http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم Hitman 2 منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از گیم Hitman 2 منتشر شد

امروز شرکت برادران وارنر و استودیو IO Interactive تریلر جنگاهی از گیم Hitman 2 منتشر کردند. این ویدئو به گیم‌بازان نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از مخفی کاری به قاتلی حرفه‌ای تبدیل شوند. 

با توجه به مینی نقشه و ویژگی‌های اضافه شده به Hitman 2، گیم‌بازان می‌توانند ضمن تعقیب هدف‌های مورد نظر، به بررسی محیط برای استفاده بهینه از آن بپردازند و اطلاعات مهمی برای از بین بردن دشمنان پیدا کنند. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر منتشر شده بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

گیم Hitman 2 جنگاهترین نسخه از این سری شناخته شده است. بنابر گفته سازندگان، Hitman 2 امکاناتی بسیار جنگاه با دنیایی کاملا پویا در اختیار گیم‌بازان قرار می‌دهد. این گیم با ارائه سلاح‌ها و روش‌های مختلف مخفی‌کاری، آزادی عمل فوق‌العاده‌ای برای پیشبرد مراحل در اختیار شما قرار می‌دهد؛ آزدای عملی که در هیچ نسخه‌ی دیگری از این سری شاهد آن نبوده‌ایم.

گیم Hitman 2 در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. می‌توانید برای پیگیری سایر نیوز گیم به این قسمت مراجعه کنید.

دیدگاهها مسدود است