http://buy-game.ir

شایعه: بزودی دومین تریلر از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد

0


شایعه: بزودی دومین تریلر از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد

گیم جنگاه شرکت محبوب راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، یعنی عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 توانسته در این چند وقته توجهات بسیاری را به خود جلب کند. طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار دومین تریلر از گیم‌پلی این گیم اکشن، ماجراجویی و وسترنی هستند.

اطلاعاتی که قرار است در ادامه بیشتر به آن بپردازیم شاید به عرضه زودهنگام دومین ویدئو از گیم‌پلی گیم Red Dead Redemption 2 امیدوارمان کند اما باید در نظر داشته باشید که این خبر تنها یک حدس و گمان است.

به تازگی یکی از کاربران فرانسوی یوتیوب که خالق «Rockstar mag» نیز هست، ویدئویی آپلود کرده که گرچه حاوی گیم‌پلی گیم Red Dead Redemption 2 نیست، اما اطلاعات و جزئیات هیجان‌انگیزی را فاش می‌سازد.

این کاربر سرویس اشتراک ویدئو که Julien Chièze نام دارد، ادعا می‌کند که در این چند وقته به بررسی آمار ویدئوهای آپلود شده اعم از ویدئوهای منتشر شده و مخفیِ حساب کاربری رسمی راک‌استار گیمز در یوتیوب پرداخته و متوجه نکته جالبی شده است.

بر اساس گفته‌های او، راک‌استار اخیراً ویدئوی جنگاهی در کانال خود آپلود کرده است که منتهی به صورت عمومی در دسترس نیست. در حقیقت، تعداد ویدئوهای کانال راک‌استار گیمز در یوتیوب، بیشتر شده است اما شاهد افزوده شدن ویدئوی جنگاهی از آن نیستیم. به همین جهت، پیش‌بینی می‌شود که این ویدئو، دومین تریلر از گیم‌پلی گیم Red Dead Redemption 2 باشد که به زودی منتشر خواهد شد.

اگرچه این خبر تنها یک شایعه است و از صحت و سقم آن اطلاعی نداریم، اما Julien سابقه خوبی در امر فاش سازی اطلاعاتی این چنینی به خصوص در حوزه سینما دارد. به همین جهت، می‌توان به تحقق این شایعه امیدوار بود.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Red Dead Redemption 2، اخیراً گفته شده است که جهان آن، فراتر از تمامی عناوین ساخته شده‌ی راک‌استار خواهد بود. همچنین سازنده این گیم رسماً تائید کرده است که امکان جابجایی شخصیت در این گیم وجود ندارد. در سری آیتم ویدئویی تحلیل فنی، به تحلیل نخستین گیم‌پلی منتشر شده از آن پرداخته‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم از این نشانی، آن را بررسی کنید.

گیم مورد انتظار Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است