http://buy-game.ir

دریافت گیم Shadows Awakening برای PC

0


سایه ها: بیداری – Shadows Awakening PC Game

| دریافت گیم سایه ها: بیداری – Shadows Awakening برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Shadows Awakening |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Shadows Awakeningp

 

 

توضیحات گیم: داستان گیم Shadows Awakening در زمان پادشاهان روایت می شود که نبردی تمام عیار را برای قدرت کامل آغاز کرده اند، در این نبرد اعضای گروه Penta Nera ترور می شوند و روح آن ها اسیر شده و به عنوان خدمه در اختیار پادشاهان قرار می گیرد. حال روحی تاریک از سرزمین Shadow Realm بازگشته تا انتقام خود را از دشمنان بگیرد. در کنار روح تاریک، ارواح دیگری نیز قرار دارند که از روش های مرگباری استفاده می کنند و توانایی نابودی ارتشی بزرگ را دارند. در این گیم شما کنترل روح تاریک را برعهده دارید و باید نیروی ویژه خود را جمع کرده و به جنگ با دشمنان بروید، در این ماجراجویی حقایق مهمی برای شما آشکار می شود که نقش مهمی در ادامه ی گیم ایفا می کند. شما باید مجمع قهرمانان را دوباره تشکیل داده و سپس رهبری پادشاهی Heretic را برعهده بگیرید و نیروهای خود را برای جنگ بزرگ آماده کنید، جنگی که سراسر جهان را دربرمی گیرد. Shadows Awakening در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Games Farm طراحی شده و کمپانی Kalypso Media Digital آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Shadows Awakening3

 

Shadows Awakening2

 

Shadows Awakening1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 64Bit Versions
Processor: Intel Compatible 2.1 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX460 2GB or compatible
Storage: 13 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 64Bit Versions
Processor: Intel Core i7 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 or better
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 7.56 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است