http://buy-game.ir

با مشخص شدن رده‌بندی سنی Black Ops 4، جزییات جنگاهی از این عنوان مشخص شده است

0


با مشخص شدن رده‌بندی سنی Black Ops 4، جزییات جنگاهی از این عنوان مشخص شده است

وب‌سایت ESRB رسما رده‌بندی سنی عنوان Call of Duty: Black Ops 4 را مشخص کرده است. در توضیحات منتشر شده در صفحه‌ی مربوط به این عنوان، اطلاعات جالبی از گیم مشخص شده است.

این موضوع که گیم Call of Duty: Black Ops 4 یک عنوان مناسب کودکان نیست برای همه مشخص است و با توجه به رده‌بندی سنی منتشر شده از سوی ESRB، به نظر می‌رسد آن‌ها نیز با این موضوع موافق هستند. این سازمان درجه‌بندی M یعنی مخاطب بزرگسال را برای این گیم در نظر گرفته است و توضیحات منتشر شده در صفحه‌ی مربوط به این گیم، جزییات جنگاه و جالبی از گیم را منتشر می‌کند.

اطلاعات منتشر شده به وجود الفاظ رکیک و فحاشی در گیم، مبارزات مسلحانه که به صحنه‌های خشونت‌آمیز ختم می‌شود و یا بسیاری موارد دیگر اشاره دارد. در برخی موارد توضیحات منتشر شده از سوی این وب‌سایت بسیار ترسناک به نظر می‌رسد. به نظر می‌رسد در بخش مبارزه با زامبی‌ها، شاهد قطع عضو، تکه تکه شدن افراد و بسیاری صحنه‌های خشونت‌آمیز دیگر هستیم.

در توضیحات این وب‌سایت در باره‌ی این عنوان آمده است:

در این عنوان اول شخص تیراندازی گیم‌بازان در یک محیط فانتزی و نظامی، به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. گیم‌بازان از سلاح‌هایی همچون Pistol، Machine Gun، Shotgun و Rocket Launcher برای کشتن دیگر گیم‌بازان و یا گروه‌های زامبی‌ استفاده می‌کنند. استفاده از برخی از این سلاح‌ها، قطع سر و یا تکه تکه شدن بدن را در بر خواهد داشت و در نتیجه شاهد به جا ماندن میزان زیادی خون و یا تکه‌های بدن هستیم. در برخی از محیط‌های گیم شاهد به نمایش درآمدن اعضای بدن به صورت کاملا واضح هستیم. برخی میان‌پرده‌های گیم نیز صحنه‌های خشونت‌آمیزی را به نمایش می‌گذارند. در برخی از صحنه‌ها شاهد خورده شدن یک قربانی توسط زامبی‌ها از فاصله‌ی بسیار نزدیک هستیم. در یکی دیگر از صحنه‌ها شاهد تکه تکه کردن و قطع سر یک زامبی توسط یکی از مبارزان هستیم. در صحنه‌ای دیگر خارج شدن یک موجود از بدن یک انسان نشان داده می‌شود که در آن قفسه‌ی سینه‌ی مرد شکافته می‌شود. در برخی محیط‌‌های گیم شاهد حضور داروهای روان‌گردان و پودرهای سفید هستیم. همچنین کلمات نامناسب در گیم شنیده می‌شود.

عنوان Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ماه (۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. آخرین اطلاعات لو رفته از این گیم را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهها مسدود است