http://buy-game.ir

دریافت گیم Need to Know برای PC

0


نیاز به دانستن – Need to Know PC Game

| دریافت گیم نیاز به دانستن – Need to Know برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن HOODLUM گیم Need to Know |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Need to Knowp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Need to Know به عنوان یکی از کارکنان سازمان اطلاعاتی Department of Liberty نقش آفرینی خواهید کرد. باید تمام فعالیت های مردم را زیرنظر داشته باشید و با رفتار و شخصیت تک تک آن ها آشنا شوید، علاوه براین باید از روابط آن ها با سایر افراد جامعه مطلع شوید. جمع آوری این اطلاعات به منظور حفظ امنیت در شهر می باشد تا از حملات تروریستی کوچک و بزرگ جلوگیری شود. این گیم توانایی های شما را در حل معماهای مختلف به چالش می کشد، در حل معماها هم باید دقت داشته باشید و هم سرعت العمل و بهتر است بدانید که هرگونه اشتباه ممکن است نتایج مرگباری را به دنبال داشته باشد. قابلیت های مختلفی در اختیار شما قرار دارد که می توانید در لحظات مختلف و حساس از آن ها استفاده کنید و با سرعت بیشتری ماموریت های خود را به سرانجام برسانید. Need to Know در سبک ماجرایی و شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Monomyth Games طراحی شده و کمپانی Monomyth Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Need to Know3

 

Need to Know2

 

Need to Know1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD 520 or equivalent
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 460+
Storage: 3 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.38 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است