http://buy-game.ir

تعداد گیم‌بازان هم‌زمان PUBG برای اولین بار در یک سال، کمتر از یک میلیون شده است

0


تعداد گیم‌بازان هم‌زمان PUBG برای اولین بار در یک سال، کمتر از یک میلیون شده است

مدتی کوتاه پس از شکستن رکورد یک میلیون گیم‌باز هم‌زمان به صورت روزانه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی توسط PUBG، در روزی که نسخه آزمایشی Blackout، حالت بتل رویال گیم Call of Duty: Black Ops 4، منتشر شد، تعداد گیم‌بازان کاهش یافته است.

عنوان بشدت محبوب PUBG اخیراً موفق شده بود تا به صورت پیوسته، رکورد تعداد گیم‌بازان هم‌زمان روزانه برروی رایانه‌های شخصی را به نام خود ثبت کند؛ اما این دستاورد خیلی دوام نداشت. با توجه به نمودار‌های SteamDB، با این‌که PUBG توانسته بود تا برای تقریباً یک سال، یک میلیون گیم‌باز به صورت روزانه داشته باشد اما روز گذشته این عدد کاهش یافت.

لازم به ذکر است که روز گذشته با انتشار نسخه آزمایشی Blackout برروی پلی‌استیشن ۴ مصادف بود. در آن روز، تعداد گیم‌بازان PUBG تنها به میزان ۹۶۰/۰۰۰ نفر رسید. باید اشاره کنیم که PUBG در گذشته توانسته بود تا به حداکثر تعداد ۳ میلیون گیم‌باز هم‌زمان دست پیدا کند. اما از آن‌جایی که این گیم در حال حاضر توسط رقبای قدرتمندی مانند Fortnite تهنگاه می‌شود، تعداد گیم‌بازان آن کاهش یافته است.

در مورد Blackout باید بگوئیم که تری‌آرک (Treyarch) لیستی از تغییراتی که قصد دارد پس از روز اول نسخه آزمایشی در گیم قرار دهند را تائید کرده است. همچنین PUBG نیز در حال اضافه کردن سلاح‌ها و ویژگی‌های جنگاه است؛ برای مثال، حالت Training Mode به تازگی در جنگاه‌ترین به‌روزرسانی این عنوان در دسترس قرار گرفته است.

عنوان PUBG در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاوه بر این، شما می‌توانید PUBG را برروی تلفن‌های هوشمند نیز تجربه کنید. این در حالی است که نسخه Closed Beta حالت Blackout برای کسانی که گیم Black Ops 4 را پیش‌خرید کرده‌اند، در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که این نسخه در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) به کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی راه پیدا خواهد کرد. جهت مشاهده تریلر گیم‌پلی حالت Blackout، به این‌جا مراجعه کنید.

دیدگاهها مسدود است