http://buy-game.ir

دریافت گیم Brink of Extinction Fire Spider برای PC

0


دروازه انقراض – Brink of Extinction Fire Spider PC Game

| دریافت گیم دروازه انقراض – Brink of Extinction Fire Spider برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن HI2U گیم Brink of Extinction Fire Spider |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Brink of Extinction Fire Spiderp

 

 

توضیحات گیم: تغییرات محیطی حشرات را به موجوداتی مهاجم و بی رحم تبدیل کرده است، آنان درحال نابودی دنیا می باشند و تنها نژاد باقی مانده گروهی از انسان ها هستند که رهبری آن ها برعهده شماست. باید این گروه را سازماندهی کنید و آنان را برای جنگ با دشمنانی که خانه های شما را از بین برده اند، آماده کنید. نبردی سرنوشت ساز در پیش است که نتیجه آن تاثیر مهمی در ادامه حیات انسان ها ایفا می کند. سلاح های مرگباری در اختیار شما قرار می گیرد که به کمک آن ها باید در برابر تعداد زیادی حشره قرار بگیرید، همچنین می توانید پایگاه های دفاعی خود را در نقاط مختلف ایجاد کرده و از آن ها برای نابودی دشمن استفاده کنید. گیم از گرافیک و گیم پلی خوبی برخوردار است، علاوه براین محدودیتی برای استفاده از تاکتیک های مختلف وجود ندارد و می توانید از استراتژی های خاص خود برای پیروزی در نبردها استفاده کنید. Brink of Extinction Fire Spider در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Correcture Games AB طراحی شده و کمپانی Correcture Games AB آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Brink of Extinction Fire Spider1

 

Brink of Extinction Fire Spider2

 

Brink of Extinction Fire Spider3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: 2 GHz
Memory: 8 GB RAM
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7 or later
Processor: 3 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Dedicated Graphics Card
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.38 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است