http://buy-game.ir

جزئیات بسته الحاقی جنگاه گیم Strange Brigade

0


جزئیات بسته الحاقی جنگاه گیم Strange Brigade

به تازگی اطلاعات و جزئیات جنگاه بسته الحاقی تازه گیم Strange Brigade منتشر شده که محتویات جنگاهی را در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

در روزهایی ابتدایی شهریور ماه جاری، شاهد انتشار جنگاهترین ساخته استودیو مشهور ربلیوین اینترتینمنت (Rebellion Entertainment) یعنی Strange Brigade بودیم. در جریان گیم‌پلی این گیم، می‌توانید در کنار سایر دوستان خود یک تجربه هیجان‌انگیز همکاری کوآپ (Co-op) را تجربه کنید و مقاومت خود را در برابر دشمنان متنوع گیم ادامه دهید. نقشه‌ها و حالت‌های مختلفی در گیم وجود خواهد داشت که در کنار شخصیت‌ها، اسلحه‌ها و آیتم‌های مختلف، قابل دسترسی هستند.

چندی پیش، سازندگان گیم جزئیات جنگاه بسته الحاقی تازه گیم Strange Brigade را منتشر کردند که می‌توانید به‌خوبی با آن‌ها آشنا شوید. به طور کلی، گیم Strange Brigade از یک نسخه جداگانه با محوریت سیزن پس برخوردار است که محتویات مختلفی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد و اولین مرحله این محتویات، همین حالا قابل تجربه است. در حال حاضر، شخصیت جنگاه Patrick Conaghan که با نام Bash در این عنوان شناخته می‌شود، در گیم قابل استفاده است. در آینده، این سیزن پس ارزش‌مند گیم از محتویات جنگاهی پشتیبانی خواهد کرد. مثل مراحل و ماموریت‌های Hidden Valley،Tunnels of Wadjet Score Attack و Harbin’s Dig Path که هریک با طراحی خاصی در گیم پیاده‌سازی شده‌اند. علاقه‌مندان به حالت Horde این گیم، می‌توانند به نقشه جنگاه Palace دسترسی داشته باشند. در آینده، نقشه‌های متفاوت و تازه دیگری برای حالت مذکور با عناوین Tunnels، Chamber، و Void منتشر خواهد شد.

در نهایت، یک بخش کمپین جدا در قالب سه بخش مختلف برای گیم درنظر گرفته شده که Thrice Damned نام دارد. دو قسمت نخست این کمپین در ماه اکتبر و قسمت نهایی در ماه نوامبر به طور رسمی عرضه می‌شود.

طبق گفته سازندگان، محتویات پس از عرضه فقط همین نکات ذکر شده نخواهد بود و در آینده، شاهد انتشار بسته‌های الحاقی متعدد، شخصیت‌های جنگاه، اسحله‌ها و آیتم‌های جنگاه و مراحل تازه خواهیم بود که حال و هوای گیم را تغییر خواهد داد. همچنین با عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف، رویداد‌های جنگاهی به گیم اضافه خواهد شد که می‌توانید در کنار دوستان خود، از تجربه آن‌ها لذت ببرید.

گیم Strange Brigade در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. پیشنهاد می‌شود قبل از خریداری گیم، نقد و بررسی اختصاصی آن را در اینجا به قلم محمد حسین باجلان، مطالعه کنید.

دیدگاهها مسدود است