http://buy-game.ir

بسته‌ی الحاقی Delve منتشر شد | آغاز سیاه‌چاله‌ای بی‌پایان

0


بسته‌ی الحاقی Delve منتشر شد | آغاز سیاه‌چاله‌ای بی‌پایان

بسته‌ی الحاقی بزرگ عنوان Path of Exile با نام Delve منتشر شده است و همانطور که وعده داده شده بود، سیاه‌چاله‌ی عظیم و بی‌انتهای Azurite Mine در دسترس قرار گرفته است.

در این سیاه‌چاله یک وسیله به نام Crawler شما را همراهی می‌کند. تا زمانی که در محیط روشن شده توسط این وسیله قرار دارید، خطری شما را تهنگاه نمی‌کند (البته به جز دشمنانی که به شما حمله می‌کنند) اما به محض خروج از این روشنایی، شما به شدت آسیب نگاهه و یا ممکن است توسط موجودات خطرناکی که در این معدن متروکه زندگی می‌کنند محاصره شوید. اما مشکل اینجاست که باارزش‌ترین پاداش‌ها و آیتم‌های موجود در این سیاه‌چاله در محیط‌های تاریک قرار گرفته‌اند و دائما تلاش دارند شما را با نور کمی که از خود متساعد می‌کنند وسوسه و اغوا کنند. یافتن یک تعادل مناسب بین خطرپذیری و پاداش هدف اصلی این سیاه‌چاله است.

بسته‌ی الحاقی Delve یک چالش موقت است و این به این معنی است که شما تنها چند ماه تا عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی بعدی فرصت دارید تا با یک شخصیت کاملا جنگاه به گشت و گذار و اکتشاف در این منطقه بپردازید. این بسته‌ی الحاقی به گیم اصلی متصل شده است. شما باید  آیتم Veins of Voltaxic Sulphite را در بخش داستانی گیم بدست آورده و از آن برای روشن کردن دستگاه Crawler در منطقه‌ی معادن Azurite استفاده کنید. اگر برنامه دارید برای ساعت‌ها به گشت و گذار در این معادن ترسناک بپردازید، بهتر است مقدار زیادی از این آیتم را با خود به همراه داشته باشید.

دستگاه Crawler سرعت حرکتش را با شما هماهنگ می‌کند پس نیازی نیست نگران عقب ماندن از آن باشید. با رسیدن به انتهای هر بخش از معدن، شما باید باس نهایی آن قسمت را شکست دهید. با شکست این باس، منطقه‌ای که از آن عبور کرده‌اید روشن می‌شود. این موضوع به شما اجازه می‌دهد به راحتی به عقب برگشته و آیتم‌هایی که هنوز در تاریکی هستند را با آرامش بیشتری جمع‌آوری کنید.

 همانطور که در این معدن تاریک سفر می‌کنید، ممکن است به مناطقی برخورد کنید که توسط بیوم‌ها (پوشش گیاهی) پوشیده شده است. هر کدام از این مناطق پاداشی خاص به شما می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقاء Crawler خود استفاده کنید. بسته‌ی الحاقی Delve همانند خود گیم به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار گرفته است.

دیدگاهها مسدود است