http://buy-game.ir

Sekiro: Shadows Die Twice اندازه‌ای برابر با Bloodborne و Dark Souls 3 خواهد داشت

0


Sekiro: Shadows Die Twice اندازه‌ای برابر با Bloodborne و Dark Souls 3 خواهد داشت

هواداران استودیو فرام‌سافتور (FromSoftware) تاکنون در سراسر جهان، صدها ساعت صرف عناوین محبوب Bloodborne و سری گیم Souls کرده‌اند و اینطور که به نظر می‌رسد، جنگاهترین گیم‌ آنها Sekiro: Shadows Die Twice نیز به اندازه عناوین یاد شده زمان خواهد برد.

یاسوهیرو کیتائو (Yasuhiro Kitao) طی صحبت‌های خود با اعضای سایت VG247 در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ گفته است که اندازه گیم Sekiro: Shadows Die Twice، مشابه دیگر عناوین اخیر استودیو فرام‌سافتور خواهد بود. کیتائو در این باره می‌گوید:

ما در حال حاضر میزان ساعت مشخصی را نمی‌توانیم تعیین کنیم اما از بابت حجم و اندازه، تفاوت چندانی با عناوین اخیر ندارد.

میزان ساعت مورد نیاز برای به پایان رساندن گیم مبهم است و از گیم‌باز به گیم‌باز دیگر، مانند عناوین قدیمی ما، متفاوت است. دوباره می‌گویم که از بابت وسعت توسعه و کاری که بابت دنیای گیم و تنوع در آن می‌خواهیم انجام دهیم، تفاوت چندانی وجود نخواهد داشت.

کیتائو در ادامه صحبت‌های خود تایید کرده است که این میزان، مشابه Bloodborne و Dark Souls 3 است.

طبق اطلاعات ثبت شده در سایت HowLongToBeat، گیم‌بازان ۳۵ ساعت طول کشیده است تا بخش داستانی Bloodborne را تمام کنند که این مقدار برای  Dark Souls 3 برابر با ۳۲ ساعت است. افرادی هم که دوست دارند گیم را از همه جهات کامل کنند، به ترتیب ۸۰ و ۸۵ ساعت زمان صرف عناوین نامبرده کرده‌اند. یک گیم‌باز که حد وسط را در نظر بگیرد هم هم حدودا ۵۰ ساعت طول می‌کشد تا آنها را تمام کند.

میزان ساعاتی که از آن صحبت کردیم، فقط برای یک دور گیم و رسیدن به پایان هستند. هر چند این مقادیر کم نیستند اما در صورت تکرار گیم، ساعت‌ها صرف آن خواهد شد و برای مدت زیادی می‌توانید سرگرم شوید.

کیتائو در دیگر صحبت‌های اخیر تاکید کرده است که سری Dark Souls به پایان رسیده و آنها خواهان به وجود آوردن تجربه‌هایی جنگاه هستند.

سه گانه Dark Souls Trilogy در رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ بود که بررسی شد و در ۲۷ مهر برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

دیدگاهها مسدود است