http://buy-game.ir

دریافت گیم Rigid Force Alpha برای PC

0


نیروی آلفا – Rigid Force Alpha PC Game

| دریافت گیم نیروی آلفا – Rigid Force Alpha برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن DARKSiDERS گیم Rigid Force Alpha |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Rigid Force Alphap

 

 

توضیحات گیم: ارتشی عظیم از موجودات بیگانه به کهکشان حمله کرده اند، این نیروی ناشناخته به دنبال نابودی انسان ها و فتح سیارات می باشند. شما به عنوان آخرین امید بشر شناخته می شوید و باید نیرویی قدرتمند برای مقابله با دشمن آماده کنید، در هر ماموریت از گیم با سیل عظیمی از بیگانگان روبرو می شوید که آسیب های جدی به تجهیزات شما وارد خواهند کرد به همین دلیل باید در هر مرحله امتیازات لازم را کسب کنید تا بوسیله آن ها بتوانید امکانات مدرن و مرگبار را برای سفینه های خود خریداری کنید. یکی از مهمترین ماموریت های شما در گیم مراقبت از منابع انرژی می باشد زیرا اگر هریک از منابع در اختیار بیگانگان قراربگیرد شرایط برای بقای بشر دشوار می شود و شانس پیروزی شما کاهش می یابد. علاوه بر بخش اصلی گیم که شامل ماموریت های مختلف می باشد، دو قسمت دیگر به نام های Arcade و Boss Rush در گیم قرار دارد که می توانید در آن ها با کاربرهای جهانی گیم به رقابت بپردازید. Rigid Force Alpha در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو com8com1 Software طراحی شده و کمپانی com8com1 Software آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Rigid Force Alpha3

 

Rigid Force Alpha2

 

Rigid Force Alpha1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 2.5 GHz Quad Core or comparable
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 700 or comparable
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 3.4 GHz Quad Core or comparable
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 970 or comparable
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Controller recommended

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 496 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است