http://buy-game.ir

PES 2019 با تمرکز برروی نقطه قوت خود گیم FIFA 19 را به مبارزه دعوت می‌کند

0


PES 2019 با تمرکز برروی نقطه قوت خود گیم FIFA 19 را به مبارزه دعوت می‌کند

اگرچه گیم PES 2019 بخش مهمی مانند لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد اما این به معنای پایان رقابت این عنوان با رقیبت دیرینه خود یعنی سری FIFA نیست. حال به نظر می‌رسد که این گیم با تمرکز برروی نقطه قوت خود، یعنی طراحی فوق‌العاده چهره و جلوه‌های بصری بهتر، گیم FIFA 19 را به مبارزه دعوت کرده است.

به تازگی جسی لینگارد (Jesse Lingard) گیمکن تیم فوتبال منچستر یونایتد با انتشار توییتی در صفحه رسمی گیم FIFA، از الکترونیک آرتس درخواست کرد که تغییراتی در ظاهر شخصیت او در نسخه امسال گیم ایجاد کند. چرا که بنابر گفته لینگارد، چند سالی است که سازندگان مدل موهای او را تغییر نداده‌اند.

پس از آن، ویلفرد زاها (Wilfried Zaha) گیمکن تیم فوتبال کریستال پالاس هم با انتشار توییتی خواهان تغییراتی در ظاهر شخصیت خود شد. حال موضوع وقتی جالب می‌شود که صفحه رسمی توییتر گیم PES 2019 در پاسخ به زاها اعلام کرد که او در PES 2019 بسیار جذاب به نظر می‌رسد. ‌می‌توانید تصاویر منتشر شده از ویلفرد زاها را در قسمت زیر مشاهده کنید.

بدون شک هیچکس نمی‌تواند ظاهر فوق‌العاده و پرجزئیات ویلفرد زاها در PES 2019 را انکار کند. اگرچه این سری در زمینه لایسنس باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها رقابت را به FIFA باخته است، اما با این حال هنوز هم از نظر بصری یک سر و گردن از رقیب خود بالاتر است.

گیم PES 2019 به وسیله موتور گیم‌سازی Fox engine توسعه یافته است. پیشتر از این موتور در توسعه گیم Metal Gear Solid V استفاده شده بود. این بدان معناست که نه تنها گیم از لحاظ بصری زیبا به نظر می‌رسد بلکه بسیار بهینه خواهد بود و رایانه‌های شخصی با سخت افزاری نه‌چندان قدرتمند می‌توانند به اجرای آن بپردازند.  برای کسب اطلاعات بیشتر از این گیم می‌توانید به این قسمت مراجعه فرمایید.

دیدگاهها مسدود است