http://buy-game.ir

شایعه: گیم جنگاه اینسامنیاک گیمز هفته آینده بررسی خواهد شد

0


شایعه: گیم جنگاه اینسامنیاک گیمز هفته آینده بررسی خواهد شد

چند روزی از عرضه گیم Spider-Man می‌گذرد. این گیم موفق شد تا با جلب نظر گیم‌بازان و منتقدان، توجه عده بسیاری را به خود جلب کند. حال با توجه به اطلاعات به دست آمده به نظر می‌رسد که استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به دنبال بررسی عنوان جنگاه خود در طول هفته آینده است.

در ابتدا باید خاطر نشان کرد که این اطلاعات هنوز تایید نشده است پس باید آن‌ را به عنوان یک شایعه پذیرفت. با توجه به این موضوع، همان‌طور که گیم‌بازان Spider-Man می‌دانند، پیتر پارکر با استفاده تلفن همراه خود از شبکه اجتماعی شبیه به توییتر استفاده می‌کند. با استفاده از این شبکه اجتماعی، پیتر می‌تواند وضعیت فعلی شهر و همچنین نظر شهروندان نسبت به خود را مشاهده کند. حال به تازگی تصویری از این صفحه اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد اینسامنیاک گیمز عنوانی جنگاه در هفته آینده رونمایی می‌کند.

موضوع زمانی جالب می‌شود که می‌بینیم این پیام به طور مستقیم از سوی تد پرایس (Ted Price)، رئیس استودیو ایسنامونیاک گیمز، با نام کاربری igTedPrice منتتشر شده است. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تصویر منتشر شده بپردازید.

شنینگاه که میگن اینسامنیاک گیمز هفته آینده از گیم جنگاهی رونمایی می‌کنه؟

ما می‌دانیم که تد پرایس از نام کاربری igTedPrice استفاده می‌کند. پس این می‌تواند مهر تاییدی بر این شایعه باشد. با توجه به موفقیت Spider-Man، می‌توان نسبت به بررسی عنوان جنگاه استودیو اینسامنیاک گیمز امیدوار بود.

بنابر اطلاعات منتشر شده، گیم Spider-Man موفق به ثبت سریع‌ترین فروش در میان گیم‌های سال ۲۰۱۸ شده است. بنابراین اینسامنیاک گیمز در حال سپری کردن بهترین روز‌های خود است و بررسی یک گیم جنگاه چندان هم بعید به نظر نمی‌رسد.

گیم Spider-Man هم اکنون به صورت انحصاری در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد.

دیدگاهها مسدود است