http://buy-game.ir

دریافت گیم PixelJunk Monsters 2 برای PC

0


هیولاهای پیکسلی ۲ – PixelJunk Monsters 2 PC Game

| دریافت گیم هیولاهای پیکسلی ۲ – PixelJunk Monsters 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم PixelJunk Monsters 2 |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

PixelJunk Monsters 2p

 

 

توضیحات گیم: پس از سال ها صلح و آرامش میان گونه های مختلف در جنگل Tikiman، حال ارتشی متشکل از هیولاهای بی رحم به آنان حمله ور شده اند. این نیرو بدون هیچ درنگی درحال پبشروی می باشد و اگر مقاومتی دربرابر آن صورت نگیرد، تمامی موجودات جنگل از بین می روند. شما به عنوان فرمانده جنگل ایفای نقش خواهید کرد، باید پایگاه های خود را در مکان های درست بسازید تا از جنگل در برابر حملات دشمن مراقبت کند. علاوه برآن باید نقشه های دقیقی را نیز برای ضدحمله به دشمن آماده کنید زیرا تعداد نیروهای دشمن بیشتر از آن هست که بتوانید در نبرد مستقیم پیروز شوید به همین خاطر باید از تاکتیک های پنهان کاری استفاده کنید تا جدی ترین آسیب ها را به دشمن وارد کنید.  قدرت تصمیم گیری شما مورد آزمون قرار می گیرد و انتخاب های شما سرنوشت جنگل و ساکنان آن را رقم می زند. تعداد زیادی مرحله ی هیجان انگیز در گیم وجود دارد که هرچه به مراحل بالاتر صعود کنید، دشواری آن چندبرابر می شود. PixelJunk Monsters 2 در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Q-Games Ltd طراحی شده و کمپانی Q-Games Ltd آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

PixelJunk Monsters 23

 

PixelJunk Monsters 22

 

PixelJunk Monsters 21

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: i3-3000 series or better Dual Core CPU. i5 or better recommended.
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX460 1GB or AMD HD 6850 or better.
Storage: 4 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.53 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است