http://buy-game.ir

Rage 2 فقط دارای بخش تک‌نفره است اما با محتویات مختلف پشتیبانی خواهد شد

0


Rage 2 فقط دارای بخش تک‌نفره است اما با محتویات مختلف پشتیبانی خواهد شد

این روز‌ها کمتر گیم به چشم می‌خورد که دارای یک بخش تک‌نفره پر و پیمان باشد و تمام تمرکز سازندگان، فقط بر روی این مهم قرار بگیرد نه بخش چندنفره، حالت بتل رویال و غیره. Rage 2 برای هواداران بخش تک‌نفره عنوان مناسبی می‌تواند باشد اما پشتیبانی آن چطور خواهد بود؟ 

شرکت بتسدا (Bethesda) این روزها اساسی مشغول قرار دادن بخش چندنفره در عناوین خود است. گیم Wolfenstein: YoungBlood عنوانی کوآپ است، دنیای عنوان تیراندازی Fallout 76 با دیگر گیم‌بازان به اشتراک گذاشته می‌شود و حتی DOOM Eternal هم دارای یک سری قابلیت‌های مربوط به بخش چندنفره است. Rage 2 در این میان، هیچ یک از روش‌های گفته شده را در پیش نگرفته و فقط دارای بخش تک‌نفره خواهد بود.

با این حساب، سازندگان گیم نامبرده قرار نیست که به محض عرضه محصول نهایی خود، از آن غافل شوند و قصد دارند که با محتویات فراوان از آن پشتیبانی کنند. تیم ولتس (Tim Willits) به عنوان کارگردان حاضر در استودیو اید سافتور (id Software) طی صحبت‌های اخیر خود با سایت آس‌گیمرز (AusGamers) پیرامون این موضوع می‌گوید:

این یک عنوان تک‌نفره است. ما احساس می‌کنیم نسبت به قیمت تعیین شده برای گیم، ساعت‌های زیادی را تدارک نگاهه‌ایم و برنامه دراز مدتی خواهیم داشت. ما بروزرسانی‌هایی خواهیم داشت که برخی رایگان هستند و برخی دیگر خیر. علاوه بر این ما یک سری موارد در بین جامعه گیم‌بازان هم ارائه می‌کنیم که شما این حس را داشته باشید، عضوی از یک جامعه هستید. در رابطه با این گزینه بعدا بیشتر صحبت خواهیم کرد اما تمرکز ما بخش تک‌نفره است.

RAGE 2 در ژوئن ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی و دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

دیدگاهها مسدود است