http://buy-game.ir

دریافت گیم Panzer Strategy برای PC

0


استراتژی پانزر – Panzer Strategy PC Game

| دریافت گیم استراتژی پانزر – Panzer Strategy برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Panzer Strategy |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Panzer Strategyp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Panzer Strategy به عنوان فرمانده ی ارتشی قدرتمند در جنگ جهانی دوم نقش آفرینی خواهید کرد. کشورهای مختلف به دنبال کشورگشایی و نابودی سایر تمدن ها می باشند، شما نیز باید به عنوان رهبر یکی از کشورها در این نبرد عظیم شرکت کرده و از کشور خود را برابر حملات مرگبار دشمن دفاع کنید. تاکتیک در این گیم حرف اول را می زند و باید طبق نقشه ای دقیق با دشمن وارد نبرد شوید و اگر شتاب زده عمل کنید با نتایج مرگباری روبرو می شوید. ارتش خود را باید به بهترین امکانات جنگی مجهز کرده و آنان را به بهترین شکل ممکن سازماندهی کنید. در طی نبرد ابتدا باید به دنبال کمترین خسارت باشید و سپس برای نابودی دشمن تلاش کنید. یکی از اقدامات جالب طراحان گیم مربوط به نماهای دوربین می باشد که می توانید در دو حالت نزدیک و دور ارتش و محیط نبرد را نظاره کنید. این گیم توسط موتورگیمسازی Unreal Engine 4 ساخته شده و دارای گرافیک و گیم پلی جذابی می باشد، این ویژگی ها در کنار داستان هیجان انگیز می تواند برای مدتی شما را مجذوب خود کند. Panzer Strategy در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Starni Games طراحی شده و کمپانی Starni Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Panzer Strategy3

 

Panzer Strategy2

 

Panzer Strategy1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Dual-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD RX 470 or Nvidia GTX 1050 or better
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
Sound Card: Onboard

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD RX 480 or NVidia GeForce 1060 or better
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
Sound Card: Onboard

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.99 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است