http://buy-game.ir

سازنده‌ی Divinity: Original Sin 2 قصد دارد کار برروی یک پروژه‌ی جنگاه را آغاز کند

0


سازنده‌ی Divinity: Original Sin 2 قصد دارد کار برروی یک پروژه‌ی جنگاه را آغاز کند

استودیوی لارین (Larian) می‌تواند برای ۱۰ سال آینده برروی بهینه‌سازی و عرضه‌ی محتوا و به‌روزرسان‌های جنگاه برای عنوان Divinity: Original Sin 2 کار کند ولی هنوز فضا برای عرضه‌ی محتوای جنگاه باقی خواهد ماند. با این وجود به نظر می‌رسد کار این استودیو با این سری به پایان رسیده است. پس از عرضه‌ی نسخه‌ی Definitive Edition این عنوان، این استودیو اعلام کرده است که قصد دارد برروی پروژه‌های جنگاه کار کند.

آقای Swen Vincke، پایه‌گذار و موسس این استودیو در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته است:

این‌گونه نیست که ما درباره‌ی اضافه کردن ماموریت‌های جنگاه و یا حتی یک کلاس جنگاه به عنوان Divinity: OS2 فکر نکرده‌ایم ولی عمر همه‌ی ما محدود است و تعداد کارهایی که می‌توان در این مدت محدود انجام داد بسیار کم است.

ما تا به امروز وقت زیادی را صرف بهبود آن‌چه که در دسترس است کرده‌ایم. بسیاری از مردم فراموش می‌کنند که این یک پروژه‌ی سه ساله بوده است و زمانی که شما به سال‌های زندگی خود فکر می‌کنید، شروع به شمردن تعداد کارهای مهم خود می‌کنید. به همین دلیل است که ما می‌خواهیم به سراغ ساخت عناوین جنگاه برویم.

اگرچه همه‌ی ما دوست داریم شاهد بهبود و گسترش عنوان موفق و خوش ساخت Divinity: Original Sin 2 باشیم (این استودیو به هواداران اطمینان داده است که همچنان به پشتیبانی از گیم ادامه خواهد داد)، به همان اندازه هم کنجکاو هستیم تا ببینیم این استودیو چه عنوانی را در آینده توسعه خواهد داد.

به احتمال زیاد استودیوی لارین از مدتی قبل کار برروی پروژه‌ی جنگاه خود را آغاز کرده است و به زودی شاهد انتشار نیوز جنگاهی از سوی آن‌ها خواهیم بود. این استودیو در جریان کمپین کیک‌استارتر خود گفته بود:

به محض پایان کار، منتظر شنیدن نیوز جنگاهی از سوی ما باشید.

اگر هنوز عنوان Divinity: Original Sin 2 را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی آن را در اینجا مطالعه کنید. این عنوان هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است