http://buy-game.ir

دریافت گیم Naruto to Baruto Shinobi Striker برای PC

0


ناروتو – Naruto to Baruto Shinobi Striker PC Game

| دریافت گیم ناروتو – Naruto to Baruto Shinobi Striker برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CorePack گیم Naruto to Baruto Shinobi Striker |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Naruto to Baruto Shinobi Strikerp

 

 

توضیحات گیم: عنوان Naruto to Baruto Shinobi Striker جدیدترین ورژن از سری گیم های محبوب ناروتو می باشد که به تازگی منتشر شده است. شخصیت های متنوعی در گیم وجود دارد که می توانید به دلخواه قهرمان موردنظر خود را انتخاب کنید البته بهتر است قبل از انتخاب به توانایی های هریک نیز توجه کنید. گرافیک گیم نسبت به ورژن های گذشته پیشرفت مناسبی کرده و همچنین در گیم پلی گیم نیز شاهد تغییرات خوبی هستیم. محیط های زیبایی به این ورژن اضافه شده که هیجان گیم را دوچندان می کند. سه بخش مختلف به نام های Flag mode، Base Battle و Combat Battle در گیم وجود دارد که در هریک از آن ها با چالش متفاوتی روبرو خواهید شد. گیم ناروتو را می توانید به صورت آنلاین با ۴ تا ۸ نفر از دوستان خود انجام داده و نهایت لذت را از آن تجربه کنید. Naruto to Baruto Shinobi Striker در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Soleil Ltd طراحی شده و کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Naruto to Baruto Shinobi Striker3

 

Naruto to Baruto Shinobi Striker2

 

Naruto to Baruto Shinobi Striker1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8.1/10
Processor: Intel Core i3-8350K
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 640
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 40 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8.1/10
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz / AMD FX-6300 Six-Core
Memory: 6 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R9 270X / R7 265 2 GB / Nvidia GeForce GTX 660 2 GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 40 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 5.18 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است