http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از گیم Stormdivers منتشر شد

0


تریلری جنگاه از گیم Stormdivers منتشر شد

چندی پیش تریلری جنگاه از گیم‌پلی گیم Stormdivers منتشر شد که برای اولین بار بخش‌های مختلف این گیم را به تصویر می‌کشد.

سال گذشته استودیو گیم‌سازی Housemarque به طور رسمی اعلام کرد که دیگر در عرصه ساخت گیم‌های آرکید فعالیت نخواهد کرد. به همین علت، مشخص نبود که آیا فعالیت این استودیو به طور کامل متوقف شده و یا قرار است در آینده با یک گیم در سبک جنگاهی همراه باشیم. بعد از آن در جریان برگزاری رویداد Gamescom 2018، گیم جنگاه این استودیو با نام Stormdivers بررسی شد و به نظر می‌رسد که قرار است یک گیم‌پلی هیجان‌انگیز و جذاب را به کاربران ارائه دهد.

گیم Stormdivers در دسته عناوین بتل رویال قرار می‌گیرد که این حالت در چند وقت اخیر به خوبی توانسته نظر کاربران و گیمکنان دنیای گیم‌های ویدئویی را به خود جلب کند. در لحظه آغازین این گیم مثل تمامی عناوین دیگر، شما به نقشه گیم پرتاب خواهید شد و باید با استفاده از یک کپسول که قابلیت شخصی‌سازی نیز دارد، بر فراز آسمان پرواز کنید و سپس بر زمین فرود بیایید. بعد از آن می‌بایست کلاس مدنظر خود را انتخاب کرده و گیم را شروع کنید. هرکدام از کلاس‌های موجود در گیم، یک گلایدر برای پرواز و دو ویژگی مخصوص را شامل می‌شوند. این ویژگی‌ها می‌توانند در گیم بسیار تاثیرگذار باشند و البته با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال یک قابلیت می‌تواند در بخش دفاعی گیم بسیار به کاربر کمک کند و یک قابلیت در نبردها اثر داشته باشد.

لباس‌ها و تجهیزات ظاهری زیادی در دسترس شما خواهد بود و می‌توانید برای شخصی‌سازی آن‌ها اقدام کنید زیرا گزینه‌های متنوع زیادی در اختیار کاربران قرار گرفته است. اما لباس‌های گیم، فقط جنبه ظاهری نخواهند داشت و در اصل یکی از ارکان‌های مهم گیم‌پلی گیم خواهند بود. برای مثال از طریق استفاده از یکی از لباس‌ها، می‌توانید سطح دفاعی بدن خود را افزایش داده و در برابر ضربات دیگر دشمنان مقاوم شوید. از سویی دیگر قادر خواهید بود تا لباس مربوط به قابلیت تله‌پورت را انتخاب کرده و به سرعت از مکانی به مکانی دیگر منتقل شوید. گیم‌پلی گیم بسیار روان و ساده خواهد بود و می‌تواند به سرعت کاربران مجذوب خود کند. این نکته در تریلر جنگاهی که سازندگان گیم از گیم‌پلی آن منتشر کرده‌اند، مشخص خواهد بود.

در آخرین لحظلات ویدئو جنگاه گیم Stormdivers، می‌توانید شاهد ایجاد یک طوفان قدرتمند باشید که از قبل حضور آن در گیم تایید شده بود. در واقع وظیفه گیمکنان این است که به سلامت از این طوفان عبور کرده و خود را نجات دهند. طبق گفته سازندگان، تریلری جنگاه بعدی گیم Stormdivers در رابطه با طوفان مذکور خواهد بود.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که گیم Stormdivers در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید. اما با توجه به اطلاعات اولیه موجود، این گیم در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر جنگاه گیم Stormdivers با محوریت گیم‌پلی گیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است