http://buy-game.ir

انتشار نسخه‌ی غربی عنوان The Last Remnant Remastered رسما تایید شد

0


انتشار نسخه‌ی غربی عنوان The Last Remnant Remastered رسما تایید شد

پس از بررسی عنوان The Last Remnant Remastered برای بازار ژاپن، شعبه‌ی غربی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) انتشار این عنوان برای کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی را تایید کرد.

این عنوان تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت ۲۰ دلار برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در بازار غرب عرضه خواهد شد. نسخه‌ی غربی این عنوان همزمان با نسخه‌ی ژاپنی در تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر ماه) عرضه خواهد شد.

کیفیت بصری گیم به لطف استفاده از موتور گیم‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) بهبود یافته است. اگر با این عنوان آشنا نیستید، می‌توانید توضیحات رسمی ارائه شده توسط شرکت اسکوئر انیکس را در ادامه مطالعه کنید.

عنوان The Last Remnant Remastered داستان جهانی را روایت می‌کند که از Remnantها پر شده است. Remnantها ابزارهایی باستانی هستند که قدرت‌هایی ماوراءالطبیعه را در اختیار هر کسی که از آن‌ها استفاده کند قرار می‌دهند. استفاده از این قدرت‌ها دنیا را تغییر داده و دوره‌ی جنگ و بی‌عدالتی را پنگاه آورده است. در این دنیای فانتزی و جنگ‌زده، گیم‌بازان داستان یک مبارز جوان را دنبال می‌کنند که مصمم است حقیقت را کشف کند.

نسخه‌ی اصلی این عنوان در سال ۲۰۰۸ به صورت انحصاری برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد. پس از گذشت یک سال نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان نقش‌آفرینی عرضه شد اما هیچ‌گاه شاهد عرضه‌ی آن برروی کنسول پلی‌استیشن ۳ نبودیم. بالاخره پس از گذشت حدود ۱۰ سال، شرکت اسکوئر انیکس این عنوان را برروی کنسول شرکت سونی عرضه خواهد کرد.

هنوز هیچ پلتفرم دیگری به جز کنسول پلی‌استیشن ۴ برای عرضه‌ی این عنوان (چه نسخه‌ی ژاپنی و چه نسخه‌ی غربی) تایید نشده است.

دیدگاهها مسدود است