http://buy-game.ir

دریافت گیم X-Morph Defense Last Bastion برای PC

0


ایکس مورف – X-Morph Defense Last Bastion PC Game

| دریافت گیم ایکس مورف – X-Morph Defense Last Bastion برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم X-Morph Defense Last Bastion |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

X-Morph Defense Last Bastionp

 

 

توضیحات گیم: بیگانگان حملات خود را به سمت سیاره ی زمین آغاز کرده اند، آنان به دنبال فتح زمین و استفاده از منابع آن می باشند. بزودی نبردی تمام عیار بین انسان ها و موجودات بیگانه شکل می گیرد که تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در این گیم شما باید به عنوان فرمانده ی گروه ایکس مورف ایفای نقش کنید که یکی از نیروهای زبده ارتش بیگانگان می باشند. باید نیروهای خود را سازماندهی کرده و با طرح نقشه های دقیق به مکان های معین شده حمله کنید. حملات خود را با نهایت دقت انجام دهید زیرا وارد خاک انسان ها شده اید و احتمال حملات ناگهانی و غافلگیرکننده وجود دارد، علاوه براین پایگاه های انسان ها در نقاط مختلف گیم وجود دارد که اگر در تیررس آن قرار بگیرد آسیب های زیادی به نیروهای شما وارد می کنند. از ویژگی های مثبت گیم می توان به وجود گرافیک خوب، قابلیت و آیتم های فراوان اشاره کرد که هریک از آنان قدرت شما را در نبرد با دشمن افزایش می دهد. X-Morph Defense Last Bastion در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که توسط استودیو EXOR Studios طراحی شده و کمپانی EXOR Studios آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

X-Morph Defense Last Bastion3

 

X-Morph Defense Last Bastion2

 

X-Morph Defense Last Bastion1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 64bit Service Pack 1 with Platform Update
Processor: Processor: i3 2.6Ghz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 10
Processor: Processor: i5 2.6Ghz or AMD equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.13 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است