http://buy-game.ir

دریافت گیم Conan Exiles برای PC

0


تبعید کانان – Conan Exiles PC Game

| دریافت گیم تبعید کانان – Conan Exiles برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Conan Exiles |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Conan.Exilesp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Conan Exiles کنترل شخصیت طرد شده کانان را برعهده دارید، او از قبیلیه اخراج شده و اکنون باید به تنهایی برای بقای خود تلاش کند. زندگی در دنیایی که هیچ سرپناهی برای آدم وجود ندارد و در سراسر آن موجودات پلید مخفی شده باشند بسیار دشوار و مرگبار می باشد. کانان در این سال های سخت به سرزمین های معتدل و خشک سفر می کند و نکات آموزنده فراوانی را به خاطر می سپارد، او در این راه دوستانی نیز پیدا می کند و اکنون قصد دارد تا شهر خود را بنا کند و در کنار آن ارتشی زبده را آموزش دهد. کانان قصد دارد تا وارد جنگ با دشمنان شده و آنان را از بین ببرد، دشمنانی که شامل انسان، هیولاها و موجودات ناشناخته ای می باشد که از قدرت بالایی برخوردار هستند. در این گیم به سرزمین های افسانه ای و تاریخی سفر می کنید و در آنجا با واقعیت هایی روبرو می شوید که تاثیر زیادی در داستان گیم ایفا می کند. گیم دارای گرافیک و داستان هیجان انگیزی می باشد که در کنار Open World بودن آن می تواند تجربه ی جذابی را برای شما رقم بزند. Conan Exiles در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو Funcom طراحی شده و کمپانی Funcom آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Conan.Exiles3

 

Conan.Exiles2

 

Conan.Exiles1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
Processor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
Processor: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 7 1600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High settings)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 22.7 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است