http://buy-game.ir

دریافت گیم Portal Knights Villainous برای PC

0


پرتال شوالیه ها – Portal Knights Villainous PC Game

| دریافت گیم پرتال شوالیه ها – Portal Knights Villainous برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Portal Knights Villainous |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Portal Knights VillainousP

 

 

توضیحات گیم: تاریکی سراسر دنیا را فراگرفته است و از آخرین باری که آرامش در دنیا وجود داشت، سال ها می گذرد. اکنون پس از مدت ها شخصیتی شجاع به دنبال برقراری آرامش در دنیا می باشد، او می خواهد به نبرد با دشمنان رفته و آنان را از بین ببرد. افراد دیگری نیز درکنار شخصیت قهرمان گیم قرار دارند که کمک های فراوانی در طول گیم به او خواهند کرد. در این گیم شما در شخصیت قهرمان اصلی گیم نقش آفرینی خواهید کرد و باید به او در این مسیر دشوار و ترسناک کمک کنید. به سرزمین های مختلفی سفر خواهید کرد و در هر سرزمین با چالش جدیدی روبرو می شوید که در مجموع به هدف نهایی شما منتهی می شود. سلاح ها و آیتم های فراوان و کاربردی در گیم وجود دارد که می توانید با پیشرفت در گیم از آن ها نیز استفاده کنید و قدرت خود را افزایش دهید. این ورژن از گیم که تحت عنوان Villainous برای گیمرها منتشر شده است شامل سه رئیس جدید به نام های Knight Hunter، Slime Queen و All-Watcher می باشد همچنین ماموریت و قابلیت های جدیدی به گیم اضافه شده است. Portal Knights Villainous در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو Keen Games طراحی شده و کمپانی ۵۰۵ Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Portal Knights Villainous3

 

Portal Knights Villainous2

 

Portal Knights Villainous1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor (3 CPUs), ~2.1GHz or Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 470 (1Gb VRAM) / ATI Radeon TM HD 6870 (1Gb VRAM)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space
Sound Card: On Board

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD FX 8120 @ 3.1 GHz or Intel i3 2100 @ 3.10 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750ti, ATI Radeon™ HD 7850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space
Sound Card: On Board

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.90 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است