخیر Far Cry 5 را تجربه کرده باشید، از آن انتظار دارید. این بسته‌ی الحاقی نیز مانند پیشینیان خود نمی‌تواند در حد و اندازه‌ی نسخه‌ی اصلی گیمِ تیراندازی جهان باز یوبی‌سافت ظاهر شود اما در عین حال طعم و مزه‌ی مخصوص خودش را دارد. اگرچه Dead Living Zombies می‌تواند مقداری کم عمق و تکراری باشد اما قطعاً غیر قابل‌لذت نیست.

Atomix: 58/100

Dead Living Zombies عملاً پرونده‌ی محتویات قابل‌دانلود گیم Far Cry 5 را می‌بندد و از این پس تنها می‌توانید مراحل جنگاهی که توسط جامعه‌ی گیم‌بازان در بخش Arcade ساخته شده است را دریافت کنید. فکر می‌کنم این بسته‌ی الحاقی به عنوان فصلی مجزا نمی‌تواند در حد کیفیت کمپین اصلی باشد؛ دقایق نخست آن سرگرم‌کننده هستند ولی گیم به‌سرعت تازگی خود را از دست می‌دهد.

GameWatcher: 5/10

آخرین بسته‌ی الحاقی Far Cry 5 از همان لحظه‌ی ورود، مرده است.

PSX Brasil: 45/100

آخرین بسته‌ی الحاقی Far Cry 5 راهی برای گذراندن وقت است اما جالب و جذاب نیست، چیز جنگاه زیادی به مجموعه اضافه نمی‌کند و ارزش قیمتش را ندارد. بهترین انتخاب برای گیم‌بازان این است که نهایت استفاده را از عنوان عالی Far Cry 5 ببرند و از تمام بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی آن دوری کنند.

 

عنوان Far Cry 5 به همراه بسته‌ی الحاقی Dead Living Zombies هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید تریلر زمان انتشار بسته‌ی الحاقی یاد شده را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است