http://buy-game.ir

دریافت گیم PLANET ALPHA برای PC

0


سیاره آلفا – PLANET ALPHA PC Game

| دریافت گیم سیاره آلفا – PLANET ALPHA برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم PLANET ALPHA |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

PLANET ALPHAp

 

 

توضیحات گیم: داستان گیم PLANET ALPHA در سیاره ی ناشناخته ای به نام آلفا رخ می دهد. کاراکتر اصلی گیم وقتی به هوش می آید خود را در این سیاره می بینید، بقا در سیاره آلفا برای او بسیاردشوار می باشد و برای زنده ماندن باید با گونه های فراوانی به رقابت بپردازد. آلفا ویژگی های عجیب و جالبی دارد که در حین گیم با آن ها آشنا خواهید شد، در کنار شما موجودات دیگری نیز زندگی می کنند که بی رحم و غیرقابل پیش بینی هستند و شما باید مراقب آن ها باشید. هدف اصلی شما در این سیاره زنده ماندن می باشد و برای موفقیت در این امر وارد ماجراجویی های مختلفی می شوید که هرکدام هیجان منحصربه فرد خود را دارا می باشد. از ویژگی های مثبت گیم می توان به گرافیک زیبا و خلق صحنه های مجذوب کننده اشاره کرد. PLANET ALPHA در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو Ultimate Planet Alpha ApS طراحی شده و کمپانی Team17 Digital Ltd آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

PLANET ALPHA3

 

PLANET ALPHA2

 

PLANET ALPHA1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i5-2550K (3.4 GHz) / AMD FX-4350 (4.2 GHz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 (2GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
Storage: 5000 MB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-4570 (3.20 GHz) / AMD FX-9590 (4.70 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 (2GB) / Radeon R9 380X (4 GB)
Storage: 5000 MB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.57 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است