http://buy-game.ir

تخته‌گاز ولی با دنده یک | نقدها و نمرات گیم Nascar heat 3

0


تخته‌گاز ولی با دنده یک | نقدها و نمرات گیم Nascar heat 3

در میان عناوینی همچون Gran Turismo و Forza چندین گیم هستند که در تلاش‌اند جا پای خود را در سبک مسابقه‌ای محکم کنند و حرفی برای گفتن در این عرصه داشته باشند. از جلمه‌ی این عناوین می‌توان سری Nascar heat را نام برد که اولین نسخه‌ی آن در سال ۷۹ (۲۰۰۰ میلادی) عرضه و موفق به کسب امتیاز متای ۸۱ از منتقدین شد. امروز با انتشار نقدها و نمرات سومین نسخه شماره‌دار این سری یعنی Nascar heat 3 بالاخره می‌توان در رابطه با کیفیت این گیم نظر داد. به نظر می‌رسد که آخرین نسخه از سری Nascar heat، بهترین نسخه‌ی عرضه شده در این سری است ولی هنوز راه زیادی دارد تا بتواند با عناوین بزرگ این سبک رقابت کند. در قسمت زیر شاهد نقدها و نمرات منتشر شده از این عنوان هستید.

۷.۷/۱۰ :Forbes

در حالی که گیم‌پلی گیم جزو نقاط قوت آن محسوب می‌شود ولی به دلیل پایین بودن سطح ارائه و البته نداشتن یک هویت و فرمول ثابت مخصوص سری، هنوز فاصله بسیار زیادی با عناوین بزرگ این سبک  دارد. این نسخه می‌تواند شروع تازه‌ای برای این سری باشد و با ارتقای بعضی ارکان گیم می‌توانیم شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در آن باشیم.

۷٫۵/۱۰ :Game Informer

سری گیم‌های Nascar heat اکنون پس از ۳ سال تازه راه مناسب خود را پیدا کرده است. قسمت Career Mode می‌تواند بخشی قدرتمند و جدایی ناپذیری از این گیم شود و گیم‌بازان بسیاری را به این عنوان جذب کند. به نظر نمی‌رسد تمامی ارکان گیم یعنی قسمت آنلاین و غیره به بهترین حالت ممکن پیاده‌سازی شده باشد ولی گیم در مسیر درستی قرار گرفته و در آینده شاهد پیشرفت‌های خوبی در این گیم خواهیم بود.

۷/۱۰ :Hardcore Gamer

گیم Nascar heat 3 یک عنوان سرگرم کننده است ولی نیاز به پیشرفت‌های بسیار دارد تا بتواند یک شبیه‌ساز خوب برای سبک مسابقه‌ای باشد. افتتاح بخش eSports در گیم به هواداران این اجازه را می‌دهد که مسابقاتی را تجربه کنند که بیش از پیش به واقعیت شبیه هستند. قسمت Career Mode از عمق خوبی برخوردار است و سری Xtreme Dirt به عنوان یکی از لذت‌بخش‌ترین سری‌های سبک مسابقه‌ای شناخته خواهند شد. گرافیک و صداگذاری گیم کمی ایراد دارد که باید برطرف شود ولی Nascar heat 3 آنقدر محتویات جنگاه و جذاب دارد که طرفداران این سری را به اندازه کافی سرگرم کند.

۷/۱۰ :GamingBolt

پیشرفت در گیم Nascar heat 3 به قدری زیاد است که نمی‌توانید باور کنید این گیم متعلق به خانواده Nascar heat است. این گیم هنوز در حد و اندازه عناوینی همچون Forza و یا Drive Club نیست ولی در مسیری قرار دارد که نسبت به عناوین گذشته‌ی سری بسیار مفرح‌تر است.

۴٫۵/۱۰ :PlayStation LifeStyle

با اینکه گیم Nascar heat 3 ایده‌های جذابی داشت که در صورت عملی شدن بسیار درخشان ظاهر می‌شدند ولی هیچ‌کدام به صورتی که انتظار می‌رفت پیاده‌سازی نشدند. در مقایسه با دیگر عناوین سبک مسابقه‌ای گیم Nascar heat 3  چندین پله پایین‌تر از بقیه است.

گیم Nascar heat 3 در تاریخ جمعه ۱۶ شهریور سال ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاهها مسدود است