http://buy-game.ir

جزئیات سیزن پس Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

0


جزئیات سیزن پس Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

کمتر از یک ماه دیگر به عرضه Assassin’s Creed Odyssey زمان باقی مانده است. حال امروز یوبی‌سافت (Ubisoft) از محتوای سیزن پس گیم رونمایی کرد. این سیزن پس علاوه بر ارائه تجربه‌ای به یاد ماندنی از یونان باستان، نسخه‌ی بازسازی Assassin’s Creed III را در اختیار دارندگان آن قرار خواهد داد.

در ابتدا اسکات فیلیپس (Scott Phillips)، کارگردان Assassin’s Creed Odyssey اعلام کرد که بسته‌های گسترش دهنده گیم به صورت قسمتی منتشر خواهند شد. در مجموع سیزن پس این عنوان شامل دو بسته گسترش دهنده بزرگ داستانی خواهد بود. هر کدام از این محتوای داستانی از سه قسمت جداگانه تشکیل شده‌اند و در فاصله زمانی کوتاهی از یکدیگر منتشر می‌شوند.

اولین بسته گسترش دهنده به نام Legacy of the first Blade در ماه دسامبر عرضه خواهد شد و برروی داستان نخستین فردی که از سلاح نمادین سری Assassin’s Creed یعنی هیدن بلید (Hidden Blade)، استفاده کرده تمرکز می‌کند. هر سه قسمت این بسته گسترش دهنده در ماه دسامبر در دسترس گیم‌بازان قرار خواهد گرفت. دومین بسته گسترش دهنده با نام The fate of Atlantis برروی شهر آتلانتیس تمرکز خواهد داشت. گیم‌بازان باید با غواصی در زیر آب به راز‌های این شهر مدفون شده پی ببرند. این بسته گسترش دهنده در بهار سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود.

شاید غیر منتظره‌ترین محتوای این سیزن پس حضور نسخه‌ی بازسازی شده Assassin’s Creed III باشد. بنابراین شما می‌توانید با خرید سیزن پس Assassin’s Creed Odyssey به گیم Assassin’s Creed III Remastered دسترسی داشته باشید. این موضوع عجیبی نیست و قبلا هم در دیگر عنوان شرکت یوبی‌سافت یعنی Far Cry 5 شاهد حضور نسخه بازسازی شده Far Cry 3 بوده‌ایم.

اسکات فیلیپس در ادامه اعلام کرد که در علاوه بر بسته‌های گسترش دهنده داستانی و بسته‌های الحاقی پولی، به صورت ماهانه به‌روزرسانی‌های رایگانی برای Assassin’s Creed Odyssey عرضه خواهد شد که مراحل و محتوای بسیاری به گیم اضافه خواهند کرد.

بنابر گفته‌ی فیلیپس، چالش‌های هفتگی بخش از Assassin’s Creed Odyssey خواهند بود و گیم‌بازان می‌توانند با انجام آن‌ها به آیتم‌های منحصر به فردی دست یابند. همچنین حالت New Game Plus نیز به گیم اضافه خواهد شد که در آن می‌‌توانید با موجودات اساطیری یونان به مبارزه بپردازید. بنابراین همان‌طور که پیداست، حتی اگر شما نسبت به خرید سیزن پس اقدام نکنید، باز هم محتوای بسیاری در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می‌تواند تا ماه‌‌ها شما را سرگرم کند.

گیم Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید پیش نمایش گیم که توسط محمد آریامقدم به رشته‌ی تحریر درآمده است را در این نشانی مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر نیوز مربوط به گیم به این قسمت مراجعه کنید.

دیدگاهها مسدود است