http://buy-game.ir

دریافت گیم Ultimate Fishing Simulator برای PC

0


شبیه ساز ماهیگیری – Ultimate Fishing Simulator PC Game

| دریافت گیم شبیه ساز ماهیگیری – Ultimate Fishing Simulator برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Ultimate Fishing Simulator |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Ultimate Fishing Simulatorp

 

 

توضیحات گیم: گیم Ultimate Fishing Simulator را شاید بتوان بهترین گیم شبیه ساز ماهیگیری نامید. این گیم توانسته با ارائه گرافیک و امکانات مناسب به گیمرها جایگاه خوبی را در میان گیم های شبیه ساز به دست آورد. دریاها و رودخانه های زیادی در گیم وجود دارد که در یک ماجراجویی طولانی به همه ی آن ها سفر و لذت ماهیگیری را تجربه خواهید کرد. وسایل و ابزارهای ماهیگیری زیادی در گیم وجود دارد که هریک از آن ها را می توانید در شرایط های مختلف استفاده کنید. درهر مرحله از گیم با چالش های دشوارتری روبرو می شوید که برای عبور از آن ها باید توانایی های بالایی داشته باشید، علاوه براین ماهیگیرهای حرفه ای دیگری نیز در کنار شما قرار دارند که کمک های زیادی به شما برای به سرانجام رساندن ماموریت ها می کنند. Ultimate Fishing Simulator در سبک ورزشی و شبیه ساز می باشد که توسط استودیوهای Ultimate Games S.A و Bit Golem طراحی شده و کمپانی های Ultimate Games S.A و PlayWay S.A آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Ultimate Fishing Simulator3

 

Ultimate Fishing Simulator2

 

Ultimate Fishing Simulator1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7/8/8.1/10 (x64 x86)
Processor: Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: System requirements may change during the development of the game

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7/8/8.1/10 (x64 x86)
Processor: Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 4GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: System requirements may change during the development of the game

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.03 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است