http://buy-game.ir

دریافت گیم Defenders of Ekron Definitive Edition برای PC

0


مدافعان اکرون – Defenders of Ekron Definitive Edition PC Game

| دریافت گیم مدافعان اکرون – Defenders of Ekron Definitive Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن HOODLUM گیم Defenders of Ekron Definitive Edition |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Defenders of Ekron Definitive EditionP

 

 

توضیحات گیم: رهبری گروه قدرتمند Anakim را برعهده دارید، این گروه نگهبان سرزمین اکرون می باشد که اکنون مورد تهدید مهاجمین قرار گرفته است. نیروهای دشمن با تمام قوا به سمت سرزمین اکرون درحال حرکت هستند و شما باید از پیشروی آن ها جلوگیری کنید. برای این امر باید ارتش خود را به امکانات قدرتمند مجهز کنید تا در جنگ با دشمن پیروز شوید، بهتر است بدانید که نیروی دشمن از نظر تعداد بیشتر از ارتش شما می باشند به همین دلیل باید با حملات غافلگیرکننده به دشمن خسارات جدی وارد کنید. ورژن Definitive Edition نسبت به ورژن اصلی گیم در برخی قسمت ها با پیشرفت های چشمگیری همراه بوده است همچنین ماموریت های فرعی به گیم اضافه شده که می توانید در کنار قسمت اصلی گیم، آنان را نیز انجام داده و قابلیت های های خود را افزایش دهید. Defenders of Ekron Definitive Edition در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو In Vitro Games طراحی شده و کمپانی In Vitro Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Defenders of Ekron Definitive Edition3

 

Defenders of Ekron Definitive Edition2

 

Defenders of Ekron Definitive Edition1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7/8/10

Processor: 1.90 GHz processor

Memory: 2 MB RAM
Graphics: 1gb video card
Storage: 800 MB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 740 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است