http://buy-game.ir

بتسدا: بررسی The Elder Scroll 6 باعث کاهش سوالات هواداران شده است

0


بتسدا: بررسی The Elder Scroll 6 باعث کاهش سوالات هواداران شده است

براساس صحبت‌های آقای پیت هاینس، بررسی زودهنگام عنوان The Elder scrolls 6 باعث کاهش سوالات آزاردهنده و پرتعداد هواداران درباره‌ی این عنوان شده است.

شرکت بتسدا در جریان مراسم E3 امسال، همه را با بررسی ناگهانی ششمین نسخه از سری The Elder scrolls غافلگیر کرد. این بررسی از آن جهت بسیار عجیب به نظر می‌رسید که زمان زیادی تا انتشار این گیم باقی مانده است. این عنوان در حقیقت برای نسل بعدی کنسول‌ها توسعه‌یافته و عرضه خواهد شد. شرکت بتسدا پس از این بررسی توضیح داده بود که دلیل این کار اطمینان دادن به هواداران بوده است ولی به نظر می‌رسد این کار تاثیرات مثبت دیگری نیز داشته است.

آقای پیت هاینس (Pete Hines) در مصاحبه‌ی اخیر خود بیان کرده که بررسی عنوان The Elder scrolls 6 باعث شده است سوالات پرتکرار گیم‌بازان درباره‌ی این عنوان کمتر شود. آقای هاینس در پاسخ به این سوال که آیا بررسی این عنوان فضای بیشتری برای دیگر عناوین در دست توسعه‌ی شما ایجاد کرده است؟ گفتند:

من چیزی درباره‌ی “ایجاد فضای بیشتر” نمی‌دانم ولی قطعا تعداد دفعاتی که ما به عنوان یک ناشر درباره‌ی موضوعی صحبت می‌کنیم و یک نفر در پاسخ درباره‌ی زمان بررسی The Elder scrolls 6 سوال می‌کند کمتر شده است.

شاید گیم‌بازان دیگر درباره‌ی زمان بررسی این عنوان سوال نکنند ولی حالا این استودیو باید فکری به حال سوال ” این گیم چه زمانی منتشر می‌شود” بکند. براساس صحبت‌های آقای تاد هاوارد در زمان بررسی گیم، استودیوی سازنده تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کرده است ولی در حال حاضر برنامه‌ای برای اعلام آن ندارد.

دیدگاهها مسدود است