http://buy-game.ir

دریافت گیم Tyler Model 005 برای PC

0


تایلر: مدل ۰۰۵ – Tyler Model 005 PC Game

| دریافت گیم تایلر: مدل ۰۰۵ – Tyler Model 005 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Tyler Model 005 |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Tyler Model 005p

 

 

توضیحات گیم: در گیم Tyler Model 005 کنترل رباتی به نام Tyler را برعهده دارید، انرژی او به خاطر انجام فعالیت های زیاد تمام شده و برای سال ها در خواب فرورفته است. حال پس از مدت ها در اتفاقی جالب در اثر برخورد رعد و برق به او، دوباره شارژ شده است اما وقتی بیدار می شود با صحنه ی دردناکی روبرو می شود. محلی زندگی او به متروکه ای تبدیل شده که موجودات مختلفی در آن زندگی می کنند، همچنین خبری از صاحبش نیست و این اتفاقات او را بسیار ناراحت می کند. اکنون تایلر قصد دارد تا پاسخ تمامی سوالات را پیدا کرده و اوضاع را به حالت اول برگرداند. در این مسیر با ماجراهای مختلفی روبرو می شود که علاوه بر مواجهه با معماهای مختلف باید با موجودات دیگری که خانه ی او را اشغال کرده اند، مبارزه کند. انرژی تایلر از طریق نور تامین می شود و برای اینکه دوباره خاموش نشوید باید برای مدتی در مقابل نور قرار بگیرید و از حضورهای طولانی مدت در تاریکی خودداری کنید. در این گیم به سلاح و آیتم های مختلفی مجهز هستید که می توانید برای از بین بردن مهاجمان و حل معماها از آن ها استفاده کنید. Tyler Model 005 در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو Reversed Interactive طراحی شده و کمپانی Maximum Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Tyler Model 0053

 

Tyler Model 0052

 

Tyler Model 0051

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 32bit
Processor: Intel i5 – 2.5Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB) or AMD Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB Available Space
Sound Card: Directx 9 Compatible

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel i7 – 3.4Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB) or AMD Equivalent
DirectX: Version 12
Storage: 6 GB Available Space
Sound Card: Directx 9 Compatible

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.92 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است