http://buy-game.ir

شایعه: اکتیویژن در حال توسعه Crash Bandicoot Racing Remake است

0


شایعه: اکتیویژن در حال توسعه Crash Bandicoot Racing Remake است

گیم Bandicoot N. Sane Trilogy موفقیتی بسیار بزرگ برای شرکت اکتیویژن (Activision) به ارمغان آورد به طوری که این شرکت تصمیم به بازسازی گیم کلاسیک دیگری نظیر Spyro The Dragon گرفت. حال بنابر شایعه‌ای جنگاه، به نظر می‌رسد که اکتیویژن به دنبال ساخت Crash Bandicoot Racing Remake است.

اخیرا یک نظر سنجی در دسترس اعضای پلی‌استیشن آسیا قرار گرفته است که شاهد حضور عناوین بزرگ بسیاری در آن هستیم. سوال این نظر سنجی این است که شرکت‌کننده‌گان کدام یک از گیم‌های حاضر در این لیست را تجربه کرده‌اند.

در این لیست شاهد حضور عنوانی از سری The Last of Us Part 2 ،God Of War ،Uncharted و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy هستیم. اما نکته قابل توجه مربوط به حضور Crash Bandicoot Racing در این لیست است.

از زمان انتشار این لیست، شایعات بسیاری مبنی بر ساخت Crash Bandicoot Racing Remake به گوش می‌رسد. یکی از کاربران توییتر با نام Wumpa Gem، پس از به دست آوردن این نظر سنجی، نسبت به انتشار این خبر اقدام کرد. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تصویر منتشر شده بپردازید.

همانطور که می‌بینید، بسیاری از گیم‌های حاضر در این لیست جز عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن هستند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که در صورت به حقیقت پیوستن این شایعه، در ابتدا شاهد انتشار Crash Bandicoot Racing Remake برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ باشیم و پس از مدتی گیم برروی دیگر پلتفرم‌ها عرضه شود.

هنوز اکتیویژن واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است. پس باید تا زمان انتشار بیانیه رسمی آن را تنها به عنوان یک شایعه پذیرفت. با این حال اکتیویژن بارها علاقه خود برای بازسازی عناوین کلاسیک را نشان داده است. بنابراین ساخت Crash Bandicoot Racing Remake چندان هم بعید به نظر نمی‌رسد.

دیدگاهها مسدود است