http://buy-game.ir

قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس گیم Dota 2 اضافه شد

0


قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس گیم Dota 2 اضافه شد

یکی از محبوب‌ترین امکاناتی که امسال به Battle Pass اضافه شده بود، قابلیت Ranked Role بود. این قابلیت به گیم‌بازان اجازه می‌داد مسابقه‌ای را براساس نقشی (Role) که به آن علاقه دارند، پیدا کنند. حال شرکت ولو (Valve) با پایان Battle Pass، این قابلیت را به سرویس پلاس اضافه کرده است. 

در حالت Ranked Role هر گیم‌باز یکی از نقش‌های Carry، Mid و یا دیگر نقش‌ها را پیش از شروع جست و جوی گیم انتخاب می‌کند. با این کار سیستم تیم‌یابی گیم ۵ گیم‌باز را به نحوی در یک تیم قرار می‌دهد که از هر نقش یک نفر در تیم حضور داشته باشد.

اگر با استفاده از این قابلیت وارد مسابقه شنگاه و یکی از گیم‌بازان، برخلاف نقش انتخابی خود عمل کرد، شما می‌توانید این فرد را گزارش کنید. افراد گزارش شده براساس وضعیت رفتاری حساب خود برای مدتی محدود قادر به شرکت در گیم‌های عادی و Rank نبوده و فقط می‌تواند با استفاده از حالت Single Draft به گیم بپردازند. شرکت ولو هنوز بیانیه‌ای درباره‌ی مدت در دسترس بودن این قابلیت منتشر نکرده است.

برای تشویق گیم‌بازان به استفاده از این قابلیت، به کسانی که در ۵ گیم به پیروزی برسند ۵۰۰۰ عدد Shard هدیه داده می‌شود. از این Shardها می‌توانید برای خرید آیتم‌های موجود در فروشگاه گیم استفاده کنید.

دیدگاهها مسدود است